MISTER NO je zakon!

Bata Prle resio da jos jednom bude Deda mrazz:lol:

Za sve kojima je potrebno da nesto skinu dal sa Rapida,dal sa Medijafire il jos nekih 15-20 drugih stranica ovaj prigram je idealan

http://www.jdownloader.org/download

znaci samo treba nabacati linkove na njega (veliko zeleno + tj linkcolektor) i on polako skida sve zadato dok vi radite bilo sta drugo a ako imate toga vise nemorate ni nocu gasiti komp.

nema cekanja po 15-20 min ako niste premijum dovoljno je 2 minuta izmedju linkova...
uzivajte...z:poz:

Probao sam taj program pre mesec-dva, ali ne radi. Skine mi samo prvi link i onda prestane.
 
Probao sam taj program pre mesec-dva, ali ne radi. Skine mi samo prvi link i onda prestane.

ja ga koristim nekih 6 meseci bez prekida i nikad me nije njakao..
a bato to sto ti na 2-2,5 minuta prekine skidanje kako bi ti taj program dodelio drugu IP kod Rapida,ako ti je to puno da cekas onda kupi premijum status kod njih i miran si...
kod drugih hostova neceka ni 5 sekundi (Medijafire,Megaupload...)
ovo je program za ljude koji nemaju Rapid-premijum i kojima se ne isplati da za par linkova bacaju vece pare,dok ja preko njega skidam ko da sam premijum...

e da mozda si u Setings-u nesto menjao il si program nekad abdejtovao a nekad ne..
ako skines jedan abdejt onda moras sve....
 
Mister No - Bilo jednom u New Yorku

001-2-1.jpg


Da li je neko čitao ovaj strip i šta mislite o njemu? Istina, košta oko 500din, ali vredi i više. Pročitao sam ga nekoliko puta koliko je dobar. Radi se o tome kad se Mister No vraća u New York na kratko, na mesto gde je odrastao i seća se svog detinjstva. Liči po nekim stvarima na film "Bilo jednom u Americi", ali je, po mom mišljenju, priča bolja nego priča tog filma. Preporučujem ga svakom ko, ne samo voli Mister Noa, već i ljudima kojima su se svideli filmovi "Bilo jednom u Americi" i slični.
Trebao bi da ima da se kupi u striparnici Alan Ford.
Imam ga i u elektronskom izdanju, ali preporučujem da ga kupite i pročitate.
 
Mister No je definitivno jedan od najboljih Bonelli stripova, proble, je sto je sa povlacenjem Nollite, opao kvalitet scenarije sto je dvoelo do laganog gasenja stripa. Ali opet ono sto jeizdato je obojilo vedrim tonovima moje detinjstvo:)
 
PRODAJEM SLEDECE KOLEKCIJE STRIPOVA:

1.WEST KAUBOJCI 54+1 iz 1983.godine

2.WEST KAUBOJCI od 1-189 broja iz 1960.godine

3.GIGANTI 18 komada

4.STRIPOTEKE 58 komada

5.BLACK 16 komada

6.SUPER STRIP 26 komada

7.KOM .MARK 33komada

8.ZAGOR 36 komada

9.KIT TELER 19komada

10.KAP MIKI 22 komada

11.MISTER NO 74 komada

12.RAZNI MARTIM 10 komada

13.DEBELI KAUBOJCI CR 3 komada

14.TARZAN 4 komada

15.TEKS. VILER oko 60 komada

Kontakt tel. 060/0332211
 
Mister No je bio jedan od najboljih stripova. Ono što ga razlikuje od većine Bonellijevih junaka (a pogotovo od DC-ovih i Marvelovih) je njegova ljudskost izražena sa svim njegovim vrlinama, manama i slabostima, zbog čega se možemo lako poistovijetiti s njime. Lik je ono što bi većina nas voljela da je u životu: slobodan kao ptica, principijelan do boli i privržen svojim stavovima, dječački zaigran, pustolovan, šarmer sa ženama, dobar prijatelj, okretan i sposoban, duhovit i pomalo ironičan. Za razliku od Zagora koji je ljuto stereotipan i prikazan kao vitez bez mrlje i mane, Mister No je zapravo antijunak, čovjek koji se protiv svoje volje nađe u situaciji da mora djelovati kako bi drugome pomogao, premda bi radije želio okrenuti glavu. No to i jeste njegova bit i razlog zašto ga volimo. On ne može okrenuti glavu pred nepravdom nad ljudima i zlom i mora reagirati, unatoč tome što ponekad i sam nastrada. Uglavnom, jedan od najautentičnijih Bonellijevih junaka i svakako jako dobar stripovski lik za neku eventualnu buduću filmsku realizaciju.

5308533.jpg
 
Игрице, криве су видео игрице...и родитељи који им претерано допуштају те ствари. Ја сам одрастао уз стрип. Принц Валијант, Фантом, Мандрак, Мистер Но... веома инспиративни и поучни ликови, чак и међу американцима се провуче по који ваљани стрип.
 
Игрице, криве су видео игрице...и родитељи који им претерано допуштају те ствари. Ја сам одрастао уз стрип. Принц Валијант, Фантом, Мандрак, Мистер Но... веома инспиративни и поучни ликови, чак и међу американцима се провуче по који ваљани стрип.

Meni su roditelji kao klincu zabranjivali čitati stripove. Govorili su da je to za primitivce i neobrazovane. Kad bi mi našli strip, raskidali bi ga i bacili u smeće. Ipak, imao sam ih dosta i sakrivao ih po kući. Kasnije sam ih glupo poklonio, a imao sam pozamašnu kolekciju.
 
Дијамантска клопка...
Први стрип Мистер Ноа у оној Југославији, сећам се кад сам га набавио, био клинац, ах, каква су то била времена.

Сад имам огроман број скенова, практично је чувати их, читам их, то ме враћа у нека боља времена..
 
Дијамантска клопка...
Први стрип Мистер Ноа у оној Југославији, сећам се кад сам га набавио, био клинац, ах, каква су то била времена.

Сад имам огроман број скенова, практично је чувати их, читам их, то ме враћа у нека боља времена..

Meni baš ne čini praktičnim čitati stripove preko ekrana. To bi je nekako bezveze. I dalje, tu i tamo, radije kupim nekim strip. Nema ničeg boljeg od otići na plažu, pročitati strip i skočiti u more. Pravi gušt. :) U zadnje vrijeme većinom čitam Alana Forda i Dylana Doga, ali to su zapravo "rijetki petci" kada kupim strip i uživam. Nema se vremena danas za takve stvari. :(
 
I dalje izlaze povremeni brojevi Mister Noa, ali zasad sam nabavio sam dva trobroja. Radnja se događa 15 godina nakon originalne priče i smještena je u otprilike 1965. godinu. Mister No tek povremeno boravi u Manausu, jer je to sada već izgrađeni grad, a njegov prijatelj Krueger je odselio u Argentinu.
 

Back
Top