Prevara sa profesionalkom

Mr.Daimler:
Da li bi oprostile prevaru sa profesionalkom (mislim na osobe koje daju sexualne usluge za novac)i da li je to veca ili manja prevara od emotivne tj. kad se vas decko ili muz zaljubi u drugu ali bez sexa?

Muskarcu koga volim bih oprostila mnogo toga.
Pre toga uradicu sve da ne pozeli a kamoli da potrazi sex kod profesionalke,ili ljubav na drugom mestu.
 
Male su sanse da ce neko ko upraznjava sex i ko je zadovoljan partnerkom uciniti tako nesto. Ali ako mu se bas hoce, tu sam da ga podrzim i posavetujem da se cuva, jer bas takve "profesionalke" prenose razna neprijatna sranja, a to mi stvarno ne bi prijalo :) .
Opcija br.2 je zeznuta :? jer bi to trebalo da znaci da sam negde uprskala, situacija takva, e bas..ili ne :?
Mercy :)
 
Najcistiji sex.
Je sex sa profesionalcima.
Sve dopuste.Ucine najvecim najboljim i najsrecnijim na svetu.Saslusaju kao najbolji prijatelj.Posavetuju koliko god bolje mogu.Naplate sve sto su pruzili.Zaborave ko da te nikada ni videli nisu.Nikada nezamere sto ih opljuvavas u prisustvu drugih ljudi.Jer ljudi koji najvise pljuju neke stvari.Time pokrivaju sebe i te iste stvari sto cine.
Npr verujem da oni koji najvise pljuju pedere da su u sustini najveci ******.Da one zene koje pljuju sponzoruse.da su i same sponzoruse ili su toliko neprivlacne da pljuju sve oko sebe.
Profesionalni sex je sex koji nikada nemora da se sazna da ste imali.Niko nikada nece vam zameriti sto ste varali jer varalki niste.Samo ste usliugu platili.
A kako je profesionalcima.
 
Bustura:
Najcistiji sex.
Je sex sa profesionalcima.
Sve dopuste.Ucine najvecim najboljim i najsrecnijim na svetu.Saslusaju kao najbolji prijatelj.Posavetuju koliko god bolje mogu.Naplate sve sto su pruzili.Zaborave ko da te nikada ni videli nisu.Nikada nezamere sto ih opljuvavas u prisustvu drugih ljudi.Jer ljudi koji najvise pljuju neke stvari.Time pokrivaju sebe i te iste stvari sto cine.
Npr verujem da oni koji najvise pljuju pedere da su u sustini najveci ******.Da one zene koje pljuju sponzoruse.da su i same sponzoruse ili su toliko neprivlacne da pljuju sve oko sebe.
Profesionalni sex je sex koji nikada nemora da se sazna da ste imali.Niko nikada nece vam zameriti sto ste varali jer varalki niste.Samo ste usliugu platili.
A kako je profesionalcima.

Imam utisak da cekas neku da ode u zasluzenu penziju pa da je ozenis. Jer ipak one sve najbolje razumeju :)
 
zubarka:
Mr.Daimler:
Da li bi oprostile prevaru sa profesionalkom (mislim na osobe koje daju sexualne usluge za novac)i da li je to veca ili manja prevara od emotivne tj. kad se vas decko ili muz zaljubi u drugu ali bez sexa?

Muskarcu koga volim bih oprostila mnogo toga.
Pre toga uradicu sve da ne pozeli a kamoli da potrazi sex kod profesionalke,ili ljubav na drugom mestu.

A mozda je on hteo samo malo da istrazuje bez emotivnog vezivanja. Ili drugim recima malo da vezba "za film":)
 
Bustura:
Najcistiji sex.
Je sex sa profesionalcima.
Sve dopuste.Ucine najvecim najboljim i najsrecnijim na svetu.Saslusaju kao najbolji prijatelj.Posavetuju koliko god bolje mogu.Naplate sve sto su pruzili.Zaborave ko da te nikada ni videli nisu.Nikada nezamere sto ih opljuvavas u prisustvu drugih ljudi.Jer ljudi koji najvise pljuju neke stvari.Time pokrivaju sebe i te iste stvari sto cine.
Npr verujem da oni koji najvise pljuju pedere da su u sustini najveci ******.Da one zene koje pljuju sponzoruse.da su i same sponzoruse ili su toliko neprivlacne da pljuju sve oko sebe.
Profesionalni sex je sex koji nikada nemora da se sazna da ste imali.Niko nikada nece vam zameriti sto ste varali jer varalki niste.Samo ste usliugu platili.
A kako je profesionalcima.
Ne slazem se s tim da je najcistiji sex sex sa profesionalcima. Ja sam na to uvjek gledao kao na nesto ruzno i prljavo - koliko gadan, ruzan, prljav i zao treba da budes a da nisi u stanju da nekoga smuvas. Ali o seksu za pare ja zaista nemam nikakvog pojma. Dali ti se ikad dogodilo da imas klijentkinju (ili klijenta) koji ti se stvarno svidjaju ?!
Za sve ostalo skidam kapu, ocigledno je da si (bio) pravi profesionalac. Ne kaze se za dzabe nema boljeg psihologa od *****. Doduse vjerovatno se mislilo na zenske ali boze moj ovo su moderna vremena
 
Mozda je bitno napomenuti da muskarci ne varaju zbog toga sto im nedostaje nesto u vezi, vec zbog sujete ili neceg drugog slicnog. I koliko sam ja do sad shvatio postoji samo jedna vrsta muskaraca as dve podvrste, tj. svaki bi prevario devojku s tim sto to neki znaju da urade a neki ne znaju ali i jedni i drugi pricaju kako to rade.
 
Bustura:
Najcistiji sex.
Je sex sa profesionalcima.
Sve dopuste.Ucine najvecim najboljim i najsrecnijim na svetu.Saslusaju kao najbolji prijatelj.Posavetuju koliko god bolje mogu.Naplate sve sto su pruzili.Zaborave ko da te nikada ni videli nisu.Nikada nezamere sto ih opljuvavas u prisustvu drugih ljudi.Jer ljudi koji najvise pljuju neke stvari.Time pokrivaju sebe i te iste stvari sto cine.
Npr verujem da oni koji najvise pljuju pedere da su u sustini najveci ******.Da one zene koje pljuju sponzoruse.da su i same sponzoruse ili su toliko neprivlacne da pljuju sve oko sebe.
Profesionalni sex je sex koji nikada nemora da se sazna da ste imali.Niko nikada nece vam zameriti sto ste varali jer varalki niste.Samo ste usliugu platili.
A kako je profesionalcima.
Sa ovim me ubedi da si profesionalac...ili si bio...Ovo je cisto misljenje sa druge strane :lol: (sa strane profesionalaca...)a,opet postoji druga strana koja tvrdi da je sex bez emocija odvratan....ustvari fizicki rad....
 

Back
Top