Na udaru ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
vidim da "dobar" deo forumasa velica srpske zlocince koji leze po belosvetskim zatvorima. evo jedan mali podatak o tim ljudima, pardon, o 90 % tih ljudi. inace ceo tekst je poucan, ali ja sam ga izostavio, ko zeli da ga procita, dole je link.

Prema podacima Tužilaštva za ratne zločine, motiv za učešće u ratu kod čak 90 odsto onih koji su procesuirani - bio je pljačka i bogaćenje

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=04&dd=10&nav_category=64&nav_id=354850

ps.i jos jedan kratak citat iz istog teksta.

Vekarić navodi da se slaže da tu zapravo ima najvise novca, ali i pretpostavlja da ljudi koji su bili na vrhu piramide zločina poseduju i najveću imovinu jer su i najviše i profitirali iz ratova 1990-ih.
 
Ne vidim da bilo ko danas u Srbiji na bilo koji nacin velica u tekstu pomenute zlocince

Ovo o cemu ti POKUSAVAS da pises je cista provokacija


Mada, dobro..Ja se apsolutno slazem da svi treba da budu na udaru, i da se svima oduzme imovina.
Danas ovima, a Haradinaju, Cekuu, Taciju cim se procesuiraju.
 
Ne vidim da bilo ko danas u Srbiji na bilo koji nacin velica u tekstu pomenute zlocince

Ovo o cemu ti POKUSAVAS da pises je cista provokacija


Mada, dobro..Ja se apsolutno slazem da svi treba da budu na udaru, i da se svima oduzme imovina.
Danas ovima, a Haradinaju, Cekuu, Taciju cim se procesuiraju.

ne znam da li si procitao tekst, ili sam ja nesto pogresno razumeo, ne radi se samo o ovima koji su trenutno na udara pravde, kao legija i sl. pominje se mnogo veci krug "patrijota". videcemo ko ce sve biti na toj listi kada se klupko pocne odmotavati.
 
Naši su profiteri a albanski,muslimanski i hrvatski krvoloci su borci za slobodu?...'ajte još malo da ne zaboravim šta je pričao Goebbels.

koliko je meni poznato, u hrvatskoj se radi na istom otkrivanju kao i u srbiji. za kosovo nisam cuo, makar ne za profitere iz rata. ali verujem da ce i to doci na red.trenutno imamo malo preca posla.
i jos jedan citat iz teksta, posto vidim da niko ne cita...

Ipak, verovatnije je da je mnogo više novca stečenog ratovima u posedu nekih haških optuženika.
 
Ja sam procitao tekst.
Da li si ti procitao?
Ustvari, cisto radi boljeg razumevanja.
Pokusavas da kazes, da je srpskim zlocincima glavni bio novac, i da su ga stekli pod sumnjivim okolnostima.
Da kazem, da se s tobom apsolutno slazem.
Ali, AKO je tako, zbog cega bi to vazilo SAMO za srpske politicare(zlocince)?
Ili mozda jos preciznije pitanje:
Ako je neko u ratno vreme stigao do enormnog bogatstva, onda je prilicno logicno ako se kaze da se bavio necim kriminalnim.
Ako je to logicno, onda bi jedan prost zakon o ispitivanju porekla imovina resio mnoge misterije sa ovih prostora.
I u Srbiji, a bogami i na Kosovu.
I oko oruzja i oko droge, i oko trgovine organima, i oko proterivanja albanaca, i oko mnogo cega slicnog.Zar ne?

Ali, da bih ja licno shvatio s kim razgovaram na ovoj temi, molio bih te da mi odgovoris prvo na jedno pitanje:
AKO je ceo drzavni vrh Srbije, osim Milutinovica) osudjen na kazne zatvora zbog delovanja na Kosovu, da li TI smatras da su Taci, Ceku, Haradinaj zasluzili bar po 3-4 godine robije za slicna dela "sa druge strane"(najmanja kazna izrecena sroskom vojno-politickom vrhu je 15 godina)?
 
Ja sam procitao tekst.
Da li si ti procitao?
jesam
Ustvari, cisto radi boljeg razumevanja.
Pokusavas da kazes, da je srpskim zlocincima glavni bio novac, i da su ga stekli pod sumnjivim okolnostima.
ne ja, to kazu srpski kompetentni organi. a ja se samo slazem sa tim.
Da kazem, da se s tobom apsolutno slazem.
Ali, AKO je tako, zbog cega bi to vazilo SAMO za srpske politicare(zlocince)?
mislim da se u svakom ratu mogu pronaci osobe kojima je primarni razlog ucestvovanja lova. problem je da se ovde govori o 90 % onih koji su optuzeni za ratne zlocine, a koje neki srbi i dalje slave kao rodoljube, koji su,po tim izjavama, sve sto su uradili tokom tih ratova, uradili za srpski narod
Ili mozda jos preciznije pitanje:
Ako je neko u ratno vreme stigao do enormnog bogatstva, onda je prilicno logicno ako se kaze da se bavio necim kriminalnim.
Ako je to logicno, onda bi jedan prost zakon o ispitivanju porekla imovina resio mnoge misterije sa ovih prostora.
tacno. "licno" znam puno osoba koje su bile golje pre rata, a danas....kao sto rekoh, mislim da ce sve doci na svoje, malo sporije ali posto trenutno kosovo ima precih problema sa kojima se treba boriti, onda....
I u Srbiji, a bogami i na Kosovu.
I oko oruzja i oko droge, i oko trgovine organima, i oko proterivanja albanaca, i oko mnogo cega slicnog.Zar ne?
kao sto rekoh.
Ali, da bih ja licno shvatio s kim razgovaram na ovoj temi, molio bih te da mi odgovoris prvo na jedno pitanje:
AKO je ceo drzavni vrh Srbije, osim Milutinovica) osudjen na kazne zatvora zbog delovanja na Kosovu, da li TI smatras da su Taci, Ceku, Haradinaj zasluzili bar po 3-4 robije za slicna dela "sa druge strane"(najmanja kazna izrecena sroskom vojno-politickom vrhu je 15 godina)?
koliko mi je poznato, sud u hagu je zakljucio da su njih cetvorica krivi za... a milutinovic oslobodjen. haradinaj je bio u hag, i oslobodjen. za ove druge ne znam da ih je hag pozvao. licno, mislim da je hag merodavan i dovoljno profesionalan za istrazuje i dokazuje da li je neko kriv ili ne.
 
ako je meni lova glavni interes u tom ratu, da li cu ja zaista ganjati naoruzanog protivnika po sumi, gde mogu i metak da dobijem, ili cu lepo po kucama gde ne preti opasnost, traziti zrtve kojima je zivot u "opasnosti" a ja cu mu garantovati "obezbedjenje" za debele pare pri napustanju "ratne zone".... mada ako se nema para, dobije slobodan izlaz iz kuce, a umesto love moze i kompenzacija kao namestaj, bela tehnika,....
 
vidim da "dobar" deo forumasa velica srpske zlocince koji leze po belosvetskim zatvorima. evo jedan mali podatak o tim ljudima, pardon, o 90 % tih ljudi. inace ceo tekst je poucan, ali ja sam ga izostavio, ko zeli da ga procita, dole je link.



http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=04&dd=10&nav_category=64&nav_id=354850

ps.i jos jedan kratak citat iz istog teksta.

kao pripadnik plemena kojem su Hasim Taci i Ramus Haradinaj, izbrani pretstavnici, ti si poslednji na svetu koji ima sta da kaze Srbima....:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::evil::evil:
 
bolje bi ti bilo da malo pogledas oko sebe...im a tu dovoljno za "primetiti" i "proceniti"...a za zatvor ima previse....samo nikako da tamo i stignu, a to govori mnogo vise o stepenu civilizacije, nego sto govori ovaj tekst...
 

xmas_laugh.gif
 
Ne vidim da bilo ko danas u Srbiji na bilo koji nacin velica u tekstu pomenute zlocince

Ovo o cemu ti POKUSAVAS da pises je cista provokacija


Mada, dobro..Ja se apsolutno slazem da svi treba da budu na udaru, i da se svima oduzme imovina.
Danas ovima, a Haradinaju, Cekuu, Taciju cim se procesuiraju.

to se nikada nece desiti, jer mrtva usta ne govore....
 
koliko je meni poznato, u hrvatskoj se radi na istom otkrivanju kao i u srbiji. za kosovo nisam cuo, makar ne za profitere iz rata. ali verujem da ce i to doci na red.trenutno imamo malo preca posla.
i jos jedan citat iz teksta, posto vidim da niko ne cita...

Током тита сте некажњено дивљали над србима на косову. Већина шиптара су правили злочине против срба откако су дошли на балкан, дижете у небеса крволоке харадинаја, тачија и све који су као они клали и силовали српско по српскоме косову.

Отели сте српско косово, као што су хрвати отели српску далмацију и славонију.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top