MISTER NO je zakon!

Ovo me nervira na stripu.Ko god postavi topic ovaj drugi uskoci da to isto uvalja nekom za sto je vise eura moguce.
Pa kuda ide ovaj svet?
Znaju oni ko su!!!
Autoru topica svaka cast.Konacno neko da posveti topic Mister No-u
 
Peruzzi:
rudy_kv:
Pitanje za sve obozavaoce Mister Noa: u kojem stripu Mister No prvi put uzima pilotsku palicu u ruke?
Br.2,cini mi se,zaboravio sam naslov
NE :D :D :D Broj je 888 (zaboravio sam naslov). Nastavci su "Leteci tigrovi", "Zuta kisa" i "Samuraj Seiko". U ova cetri broja opisano je kako Jerry Drake prvi put pilotira, zasto stalno sutira pipera prilikom startovanja, i kako je dobio nadimak Mr. No :!:
 
Mister No je jedan od najvecih likova strip scene, potpuno je fantastican. Covek je lood. dok sam bio klinja, nisam ga toliko gotivio, ali kasnije......
Mister No, Marti Misterija, Alan Ford.... tri najbolja stripa, s tim sto je ipak AF, broj 1
 
Ono sto se meni prvo dopalo kod njega jeste sto dobija batine. Jeste l' vi nekad videli da je Bleka neko umlatio? E, to Mr.No-a cini mnogo zanimljivijim za citanje. Osim toga, Blek, Zagor, a o kap. Mikiju da i ne govorimo, svi su nekako skoro sveci, kao da ih je osmislila SPC.
 
Pedya:
Ono sto se meni prvo dopalo kod njega jeste sto dobija batine. Jeste l' vi nekad videli da je Bleka neko umlatio? E, to Mr.No-a cini mnogo zanimljivijim za citanje. Osim toga, Blek, Zagor, a o kap. Mikiju da i ne govorimo, svi su nekako skoro sveci, kao da ih je osmislila SPC.

A ko crta Bleka, Mikija i Marka?
 
Pedya:
Ono sto se meni prvo dopalo kod njega jeste sto dobija batine. Jeste l' vi nekad videli da je Bleka neko umlatio? E, to Mr.No-a cini mnogo zanimljivijim za citanje. Osim toga, Blek, Zagor, a o kap. Mikiju da i ne govorimo, svi su nekako skoro sveci, kao da ih je osmislila SPC.

Zagor josh i ima neq pricu,a Blek je zasu :D
 
Mister No je stvarno jedan od retkih najmanje karikiranih avanturista u svetu stripa.Pre njega stavljam Corta zbog svoje originalnosti i istorijske kompleksnosti. Gotivan crtez,dobar zaplet i jasno definisani likovi sa dosta realnosti Mister Noa stavljaju daleko ispred svih onih koji su u to vreme bili aktuelni ovde( Blek,Komandant Mark,Kapetan Miki :lol: :lol: ,pa i hvaljeni Zagor koji ipak nema nista vise od kostima i par 'vudu' epizoda....)
 
VeseliPlamichak:
Mister No je stvarno jedan od retkih najmanje karikiranih avanturista u svetu stripa.Pre njega stavljam Corta zbog svoje originalnosti i istorijske kompleksnosti. Gotivan crtez,dobar zaplet i jasno definisani likovi sa dosta realnosti Mister Noa stavljaju daleko ispred svih onih koji su u to vreme bili aktuelni ovde( Blek,Komandant Mark,Kapetan Miki :lol: :lol: ,pa i hvaljeni Zagor koji ipak nema nista vise od kostima i par 'vudu' epizoda....)

A STA FALI KAPETANU MIKIJU!MISLIM DA SU EPIZODA KAO STO SU COVEK SA 1000 LICA JEDNE OD NAJBOLJIH EPIZODA.PODSETIMO SE OKLAHOMA DZEK, USAMLJENI JAHAC ITD.
KAPETAN MIKI JE POKAZIVAO PLEMENITOST I HRABROST U SVOJIM AKCIJAMA JER NI ON TO NE BI MOGAO CINITI DA NISU UZ NJEGA VERNI PRIJATELJI SMUK I SALASO NJEGOVA DEVOJKA SUZI TAKODJE I ONAJ NJEGOV KOMANADANT UTVRDJENJA KOLUVER ZABORAVIH MU IME... ALI NIJE VAZNO.MISLIM DA SI U GRESCI KADA ISMEJAVAS TAKO DOBRE JUNAKE...ZA BLEKA I KOMANDANTA MARKA PRICAJ STA HOCES AL'U KAPETANA MIKIJA MI NE DIRAJ! :)
 
Po brojevima:
813 - Oci cudovista
814 - Ananga

mogao bi se snimiti film.
To su dve najbolje epizode Mister NO-a, koje sam procitao i koje imam u svojoj kolekciji. :)
Jedan, zaista realan strip junak.
Cak, pojavio se i u jednoj epizodi Marti Misterije.
Ma, skroz je OK lik.
 
Marka i Bleka crta Torontski trojac ESSE-GESSE citam ih ali samo zato sto sto sam odavno poceo a zao mi da prestanem! Zagora obozavam takodje ali ne kao MISTER NOa. Najinteresantniji strip ali ima nekih epizoda u kojima ga tupe. Sve u svemu strip je SUPER!
 
Zaista mi se svidja Mister no ali mnogo vise volim Zagora i Texa
mister no prvi put pilotira u broju 888 LMS Vazdusni Gusar...
888. 889 . 890 .. 891 su 4 stripa koja objasnjavaju kako je dzeri drejk postao Mister no obavezno procitait.
na zalost imam u kolekciji samo Mister no 888
imam ova 4 mister no za razmenu ili prodaju cena 60 din + ptt
931 Braca po krvi
938 Pirati iz gvineje
939 Kalahari
940 Juzni dijamant
 

Back
Top