Neki programi stalno izbacuju poruke o grešci...

Milance993

Početnik
Poruka
6
Pozdrav,
od pre neki dan komp mi je nacisto pobrljavio, stalno izbacuje errore za internet explorer, operu, mozillu, skype, i igrice koje igram. Mislim na one errore sa onim don't send itd.
Nasao sam na internetu par programa da popravim te errore, ali svi oni bolji se placaju.
Ponestalo mi je ideja sta da uradim, pa molim vas da me posavetujete ako se razumete u ovakve stvari.
Nadam se da nije problem do hard diska ili tako nesto.
Hvala(nadam se da nisam omasio podforum)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav Milance9993,

Zanima me, od tačno kog dana vam je računar "pobrljao" ?
Koje ste programe instalirali za popravku greške?
Ako nemate ništa previše važno na kompjuteru što biste voleli da sačuvate, preporučujem onda system restore, koji se može naći u start meniju.

Kod:
START - Programs - Accessories - System Tools - System Restore
Kod:
[URL]file:///C:/Documents%20and%20Settings/All%20Users/Start%20Menu/Programs/Accessories/System%20Tools/System%20Restore.lnk[/URL]

System restore služi za vraćanje vremena na računaru na raniji datum, svi programi'igrice kad se izvrši system restore su obrisani.
Takodje moguće je vratiti vreme unapred jednom kad ste uradili system restore unazad.

miXed.
 
Hvala vam na odgovorima,
pa problem je poceo pre mozda 3-4 dana ali nije bilo ovako cesto, probacu sa system restore.Koristio sam programe kao CCcleaner, advanced system care ... a od antivirusa imam AVG i on skenira jednom dnevno.Evo primer jednog errora:
AppName: skype.exe AppVer: 3.8.0.154 ModName: unknown
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 10001e39
Evo, probao sam system restore, ali neuspesno, sve mi govori da nije bilo promena od tada ... probao sam i januar, to je najdalje sto moze, ali bezuspesno :(, znaci jedino da restartujem sistem mi ostaje ?
 
Poslednja izmena:
@Milance993

Detaljno pretresi komp na viruse, na sledećem linku :arrow: http://forum.krstarica.com/threads/167305 pronaći ćeš i uputstvo šta i kako uraditi, kao i linkove ka nekim od poznatijih spyware programa, skini ih i sa njima dodatno pretresi komp.

Drugo, može se desiti, da ti je neki od programa tipa CCcleaner, Advanced System Care obrisao neke od bitnijih fajlova (mada je malo verovatno) i da zato imaš takav problem. Ako si sa njima nešto uklanjao u poslednje vreme, probaj da iz njih vratiš sve skorašnje promene (imaju oni opciju za restor). Malo je čudno sve to što je problem vezan za nekoliko programa, pa i igrica. Ti možeš i isključiti te poruke o greškama koje ti stalno izlaze, ali time se neće rešiti sam problem koji je do njih doveo. Odbaci najpre mogućnost da su virusi u pitanju, pa ćemo videti za nadalje.
 

Back
Top