Избори | 2009 | Вождовац

Ако будете изашли на изборе, за кога ћете гласати?

  • За европски Вождовац - Горан Лукачевић

    glasova: 9 11,1%
  • Српска радикална странка - Марина Рагуш

    glasova: 18 22,2%
  • Листа за толеранцију - Расим Љајић

    glasova: 5 6,2%
  • Демократска странка Србије - Драган Човић

    glasova: 10 12,3%
  • Српска напредна странка - Милан Дамчевић

    glasova: 15 18,5%
  • Социјалистичка партија Србије - Саво Шкундрић

    glasova: 1 1,2%
  • Либерално демократска партија Вождовац - Зоран Јанковић

    glasova: 7 8,6%
  • Покрет снага Србије - Миланка Карић

    glasova: 8 9,9%
  • Ниједан од понуђених одговора - Никола Тулимировић

    glasova: 8 9,9%

  • Ukupno glasova
    81
  • Anketa je zatvorena .
Данас ће бити расписани избори за градске општине Земун и Вождовац. Хајде да видимо шта овде пристутни Вождовчани мисле о странкама које ће учествовати на овим изборима и да сазнамо шта од будуће власти траже и очекују.
 
Како знаш да неће гласати за некога другог?

Мислим да је лепо што овде нудиш објашњење свог гласа, јер већина не би објаснила уплитање у туђу општину, али ипак молим све присутне да гласају само под условом да су у бирачки списак уписани на Вождовцу.

Свако добро.
 
У праву си. Знам. Свестан сам тога, али је моје да покушам и да учеснике обавестим шта се очекује. Поред тога, надам се да ћемо овде започети и расправу о учесницима на изборима. НОПО је, очигледно, већ доступан. Очекујем да ће бити постављена и нека питања. Видећемо да ли ће се придружити представници других странака...
 
Како знаш да неће гласати за некога другог?

Мислим да је лепо што овде нудиш објашњење свог гласа, јер већина не би објаснила уплитање у туђу општину, али ипак молим све присутне да гласају само под условом да су у бирачки списак уписани на Вождовцу.

Свако добро.

Sta bre :eek:.......pa sad kada ti dodju siptarchine i totalno syebu anketu,kukaces za bilo kojim srbinom a kamo li beogradjaninom............a vozdovchane ces odavno zaboraviti :mrgreen::hahaha:
 
Нечисто_Срце:
Има нас овде већ увелико из других странака, само изгледа нема становника Вождовца ;)

Видим. :)

Да ли ти смеш званично да одговараш на питања у име радикала? Иако нама иде у прилог то што смо једини на мрежи присутни, жао ми је што представници других странака нису ту. За нас би још боље било да укрстимо мачеве.
 
Poslednja izmena:
Да ли ти смеш званично да одговараш на питања у име радикала?

Не, туку ме сваки пут када нешто кажем у име странке :roll:
Наравно да смем све док знам о чему причам. Када у нешто нисам 100% сигурна оградићу се и радије ћу га изнети као свој лични став али могу да дискутујем у име странке о свему о чему смо претходно расправљали и донели одлуке.
 
Видим. :)

Да ли ти смеш званично да одговараш на питања у име радикала? Иако нама иде у прилог то што смо једини на мрежи присутни, жао ми је што представници других странака нису ту. За нас би још боље било да укрстимо мачеве.

Evo ja sam iz DS-a i mogu zvanichno da govorim u nashe ime-reci sta te muchi :mrgreen:
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ:
Sta bre :eek:.......pa sad kada ti dodju siptarchine i totalno syebu anketu,kukaces za bilo kojim srbinom a kamo li beogradjaninom............a vozdovchane ces odavno zaboraviti :mrgreen::hahaha:

Није то тако страшно. Крстарица је само један од узорака. Где год се нађе овакво гласање, НОПО је или први или у врху. Можда је право време да разбијемо једноличност. ;)


Нечисто_Срце:
Не, туку ме сваки пут када нешто кажем у име странке :roll:

Последњи пут када сам разговарао са неким из твоје странке, упућен сам на Тодоровића. Схватио сам да је у вашој кући ред бар да се за то пита.


Нечисто_Срце:
Наравно да смем све док знам о чему причам. Када у нешто нисам 100% сигурна оградићу се и радије ћу га изнети као свој лични став али могу да дискутујем у име странке о свему о чему смо претходно расправљали и донели одлуке.

Јасно. Ево, мене занима шта ћете бирачима понудити на Вождовцу.


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ:
Evo ja sam iz DS-a i mogu zvanichno da govorim u nashe ime-reci sta te muchi :mrgreen:

Нисам то питање поставио због себе, него због људи који ће можда пожелети да сазнају нешто о предлозима, намерима, нацртима или, у случају Демократске странке, оправдањима.
 
pa Milanka zvuci...najozbiljnije na ovu...listu
+ ima do yaya ozbiljno, tesko...narodsko ime;
paiz kako...ozbiljno zvuci; Milanka Karic...:mrgreen:

Uf, dobro je... U jednom delicu sekunde sam pomislio da si ozbiljna... :sad2: Karici. :evil: Znachi koje su to protuve... To nema nigde. :evil:

Нисам то питање поставио због себе, него због људи који ће можда пожелети да сазнају нешто о предлозима, намерима, нацртима или, у случају Демократске странке, оправдањима.

A zbog chega bi to kolega i ja trebalo da se pravdamo? :mrgreen:
 
Јасно. Ево, мене занима шта ћете бирачима понудити на Вождовцу.
Mislim da si malo preuveličao dimenzije i značaj lokalnih izbora.Nemaš ti šta posebno da nudiš komšijama,najbolja preporuka je da si iz kraja,da te znaju kao korektnog i to je to.Tek kad bi uspeo da osvojiš više mandata i solidnu odborničku grupu mogao bi da nešto radiš i uradiš.
 

Back
Top