Vanzemljaci u forumasima i medju forumasima :: Drugi Deo :: Siti uzvracaju udarac !
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Vanzemljaci u forumasima i medju forumasima :: Drugi Deo :: Siti uzvracaju udarac !

Primećen član FATAL ERROR (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Vanzemljaci u forumasima i medju forumasima :: Drugi Deo :: Siti uzvracaju udarac !

Nekada davno pre mnogo sekundi desio se veliki prasak . Prsnulo je nesto i rasirilo se svuda po univerzumu . Tu sve pocinje . Do tada je sve bilo prazno i mracno .

Danas nakon mnogo sekundi postoji covek na zemlji . Misli da je sam i da je ceo univerzum njegov . On veruje u jednoga boga oca svedrzitelja tvorca neba i zemlje i svega vidljivog i nevidljivog . Mada jos se uvek nije raspravilo sta je zapravo taj bog , ali se cvrsto veruje u njega . Sve se moze kad se plati . Ucinite greh i platite crkvi da vam se taj greh obrise .

Ali nekada davno sa Marsa je pao meteor . Mada je na iznenadjenje svih prisutnih vanzemaljskih i domacih zemljaka bilo to veoma ne prihvatljivo . Nikako nisu pristali na ideju da su virusi najstariji na planeti Zemlji . kako upitase se mnogi vanzemljaci kad je Aniken Skajvoker jos , kako kazu , nekada davno imao zelju da obidje sve zvezde univerzuma . Vanzemljaci , a ovi domaci , jesu zakljucili da je virus samo genetski kod i omotac oko sebe , mada im malo fali da primete da se svetlost od svetlosti ne odbija , mada ce tesko priznati da su laserski macevi upropastili SF i njegove korene i pretvorili ga u bajke koje vole samo deca .

Sta se to dogodilo pre mnogo sekundi ? Pao meteor Sa Marsa !

Jadan veliki asteroid je pogodio Mars mnogo vremena pre danasnjeg dana i delici iz kratera Marsa su se rasprsnuli i jedan delic je pogodio zemlju . Ali se ovaj put tada nista specijalno nije dogodilo . Nista osim sto je neko popio jelen pivo .

PRAVA PRICA : Nekada davno u jednoj dalekoj galaksiji za dominaciju borile su se dve najace struje - dobra i zla . Poznatiji u javnosti kao Dzedaji i Siti . Njihova borba je toliko dugo trajala da su morali cak 5 + 1 filmova da snime . Nekada je bilo teko nabaviti sve te trake , danas imate DVD 5 u 1 , unix i feri koji sve cisti . Kada se borba zavrsila Siti kao porazena frakcija pobeglaje na jednu veoma daleku planetu , nekoliko galaksija dalje . Tu su zapoceli svoj mracni plan da kuju . Ispostavilo se da su Siti odseli na Zemlji . Posto siti zive veoma dugo , po nekoliko miliona godina . Tako su docekali da od majmuna nastane covek . Oni su gledali to stvorenje kako se menja , raste i napreduje . Zakljucili su da su to danas veoma napredna stvorenja i odlucili su da ih pridobiju na svoju stranu i iskoriste njihovu moc kako bi rasturili one retardirane Dzedaje .

Jednostavno su resili da ujedine svet u globalnu superdrzavu kojom ce oni gospodariti . Ti Siti su centar mracnih energija na zemlji . Oni znaju cak i voodoo . Siti su iznad svih , na vrhu piramide . Jevrejske masonske organizacije su samo alati kojim Siti upravljaju planetom . Jedan lik je to otkrio i razotkrio Site , to je bio neki moderator sa krstarice , cije ime nesmemo da pominjemo . On je bio u kontaktu sa ljudima i zajedno su putem filma obavestili svet u kojim su govnima . Taj film je cuveni , plasim se da izgovorim ime njegovo , civeni STAR WARS ... oh boze , svetoga mi dzedaja Anikena Skajvokera , oprosti im i nam . Siti su sve rasirili svuda po planeti . Sve kontrolisu , cak i ovaj tekst i ovaj forum . Oni vas gledaju dok pisate u WCu , i mozda cak masturbiraju gledaju ci vas . Neki su cak iz nekih sela i tamo dizu sebi crkve i manastire . Oni su najveca najmocnija bica na Planeti Zemlji , a uskoro i u univerzumu .

Da li ste se nekad osetili kao vanzemljak i kao Sit ? Sta mislite koliko sita ima kita ? Kolika je mogucnost da su Siti Boris Tadic , Obama i ostala elita ? Ja mislim da su oni skoro uvwek siti . Sta mislite koliko sa ovog foruma ima vanzemaljaca a koliko vanzemljaka ?

MOJE ISKUSTVO : Pre neki dan video sam jednog tipa sa laserkim macem . To je bio boziji znak . Zato sam otvorio ovu temu . Siti i Dzadaji se stvarno bore i to sa laserskim macevima . Ja sam to video .

Da li oni siti uzvracaju udarac ili gladni ?

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Vanzemljaci u forumasima i medju forumasima :: Drugi Deo :: Siti uzvracaju udarac

znas kako...cijela ta...franshiza je tesko njesra
    Georga treba...dezintegrirati onim...dezintegratorom i cao.

Aktivan član pimbe (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Vanzemljaci u forumasima i medju forumasima :: Drugi Deo :: Siti uzvracaju udarac

Ma nestalo im Grgolj Blastera, pa dosli na rakiju

Učlanjen
    14.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Nije smesno ! Ja sam ozbiljan ! Ali stvarno !!!!

Učlanjen
    14.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio Vragana Pogledaj poruku
    znas kako...cijela ta...franshiza je tesko njesra
    Georga treba...dezintegrirati onim...dezintegratorom i cao.
    Ja sam ozbiljan sto se tice podforuma Savremena Fantastika .

Sad te lepo pitam - Jesi li ti sita ili gladna ? Ahahaha

Zamisli da si sit/a

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio FATAL ERROR Pogledaj poruku
    Ja sam ozbiljan sto se tice podforuma Savremena Fantastika .

Sad te lepo pitam - Jesi li ti sita ili gladna ? Ahahaha

Zamisli da si sit/a
    toliko si ozbiljan da su ti Siti lajtmotiv na vaku krizu? blago tebi...

Učlanjen
    14.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio pimbe Pogledaj poruku
    Ma nestalo im Grgolj Blastera, pa dosli na rakiju
    Umalo rakiju da zaboravim . Sveto pice SITA ! Tj sitih ...

Učlanjen
    14.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

toliko si ozbiljan da su ti Siti lajtmotiv na vaku krizu? blago tebi...
    Cao ja sam Marko (in the real life) . Mogli bi nekad da se cujemo i vidimo na nekom zezanju u gardu . Evo ja bas sad cesto izlazim u KPGT . Mada moram priznati da se tamo skuplja samo sklj ekipa . Koji su tvoji planovi ? Jesi slobodna da se vidimo sad u petak na nekom picu ili da se prosetamo do kalemegdana ?

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Cao ja sam Marko (in the real life) . Mogli bi nekad da se cujemo i vidimo na nekom zezanju u gardu . Evo ja bas sad cesto izlazim u KPGT . Mada moram priznati da se tamo skuplja samo sklj ekipa . Koji su tvoji planovi ? Jesi slobodna da se vidimo sad u petak na nekom picu ili da se prosetamo do kalemegdana ?
    nisam, sinko ja sam s...Gladnima

Učlanjen
    14.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

neka fala...inace, post cu prijaviti...radi reda...
    nije taj tvoj nacin..."zezanja" ovdje bas obicaj + veze sa SF nema...
    ono, promasio si pdf...politika je pravo mjesto za vake...razgovore...
    Prija vi me gladnima ... to moze . Samo nemoj molim te sitima da me prijavljujes . Oni ce mi yebbati kevu .

Kako nema veze sa SFom ? Jesi li ti uopse procitala uvodni post ?

A ovaj moj nacin komunikacije ... to je lozinka - tako se siti prepoznaju . A vi gladni bi da pojedete site , a ?

Ima i te kake veze sa SFom . Samo sto je SF skaracenica od S.... F.....

Proveravao sam ja to po ostalim temama SFa . Ljudi bre pricaju o halucinacijama kad piju pivo . O crnim rupama kada vide zenski polni organ . O laserskim macevima ... kada su u nocnom klubu . Ljudi zive i pricaju o SF .

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Prija vi me gladnima ... to moze . Samo nemoj molim te sitima da me prijavljujes . Oni ce mi yebbati kevu .

Kako nema veze sa SFom ? Jesi li ti uopse procitala uvodni post ?

A ovaj moj nacin komunikacije ... to je lozinka - tako se siti prepoznaju . A vi gladni bi da pojedete site , a ?

Ima i te kake veze sa SFom . Samo sto je SF skaracenica od S.... F.....

Proveravao sam ja to po ostalim temama SFa . Ljudi bre pricaju o halucinacijama kad piju pivo . O crnim rupama kada vide zenski polni organ . O laserskim macevima ... kada su u nocnom klubu . Ljudi zive i pricaju o SF .
    uf...jbga, da budem iskrena...SW bas i nije SF...ono, jest F, al of "frakin shit", a ne od Fiction...mislim, mozda je i mogao biti da G. nije... dobio logoreju...i jos neke...poremecaje...
    no, sve je deblji i deblji....tako da je garant...Sit.

doduse, i mi...misovi tezimo i upiremo...samo, od *ovanaca se jos niko nije najeo...
    tako da...tema ti je ko stvorena za...politiku

aj laku noc...Siti i Nesiti...odo igrat neku prastaru igricu...
    koja nije KOTOR

Učlanjen
    14.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

uf...jbga, da budem iskrena...SW bas i nije SF...ono, jest F, al of "frakin shit", a ne od Fiction...mislim, mozda je i mogao biti da G. nije... dobio logoreju...i jos neke...poremecaje...
    no, sve je deblji i deblji....tako da je garant...Sit.

doduse, i mi...misovi tezimo i upiremo...samo, od *ovanaca se jos niko nije najeo...
    tako da...tema ti je ko stvorena za...politiku

aj laku noc...Siti i Nesiti...odo igrat neku prastaru igricu...
    koja nije KOTOR
    Respect ! SW jeste pravi gadro , i to onaj tresh koji prodaju bugari , ali ljudi ovde vole SW , zato je prica potkovana SWom .

Malo mi to sve nekako bezveze .... jer su oni skratili i prekratili SF u Seljacka Fantastika .

laku Noc !

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Respect ! SW jeste pravi gadro , i to onaj tresh koji prodaju bugari , ali ljudi ovde vole SW , zato je prica potkovana SWom .

Malo mi to sve nekako bezveze .... jer su oni skratili i prekratili SF u Seljacka Fantastika .

laku Noc !
    e, znas sta jest crnjak sto se samog SW tice...cinjenica da ta... storija o Sitima
    tj. scenariji KOTORa imaju bolji smek nego ono celuloidno njesra...e, to je...poraz...

aj odo...

Neproveren član MasterYoda (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kakve ovo veze ima s SF-om?
    Ovakve političke fantazije pokušajte na nekom drugom mjestu. Tema ode pod katanac.
    Pošto sam trenutno SIT i dobre volje, previdiću vrijeđanja pa neću primijeniti sankcije za ista.

Slične teme

1. seks medju forumasima!
    Autor BL_Devil u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 733
    Poslednja poruka: 06.06.2008., 19:41
  2. Radikali uzvraćaju udarac
    Autor drbob u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 02.06.2008., 18:04
  3. Sex medju Forumasima
    Autor blue_eyes_bg u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 43