Pročitajte kako albanci postupaju prema ženama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima politika je ***** a ova vijest je upozorenje svim Hrvaticama i Srpkinjama da se ne udaju za Albance.

Што се српкиња тиче, буди сигуран да неће ниједна дозволити себи тако нешто. Што се тиче Рватица, нисам сигуран.

Ах, да, некада је било нормално да се сестре генерала ЈНА удају за Албанце. Па тако рецимо, сестра генерала Перишића је колико знам удата за ... Нека каже Адем, он то сигурно зна. Знам и ја, али нека каже он да не испадне да лупам.
 
Dok se ne dokaze kao da nije nista radio.

vest sam cuo ranije, prenele su albanske TV kuce.
ali to je samo jedna nesreca [uslovno receno] koje se desavaju, ali sigurno se ne otvara tema o tome. kao kad bih ja sada [nasumice ukucao u google "ubiozenu"i milion rezultata]. evo jedan od tih

Ubio ženu jer mu nije skuvala kafu
Blic - Utorak, 07. april 2009. 07:47

N N (51) iz ****uhapšen je zbog sumnje da je 4. aprila oko 6 časova u porodičnoj kući u Ulici 29. novembra u ovom niškom selu sa više uboda nožem ubio suprugu N N (46). N N je nakon hapšenja priznao zločin i rekao da je izmasakrirao suprugu sa kojom je 30 godina u braku, jer tog jutra nije želela da mu skuva kafu!
i sta sam ja trebao napisati, srbi ubijaju zene ako im ne skuvaju kafu???
ps. ime u clanku sam ja "promenio"
 
vest sam cuo ranije, prenele su albanske TV kuce.
ali to je samo jedna nesreca [uslovno receno] koje se desavaju, ali sigurno se ne otvara tema o tome. kao kad bih ja sada [nasumice ukucao u google "ubiozenu"i milion rezultata]. evo jedan od tih


i sta sam ja trebao napisati, srbi ubijaju zene ako im ne skuvaju kafu???
ps. ime u clanku sam ja "promenio"

Vjerovatno mu dosadila matora zena od 46 godina. Iskreno... ove mladje izgledaju jako dobro!
 
vest sam cuo ranije, prenele su albanske TV kuce.
ali to je samo jedna nesreca [uslovno receno] koje se desavaju, ali sigurno se ne otvara tema o tome. kao kad bih ja sada [nasumice ukucao u google "ubiozenu"i milion rezultata]. evo jedan od tih


i sta sam ja trebao napisati, srbi ubijaju zene ako im ne skuvaju kafu???
ps. ime u clanku sam ja "promenio"

Ti usporeduješ jedan slučaj sa ovim zvjerskim nasiljem a Kosovo i Albanija su puni krvnih osveta i obiteljskog nasilja:roll:
 
Што се српкиња тиче, буди сигуран да неће ниједна дозволити себи тако нешто. Што се тиче Рватица, нисам сигуран.

Ах, да, некада је било нормално да се сестре генерала ЈНА удају за Албанце. Па тако рецимо, сестра генерала Перишића је колико знам удата за ... Нека каже Адем, он то сигурно зна. Знам и ја, али нека каже он да не испадне да лупам.
da lupas, to ne moras dokazivati. a sto se one zene tice, ako mi das neki link,... licno nisam naisao na takvu informaciju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top