Plakanje pri raskidu...

Poruka
16.002
Da ne bih opisivala sta se dogodilo sa nekoliko muskraca sa kojima sam bila, a pritom mislim i da je naslov jasan, tako da ocekujem vas odgovor.
Sta mislite o tome? Da li vam se to dogodilo da vam decko/ devojka placu, kada raskinete sa njim/njom? Ili ste mozda i vi nekada plakali? (Ako smete da priznate?)
 
Da ne bih opisivala sta se dogodilo sa nekoliko muskraca sa kojima sam bila, a pritom mislim i da je naslov jasan, tako da ocekujem vas odgovor.
Sta mislite o tome? Da li vam se to dogodilo da vam decko/ devojka placu, kada raskinete sa njim/njom? Ili ste mozda i vi nekada plakali? (Ako smete da priznate?)

Ovakvih tema je bilo na hiljadeeeeee, ne umes li da smislis nesto originalnije!?:bye:
 
Da ne bih opisivala sta se dogodilo sa nekoliko muskraca sa kojima sam bila, a pritom mislim i da je naslov jasan, tako da ocekujem vas odgovor.
Sta mislite o tome? Da li vam se to dogodilo da vam decko/ devojka placu, kada raskinete sa njim/njom? Ili ste mozda i vi nekada plakali? (Ako smete da priznate?)

"ako smemo da priznamo"!?!?
pa necu sigurno, pored svega vezanog za takvu situaciju, da razmisljam kakav ce utisak to ostaviti na nekog treceg..
sta je poenta pitanja?
 
Da ne bih opisivala sta se dogodilo sa nekoliko muskraca sa kojima sam bila, a pritom mislim i da je naslov jasan, tako da ocekujem vas odgovor.
Sta mislite o tome? Da li vam se to dogodilo da vam decko/ devojka placu, kada raskinete sa njim/njom? Ili ste mozda i vi nekada plakali? (Ako smete da priznate?)

Pizdim redovno! :) Takva sam osjecajna dusica:)
I one su plakale ali nije vrijedilo,ne ebem ja to puno :)!

Ja placem samo ako vidim mogucnost opaljivanja nakon smocenja okica :)!

Ma nema od toga nista,glupo je uopste plakati zbog toga! Svaka veza ima svoj pu,kada dodje do raskrsca na kojem ne mogu da nastave dalje,neka se produzi samostalno,to je najbolje :)

"Hiljadu puta sam usto i pao gubio tebe a nisam znao da si sa drugim dok si kraj mene spavala i hiljadu puta cu slagati sebe da jos je meni mjesto kraj tebe a ti jos lutas da bi se meni vratila!" by Aca L. :pivce: :pivce: Lik zbori istinu!
 
Pizdim redovno! :) Takva sam osjecajna dusica:)
I one su plakale ali nije vrijedilo,ne ebem ja to puno :)!

Ja placem samo ako vidim mogucnost opaljivanja nakon smocenja okica :)!

Ma nema od toga nista,glupo je uopste plakati zbog toga! Svaka veza ima svoj pu,kada dodje do raskrsca na kojem ne mogu da nastave dalje,neka se produzi samostalno,to je najbolje :)

"Hiljadu puta sam usto i pao gubio tebe a nisam znao da si sa drugim dok si kraj mene spavala i hiljadu puta cu slagati sebe da jos je meni mjesto kraj tebe a ti jos lutas da bi se meni vratila!" by Aca L. :pivce: :pivce: Lik zbori istinu!

pa koga sad da poslusamo - Acu L. sto zbori istinu, ili tebe:D
 

Back
Top