Razmishljate li o faxu?

Haha.. Niste jedini koji nisu preterano zamishljeni shto se ove teme tiche. U mom odeljenju je dosta njih koji i dalje ne znaju shta tje, a stariji su od vas..
Eh... Shto pre shvatite shta volite, lakshe tjete protji kroz pripremni period, a zhivot tjete okrenuti i u tom pravcu nekako, pa da znate.. :)
 
Haha.. Niste jedini koji nisu preterano zamishljeni shto se ove teme tiche. U mom odeljenju je dosta njih koji i dalje ne znaju shta tje, a stariji su od vas..
Eh... Shto pre shvatite shta volite, lakshe tjete protji kroz pripremni period, a zhivot tjete okrenuti i u tom pravcu nekako, pa da znate.. :)

A šta da radimo mi što volimo 200 stvari? Ja trenutno biram između 7 fakulteta :lol:
 
A šta da radimo mi što volimo 200 stvari? Ja trenutno biram između 7 fakulteta :lol:
Ako je neko radoznao, onda sam to ja. Milion stvari me zanima, i u mnogim vodama sam se kako-tako pronalazio. Ali ipak postoji neshto shto te veoma zanima, i gde sebe vidish. Tako sam i ja dugo bezhao od onoga zashta sam se opredelio, iz, sada vidim, nebuloznih razloga. Imam i ja josh malo vremena za promenu mishljenja, ali znam da sam siguran, koliko god to glupo zvuchalo.

Shto se tiche vas, neodluchenih, potrebno je razmisliti, razgovarati sa prijateljima. Ili, na primer ovde - mozhete izlozhiti shta vas sve zanima, chime biste mozhda voleli da se bavite, shta je ono shto vam izmami smeshak na kraju krajeva. I pre svega - ne gledajte direktno ovu odvratnu situaciju u Srbiji, nemogutjnosti zaposlenja posle studija, itd. Jednostavno, pogledajte prema chemu imate afiniteta, shta vas pokretje, mozhda uzbudjuje. Na sve to se ostatak priche relativno lakshe nadogradi. ;)
 
Jooj, kako stručan odgovor. Prosto me dođe sramota što sam pitala ovako glupo pitanje :lol:
Nemam pojma, ja se najviše pronađoh u NVO vodama, i to mi odgovara, i time se baš aktivno bavim u prethodnih godinu ipo dana, ali kod nas još uvek nema tih studija za civilni i nevladin sektor, samo u inostranstvu...
 
Jooj, kako stručan odgovor. Prosto me dođe sramota što sam pitala ovako glupo pitanje :lol:
Nemam pojma, ja se najviše pronađoh u NVO vodama, i to mi odgovara, i time se baš aktivno bavim u prethodnih godinu ipo dana, ali kod nas još uvek nema tih studija za civilni i nevladin sektor, samo u inostranstvu...
Hm. Kakva situacija drzhave, takva i mogutjnost edukacije.
Mada, ima fakulteta u Beogradu sa slichnim programima, odnosno programima koji dozvoljavaju dobre mogutjnosti za usavrshavanje u tom pogledu koji tebe interesuje.
 
Joj koleginice....Ja sam u Nisu ali nisam siguran da cu tu da upisem i fax....Mada sudeci po bedi u kojoj trenutno zivim ne verujem da cu ici van Nisa ali nikad se ne zna kakvog ce mi roditelji biti raspolozenja pa me pusti van Nisa...:DNe znam za smer mozda fizicka hemija jer je jako trazena u inostranstvu ili tako nesto...Prvo htedoh da budem profa ali kad sam cuo da nema leba od toga zajebao sam....Mada o5 bas bih voleoda odem u inostranstvo....Mozda se i vidimo tamo po ns-u moja majka mnogo voli ns i rekla cim dobije neke vece [arice selimo se za ns:DMada to nece biti barem u narednih 20 godina....:sad2:
 
Joooj,fax. Ne spominjite mi.
Upisujem glumu,a kao rezerva bila je mrtva trka izmedju menadzmenta u hotelijerstvu i novinarstva,jer stvarno imam dara za ovo drugo,a mama i kuma su mi bile novinarke,a tata se bavio necim slicnim jedno vreme mada...Trazila sam posao gde cu 99,9 posto putovati,posto hocu da idem u inostranstvo pa eto....zbog toga sam ovo drugo izabrala.
Mada,kad smo kod ovoga neostvaren san mi je i Kriminalisticko-policijska akademija...Kad vidim sve te njihove predmete, Korupcija itd. uh...
Ali dok se nisam odlucila bilo je tu svasta...svake nedelje druga stvar...Najradije bih studirala PR,ali to kod nas nema :( ne onaj razvijeni kao na Zapadu barem }
Ali jaako me privlaci to sa policijom...zamisli dogurash do nekog ubistvenog polozaja u muriji....ako si ambiciozan jako da budesh neko i neshto u policiji itekako je korisno,.....zasticen kao beli medved...
 
Poslednja izmena:
Ne bih da vredjam ali meni je a medicina vise toliko izlizana da vise nema kud....I nikad je ne bih upisao makar znam da cu sutra da se obogatim ko niko....Jednostavno imam neki odbojan sta prema medicin(nzm zbog cega stvarno:roll:)ali o5 volim biologiju i hemiju jako....
 
Ne bih da vredjam ali meni je a medicina vise toliko izlizana da vise nema kud....I nikad je ne bih upisao makar znam da cu sutra da se obogatim ko niko....Jednostavno imam neki odbojan sta prema medicin(nzm zbog cega stvarno:roll:)ali o5 volim biologiju i hemiju jako....

E kolega tako je i kod mene.:lol: Nikad na medicinu ne bih otišla,a hemiju obožavam. Doduše ja biologiju mrzim.
 

Back
Top