SRBIJA - STRADIJA - KRADIJA - DEMBELIJA

:hahaha::hahaha::hahaha:.....pa ja sam , bre, za tebe "izbeglo lice".......Marko fckn Polo:hahaha:

Ja nisam izasao iz Srbije??........svasta si mogao da lupis , ali ovo je ocajnicki vapaj "izbeglog lica " .........pozdravili te oni iz "crvenog krsta" i " karitasa" sto su vas odveli preko crte........:hahaha:
a mozda nije iz te price , moguce je da je u pitanju patriota i junak ko onaj iz Becha sto je u gacama kroz prozor zbriso od vojne policije i otisao u Osterajh na prvu linuju fronta , da tamo brani Sbiju :think:
 
Kradja je postala u Srbiji nacin zivota....zivotna filozofija......deo narodnog identiteta i folklora..........

- kradu radnici u Boru melasu od koje se pravi zlato
- kradu medicinske sestre spriceve i zavoje koje posle preprodaju priv,apotekama
- lekari traze mito, a recepte za najskuplje lekove pisu na tudje kartone, pa opet prodaja
apotekama
- kradu panduri gde i sta stignu.....od sitnog mita od vozaca, preko mita za prekoredno
produzavanje vozacke ili licne karte
- kradu poslanici u skupstini na lazne racune za benzin i hotel
- kradu ministri u milionima gurajuci zakone po porudzbini tajkuna
- kradu gradske vlasti , dajuci gradsko gradjevisnko zemljiste tajkunima za dz......
- kradu sanitarni , trzisni i inspektori rada, koji za kilo kobasica gledaju kroz prste svakome
- kradu mesari na vagi
- kradu precvele gospodje po samoposlugama
- kradu profesori na fakultetu koji za 1000 evra prodaju ispite ili diplome
- kradu gazde zakidajuci radnicima i na plati i na zdravstenom i penzionom
- kradu babe na kalenica na kantaru
- kradu pumpadzije kada krajcuju za benzin
- kradu kelneri kada ti uvale racun za rucak
- kradu taksisti na taksimetru
- kradu ............................................

Elem, ja ne verujem da na kugli zemaljskoj ima zemlje gde je kradja, mito, korupcija i "snalazenje '........bukvalno normalno......nacin zivota........nesto cime se ljudi ponose....

Yebes zemlju gde posten lopov ne moze od postenih gradjana da dodje na red da se bavi svojom osnovnom delatnoscu:evil:

p.s.

mozete da dopisete ko sve i sta krade u srbiji.......mnogo je to posla za jednoga , makar bio i inagadadavida:ok:

- Kradu "sakupljači sekundarnih sirovina" gusane rešetke sa šahtova za odvod vode na ulicama.
Prodaju ih Otpadu, što znači da posredno krade i Otpad.
 
- Kradu "sakupljači sekundarnih sirovina" gusane rešetke sa šahtova za odvod vode na ulicama.
Prodaju ih Otpadu, što znači da posredno krade i Otpad.
pa da , inace par puta sam jedva izbegao da uletim kolima u saht sa koga su ukrali onaj resetkasti metalni poklopac (kontam da bi ubio tocak da sam upao ), ****** to cudo ima skoro 20-30 kila i dobiju za jedan i do 1000 dindzi ,mater im lopovsku :evil:
 
Brozovog???...........:hahaha::hahaha:

Kod tita se za kilo krompira iznetih preko zice u fabrici islo na robiju........
Ko proneveri drzavne pare, bolje da se sam obesi
.........
A polticari su imali po tri vile i cetiri stana, kao i po 50 lokala, kada bi se zayebavali.....:hahaha:

Vidim , ispustio si izmedju broza i tadica.........slobu milosevica??
Dal sto si glup, dal sto mislis da je kod slobice bilo cool..........tada su smeli da kradu samo JULovci iSPSovci......a sada moze ko god hoce......:hahaha:

ДаклеМ, који си ти мали из Титовог Јајца, да човек не поверује:

Узми старе новине из тога времена (имаш сачуване примерке у Народној библиотеци) па погледај како су крале комуњаре и обавезно успеју да збришу преко гране и то све сами "другови директори" - и то је мањи број скандала који је објављен јер је банда црвена свој "прљав веш" чувала и није давала у јавност.

И није ми јасно да ли је теби криво што сада могу "сви да краду" а не само одабрани...а и ниси навео у тексту теме свој пример, тј.како ти и шта ти мажњаваш - или си ти једини у овој држави поштен, а???:hahaha::hahaha::hahaha:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:.....pa ja sam , bre, za tebe "izbeglo lice".......Marko fckn Polo:hahaha:

Ja nisam izasao iz Srbije??........svasta si mogao da lupis , ali ovo je ocajnicki vapaj "izbeglog lica " .........pozdravili te oni iz "crvenog krsta" i " karitasa" sto su vas odveli preko crte........:hahaha:

Eto...koliko si ti pametan.

Koji
1201407673_268_2232_153.jpg
 
ДаклеМ, који си ти мали из Титовог Јајца, да човек не поверује:

Узми старе новине из тога времена (имаш сачуване примерке у Народној библиотеци) па погледај како су крале комуњаре и обавезно успеју да збришу преко гране и то све сами "другови директори" - и то је мањи број скандала који је објављен јер је банда црвена свој "прљав веш" чувала и није давала у јавност.

И није ми јасно да ли је теби криво што сада могу "сви да краду" а не само одабрани...а и ниси навео у тексту теме свој пример, тј.како ти и шта ти мажњаваш - или си ти једини у овој држави поштен, а???:hahaha::hahaha::hahaha:

Svi titovi direktori koji su zapalili sa parama preko.........su nedugo nakon bega sa narodnom lovom , naprasno zavrsavali u kanalima nemacke ili neke druge zapadnoevropske drzave..........sa metkom u glavi......."pozdrav od radnog naroda SFRJ":hahaha::hahaha::hahaha:

Kada vec mene pistas......ja demkra sta stignem........:D

A ti??.......ti si kanacelarijski pacov , pred otkazom......sta bi ti mogao da maznes??:think:
Spajalice ???:hahaha:
 
Svi titovi direktori koji su zapalili sa parama preko.........su nedugo nakon bega sa narodnom lovom , naprasno zavrsavali u kanalima nemacke ili neke druge zapadnoevropske drzave..........sa metkom u glavi......."pozdrav od radnog naroda SFRJ":hahaha::hahaha::hahaha:

Kada vec mene pistas......ja demkra sta stignem........:D

A ti??.......ti si kanacelarijski pacov , pred otkazom......sta bi ti mogao da maznes??:think:
Spajalice ???:hahaha:

Који си ти непоправљиви лажов - па човече СВЕ али СВЕ ЛОПУЖЕ које су осведочене као такве и у Србији и у бившој СФРЈ су или доскорашњи припадници СКЈ или њихови потомци - значи банда црвена.
Где год погледаш на било коју страну да кренеш и мало зачепркаш видећеш да је тако, ево, Аркан - официрски син, Легија - официрски син, З.Ђинђић - официрски син, З.Дракулић - официрски син...
 
Kradja je postala u Srbiji nacin zivota....zivotna filozofija......deo narodnog identiteta i folklora..........

- kradu radnici u Boru melasu od koje se pravi zlato
- kradu medicinske sestre spriceve i zavoje koje posle preprodaju priv,apotekama
- lekari traze mito, a recepte za najskuplje lekove pisu na tudje kartone, pa opet prodaja
apotekama
- kradu panduri gde i sta stignu.....od sitnog mita od vozaca, preko mita za prekoredno
produzavanje vozacke ili licne karte
- kradu poslanici u skupstini na lazne racune za benzin i hotel
- kradu ministri u milionima gurajuci zakone po porudzbini tajkuna
- kradu gradske vlasti , dajuci gradsko gradjevisnko zemljiste tajkunima za dz......
- kradu sanitarni , trzisni i inspektori rada, koji za kilo kobasica gledaju kroz prste svakome
- kradu mesari na vagi
- kradu precvele gospodje po samoposlugama
- kradu profesori na fakultetu koji za 1000 evra prodaju ispite ili diplome
- kradu gazde zakidajuci radnicima i na plati i na zdravstenom i penzionom
- kradu babe na kalenica na kantaru
- kradu pumpadzije kada krajcuju za benzin
- kradu kelneri kada ti uvale racun za rucak
- kradu taksisti na taksimetru
- kradu ............................................

Elem, ja ne verujem da na kugli zemaljskoj ima zemlje gde je kradja, mito, korupcija i "snalazenje '........bukvalno normalno......nacin zivota........nesto cime se ljudi ponose....

Yebes zemlju gde posten lopov ne moze od postenih gradjana da dodje na red da se bavi svojom osnovnom delatnoscu:evil:

p.s.

mozete da dopisete ko sve i sta krade u srbiji.......mnogo je to posla za jednoga , makar bio i inagadadavida:ok:


Kako ja ovo nisam videla?:eek:

A 'de su ti izbeglice, aaa?:evil:

Njih li si namerno izbeg'o?:cool:

Ti ne da kradu nego nam i dušu uzeše...od mržnje i zavisti prema nama domaćima kao i samoj "majčici" Srbiji koja ih je udomila, pružila im "koru 'leba" i toplo ognjište, i rogovi im počeli da rastu...ne da kradu, nego i lažu, a u zatvor ne idu...pa ti vidi.:sad2:
 
Који си ти непоправљиви лажов - па човече СВЕ али СВЕ ЛОПУЖЕ које су осведочене као такве и у Србији и у бившој СФРЈ су или доскорашњи припадници СКЈ или њихови потомци - значи банда црвена.
Где год погледаш на било коју страну да кренеш и мало зачепркаш видећеш да је тако, ево, Аркан - официрски син, Легија - официрски син, З.Ђинђић - официрски син, З.Дракулић - официрски син...


Dobro Mito, nemojmo preterivati.

Ako ćemo tako kime se Koštunica okružio, aa?

Ako nisu crnogorci, onda su izbeglice iz kojekakvih hrvatskih i inih vukohebina, koji ovde glume i ne samo glume , sada neke "privrednike" i gledaju kako će udomiti i svoje nesposobne potomke, a sve na uštrb domaćeg stanovništva.:confused:

Ovi gore što si ih pobrojao i da nisu oficirski sinovi, bili bi to što jesu, a najjadnije je što su im očevi tek mali podoficiri ( sem Arkanovog, crnogorčine i pukovnika), a poznato je da su tada i oni bili tek puka sirotinja , porodice sa po nekoliko dece , nezaposlenom i nepismenom ženom , a ko je onda i mogao da ih vaspitava?:confused:

Baš je ružno nekada generalizovati...ima nas svakakvih.
 
Који си ти непоправљиви лажов - па човече СВЕ али СВЕ ЛОПУЖЕ које су осведочене као такве и у Србији и у бившој СФРЈ су или доскорашњи припадници СКЈ или њихови потомци - значи банда црвена.
Где год погледаш на било коју страну да кренеш и мало зачепркаш видећеш да је тако, ево, Аркан - официрски син, Легија - официрски син, З.Ђинђић - официрски син, З.Дракулић - официрски син...
Колико знам ти би хтео јаку српску војску!?:ok::ok::ok:
Али по овом твом .............ваљда..............без официра!?:dontunderstand:
 
Svi titovi direktori koji su zapalili sa parama preko.........su nedugo nakon bega sa narodnom lovom , naprasno zavrsavali u kanalima nemacke ili neke druge zapadnoevropske drzave..........sa metkom u glavi......."pozdrav od radnog naroda SFRJ":hahaha::hahaha::hahaha:

hahaha:

Istina od reči do reči ! A da mi ih je sada žao i nije vala, kao ni tada, što'no govorio moj otac : " Svakom prema zasluzi"!...:lol:

Tadašnji lopovi su male mace prema sadašnjim...takoreći neuki i nesposobni.
 
Kradja je postala u Srbiji nacin zivota....zivotna filozofija......deo narodnog identiteta i folklora..........

- kradu radnici u Boru melasu od koje se pravi zlato
- kradu medicinske sestre spriceve i zavoje koje posle preprodaju priv,apotekama
- lekari traze mito, a recepte za najskuplje lekove pisu na tudje kartone, pa opet prodaja
apotekama
- kradu panduri gde i sta stignu.....od sitnog mita od vozaca, preko mita za prekoredno
produzavanje vozacke ili licne karte
- kradu poslanici u skupstini na lazne racune za benzin i hotel
- kradu ministri u milionima gurajuci zakone po porudzbini tajkuna
- kradu gradske vlasti , dajuci gradsko gradjevisnko zemljiste tajkunima za dz......
- kradu sanitarni , trzisni i inspektori rada, koji za kilo kobasica gledaju kroz prste svakome
- kradu mesari na vagi
- kradu precvele gospodje po samoposlugama
- kradu profesori na fakultetu koji za 1000 evra prodaju ispite ili diplome
- kradu gazde zakidajuci radnicima i na plati i na zdravstenom i penzionom
- kradu babe na kalenica na kantaru
- kradu pumpadzije kada krajcuju za benzin
- kradu kelneri kada ti uvale racun za rucak
- kradu taksisti na taksimetru
- kradu ............................................

Elem, ja ne verujem da na kugli zemaljskoj ima zemlje gde je kradja, mito, korupcija i "snalazenje '........bukvalno normalno......nacin zivota........nesto cime se ljudi ponose....

Yebes zemlju gde posten lopov ne moze od postenih gradjana da dodje na red da se bavi svojom osnovnom delatnoscu:evil:

p.s.

mozete da dopisete ko sve i sta krade u srbiji.......mnogo je to posla za jednoga , makar bio i inagadadavida:ok:

sta je bre. ti izgleda ne znas kako funkcionise kapitalizam.
novac je i zakon i bog i radi novca sve je dozvoljeno a tebi ako se to ne svidja idi na kubu kod fidela.
 
Који си ти непоправљиви лажов - па човече СВЕ али СВЕ ЛОПУЖЕ које су осведочене као такве и у Србији и у бившој СФРЈ су или доскорашњи припадници СКЈ или њихови потомци - значи банда црвена.
Где год погледаш на било коју страну да кренеш и мало зачепркаш видећеш да је тако, ево, Аркан - официрски син, Легија - официрски син, З.Ђинђић - официрски син, З.Дракулић - официрски син...

Pa to znaci samo da smo mi, oficirska deca malo snalazljiviji od vas, dece radnika gradske cistoce........:hahaha:
 
Kako ja ovo nisam videla?:eek:

A 'de su ti izbeglice, aaa?:evil:

Njih li si namerno izbeg'o?:cool:

Ti ne da kradu nego nam i dušu uzeše...od mržnje i zavisti prema nama domaćima kao i samoj "majčici" Srbiji koja ih je udomila, pružila im "koru 'leba" i toplo ognjište, i rogovi im počeli da rastu...ne da kradu, nego i lažu, a u zatvor ne idu...pa ti vidi.:sad2:

Izbeglica i njihova patoloska mrznja prema domachinima koji su ih docekali , kada su na fckn traktorima dojahali u srbiju je posebna tema........:think:
 

Back
Top