The Worst Killers In History - Širi dalje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne siri medjunacionalnu netrpeljivost, EUropa nema alternativu, a Srbija je drzava svih njenih naroda i narodnosti :mrgreen: :twisted:

@tema

Na Maksimir i ....

abc_execution3_080215_ssh.jpg
 
Ljudi gledao sam mnoge dokumkentarce o tim ustashama i nishta mi nije jasno....Kako covek coveku to moze da uradi???? Znachi ne govorim o streljanju i tako necemu, vec o vadjenu ociju, udaranjem maljem u glavu, klanjem i ostalim griozotama. Pitam se samo da li je moguce da u jednoj armiji imas toliko degenerika? Priche koje sam chuo u tim dokumentarcima su toliko neverovatne da bi mi stvarno bilo tesko da poverujem da nisu bile pokrepljenje snimcima, izjavama i dokumentima. Uzas choveche, to nisu bili normalni ljudi,a cenim da ni ovi danasnji Hrvati koji se kite ustashkim kapama nisu bash sasvim pri sebi.
 
Католичке звери...
Последњи рат на Балкану је био истог карактера и мотива,као што је био мотив и карактер истребљивања православних Срба у Хрватској.
Ватикан жели нестанак свих који се противе "светом оцу",а Хрвати,као креатура политичког и религијског инжењеринга,да би доказали своју лојалност владару(Ватикану) морају да буду бруталнији од газде.
Исто то раде и данашњи "Бошњаци",односно исламизовани Срби.
 
Poslednja izmena:
E vidis to je kljucno pitanje. Takvu inspiraciju moze da da samo cvrsta vera u ono sto se radi. U ovom slucaju katolicka vera.

Ma pusti ti inspiraciju choveche, zamisli da ti koljesh dete,a majku ili oca naterash da gleda....Pa za to ne postoji inspiracija da te natera da uradish takvu gadost! Treba da si poremecen i to ZESCE pa se samo pitam odakle toliko pacijenata na jednom mestu.
 
Ma pusti ti inspiraciju choveche, zamisli da ti koljesh dete,a majku ili oca naterash da gleda....Pa za to ne postoji inspiracija da te natera da uradish takvu gadost! Treba da si poremecen i to ZESCE pa se samo pitam odakle toliko pacijenata na jednom mestu.

Pa nema sumnje da su oni udareni, ali svaki covek moze da skrene u zavisnosti od okolnosti. Dakle pitanje je kako su ti ljudi vaspitani. Ko im je mogao uliti toliku mrznju da mogu da rade takve stvari, a da istovremeno veruju u ispravnost onoga sto cine? (na ovo pitanje je naravno poznat odgovor)
 
Pa nema sumnje da su oni udareni, ali svaki covek moze da skrene u zavisnosti od okolnosti. Dakle pitanje je kako su ti ljudi vaspitani. Ko im je mogao uliti toliku mrznju da mogu da rade takve stvari, a da istovremeno veruju u ispravnost onoga sto cine? (na ovo pitanje je naravno poznat odgovor)

Tacno tako, ucenje i vaspitavanje da mrze. Zato ja svoju decu kad budem imao necu uciti da mrze bilo koga da se ne bi pretvorili u takav ljudski odpad.
 
Цитат је непотребан.........глупост до глупости..........као и обично!!!:hahaha::rotf::hahaha:
Je li,a kako i gde mislish da im ukinesh status naroda??? Mislish u Srbiji? Ako to uradish onda si isti kao i oni.

odakle ti ideja da je on mislio bilo sta
, mislim daj Boze da nije jer ako su ovako genijalne ideje plod razmisljanja, a ne brzopletog lupetanja onda je to jos gore
Пааа, та мала група око "правника и ПОСТДИЛОМЦА".................све суви ГЕНИЈА!!!:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top