GENETIKA

BILI DOUP

Elita
Poruka
22.524
pijes kafu, citas novine i naletis na oglas
''prodajem vrhunski genetski materijal!''
a taj neko, za lovu prodaje svoje seme, tacnije vekove ukrstanja i selekcije gena
i ne zeli cak ni da se ogrebe za snosaj

i nije isto kao u banci sperme, jer tamo svako seme ima istu cenu
a to, brendirano, inteligentno seme je skupo ali kvalitetno

da li je to pre svega moralno, iz ugla donatora? jer ipak on samo pruza uslugu
onima kojima je pomoc potrebna

da li je casnije biti ovakav donator ili zigolo?
 
Ma bolje biti zigolo ne moras se brinuti da ti kasnije nece dijete slucajno naletiti na sestru ili kci na brata,gadno je te,ja bi licno zabranio takve stvari! Ili ih vodio pod strogom kontrolom da kasnije ne dodje do incesta,jer to je zajebana stvar,djeca mogu najvise da pate zbog gluposti i sake para ! bljak
 
sto da ne...ako neko uvidi da taj neko ima kvaliteta (mentalnih i fizickih)a smatra se sposobnim da psihicki podnese celu pricu,da dobije dete bez obaveza s muske strane.....moze biti ok
moralno ili nemoralno?zar postoji sablon sta je moral,nemoral,potreba i neophodno
 
pijes kafu, citas novine i naletis na oglas
''prodajem vrhunski genetski materijal!''
a taj neko, za lovu prodaje svoje seme, tacnije vekove ukrstanja i selekcije gena
i ne zeli cak ni da se ogrebe za snosaj

i nije isto kao u banci sperme, jer tamo svako seme ima istu cenu
a to, brendirano, inteligentno seme je skupo ali kvalitetno

da li je to pre svega moralno, iz ugla donatora? jer ipak on samo pruza uslugu
onima kojima je pomoc potrebna

da li je casnije biti ovakav donator ili zigolo?

au..pa ovo moze da se razgrana na vise tema..
nije bas da sam razmisljala na tu temu puno...zapravo nisam nikad...do sada..
ali evo, komentar - ljudi dodju u situaciju da moraju svasta da rade..a u ovom slucaju ce iz svega proizaci nesto jako pozitivno, a to je jedan novi zivot:)
 
naravno da nece....zene koje se odlucuju na taj vid oplodnje valjda i imaju za cilj da cale ne smara...vec da bude samostalna keva :D
na ovo sam mislila..a taj neko koji ne smara je u stvari neka poremecena osoba i shta sve..
pa sine..ako yebanjem ne moze..moze ta ventelesna i sa tim nekim koga znamo i volimo, nemam pojma..bash zaebana tema
 
a da ti meni ne narusavas moj "tzv zivot" (inace jos jedna serija - ta vam se valjda - vecini - dopala) u svim njegovim vidovima - snovima, utopijama, spanskim serijama...i ostalim - i vidovima i serijama:manikir:

m...?
a015.gif
 

Back
Top