Различита друштва

Hellen

Buduća legenda
Poruka
29.970
Да ли, при изласцима, кућним дружењима или седељкама спајате различита друштва?
На пример - позовете на кафу две колегинице с посла и једну комшиницу?
Или изађете увече са својим другарицама и мужевљевом заовом од јетрве?
Или позовете на вечеру мужевљево друштво из теретане и вашу тетку и течу?
Или спојите друштво са факса са друштвом из краја?

...Нешто у том смислу, ако ме разумете...:confused:

Ако практикујете да спајате два различита друштва и људе који се не познају и немају много сличног - како то хендлујете?
Ако не - зашто не?
 
Poslednja izmena:
Da,volim to da radim,,,prosto interesantno mi je da gledam izraze lica.
Doduse,nikad ne spajam tetke sa drustvom,ali razlicita drustva,uvek kad mi se ukaze prilika.
I da vidite,obicno se svi lepo provedu a posle toga se jos dugo svi zabavljaju ogovaranjem "onog drugog" tabora.
 
ne, nikad.... niti mi se najbolji drug i najbolja drugarica poznaju.... pocjepali bi jedno drugo kada bi se sreli,
i to ne u pozitivnom smislu
ovi trenutni se ne bi pocjepali ali bi tu bilo dubkog hladjenja, onda bi je on kasnije ogovarao, a ona bi se pravila da taj dio moj zivota ne postoji, ili cisto neki potcjenjivacki komentar ubacila tu i tamo :confused:
....iz nekog razloga je uvijek postolala odredjena doza netrepljivosti izmedju ljudi sa kojima sa se druzila
 
nekoliko puta jesam, a onda sam shvatila da to vise ne treba da radim.:)
prihvatam ljude sa svim njihovim razlicitostima.
a ne bih bas rekla da je to osobina svakog sa kime se druzim..

nemam puno slobodnog vremena, pa ono koje imam volim da provedem bez tenzije..:)
 
To sam uvek radila i uglavnom je bilo super.
Jako volim da sam okružena dragim ljudima i što više ih je na okupu ja sam srećnija.
Volim i da se poznaju međusobno, neka i oni upoznaju druge drage i dobre ljude sa kojima se ja družim. Volim da ih nesebično delim.
Najbolju drugaricu iz osnovne i srednje sam upoznala pa smo postale neviđeni trio.

Kasnije sam nove prijateljice upoznavala sa starim i uvek smo se družile na gomili.

Sada imamo običaj da pozovemo nekoliko prijatelja istovremeno i da svi zajedno čaprimo.

Ja volim da je veselo. :D
 
Ranije to nisam radila, ali od kada sam u braku da... imam praktican razlog za to: mm je jako druzeljubiv i stalno mu svracaju, i kada bih cekala "slobodan termin" da dodju moji - to bi bilo jednom godisnje :) a nekim cudom prijatelji sa moje i sa njegove strane su se bas uklopili, cak zovu i posecuju jedni druge i kada mi nismo u igri... ali se ni mm ni ja ne druzimo sa ljudima koji su nam samo delimicno ok (samo za sport, samo na poslu)... i da, ponekad se na toj zurci pojavi i poneki komsija, ili rodjak... ja to ne resavam nekako posebno: klopa je dobra, pice i muzika takodje, i svi ti ljudi su vaspitani (niko nece da vredja "pridoslicu") pa ako ljudima to nije dovoljno da se osecaju dobro - sta da se radi... ali nikada nije bilo problema...

i moram da dodam: ja mislim da je u pitanju carolija mog muza, on ima neki cudan talenat za ljude, kao neki dirigent :) meni je tesko sa ljudima, pogotovo kada ih je toliko, a on sve nekako resi u hodu - ako neko nesto nece, ovaj ga ubedi da hoce; ako je neko umoran, mm ga razbudi; ako neko krene sa tuznom pricom, ovaj ga odmah umiri... svesna sam da zvucim kao zaljubljena siparica, al majke mi nije to - stvarno je talentovan za ljude...
 
Poslednja izmena:
ja sam odraso čoek, tako da ako mi je mama u poseti, nemam nameru da je vraćam kući bez obzira ko dolazi, a i ona ume bolje sa mojim ortacima od mene i mlogo je vole... ( : i..neću zvati u isto vreme teču i tetku i drugare iz vojske ili sa basketa..al, inače se ja družim sa različitim ljudima, tako da su ti spojevi neminovni...ja zoem, oni nek se snađu; ne volim recimo..to je običaj, da ortaci zezaju nove devojke nekoga. dođe neko sa novom devojkom i ona je obično celo veče predmet zavitlancije svih prisutnih muškaraca. ne znam ša je to, to je valjda neko overavanje....al to traje tako prvih godinu dana..dok mi ne vidimo da je tu "stvar ozbiljna"... a i bilo je još pitanje: ne družim se uopšte sa njenom familijom, samo kad moram...
 
Poslednja izmena:
i moram da dodam: ja mislim da je u pitanju carolija mog muza, on ima neki cudan talenat za ljude, kao neki dirigent :) meni je tesko sa ljudima, pogotovo kada ih je toliko, a on sve nekako resi u hodu - ako neko nesto nece, ovaj ga ubedi da hoce; ako je neko umoran, mm ga razbudi; ako neko krene sa tuznom pricom, ovaj ga odmah umiri... svesna sam da zvucim kao zaljubljena siparica, al majke mi nije to - stvarno je talentovan za ljude...

Ovo k'o ja! :D
Tj. ja sam kao tvoj muž!:cool:
 
Poslednja izmena:
Slučajno da, ako mi dođe drugarica, pa svrati i komšinica. U principu, to ne praktikujem. Poznajem dosta ljudi koji nemaju mnogo zajedničkih osobina, pa se plašim da možda neće imati teme za razgovor, biće napeto i sl. Jedna moja prijateljica uvek skuplja ljude sa svih strana (osnovna, srednja, fax, posao) Kad se tako skupimo, obično se lepo provedemo, ali samo u slučaju da smo izašli u kafanu, popili malo...:ok:
"Spajanje" mi je bez veze kad hoću da se porazgovaram sa drugaricom, a ona dovede gomilu ljudi sa sobom:roll:
 
nemam drustva, imam prijatelje... i ne druzim se na parce sa nekim... u goste mi dolaze mesano (rodjendani) ali i odvojeno... izlazimo odvojeno uglavnom... nema tu nekog problema... ako ti ljudi stvarno odgovaraju, logicno je da ce i njima biti makar prijatno u medjusobnom kontaktu...
 
ne..jednom sam spojila drustvo sa foruma i drustvo iz rl..kakva katastrofa:dash:
posle su me mesecima prozivali ovi iz rl kako smo sektasi:lol:

pa naravno da ste sektashi pa i ja sam to sto puta reko
na forumu nema trunke morala. mi u bosni se mozda vishe ebemo al je to nekako drugacije i sve se zna a na forumu se ne zna ko koga(ebu se, shute i druze se) ja vishe stvarno ne mogu i ne trudim se da pohvatam. missim i zabole me realno...
 
Да ли, при изласцима, кућним дружењима или седељкама спајате различита друштва?
На пример - позовете на кафу две колегинице с посла и једну комшиницу?
Или изађете увече са својим другарицама и мужевљевом заовом од јетрве?
Или позовете на вечеру мужевљево друштво из теретане и вашу тетку и течу?
Или спојите друштво са факса са друштвом из краја?

...Нешто у том смислу, ако ме разумете...:confused:

Ако практикујете да спајате два различита друштва и људе који се не познају и немају много сличног - како то хендлујете?
Ако не - зашто не?

Практикујем понекад, кад је нека прослава.
И ти се људи сретну само код нас, али углавном буде добро, иако је то конгломерат невиђених размера. Ко преживи, дође и следећи пут! :hahaha:

Имам пријатељицу која зна да ће једна друга пријатељица, која је судија, бити на прослави. Онда ова увек ,,случајно'' у торби има неку тужбу за коју јој треба разјашњење. :)
То је постало редовно на прославама, већ се сви који дођу зезају унапред, само чекају да ова извуче тужбу, те против ње, те против свекра, те против мужа...

Понекад буде скуп људи међу којима има лекара, судија, пандура и бивших робијаша.
И обавезно пар просветних радника! Они су најгори! :mrgreen:
И буде сасвим пријатно.

Увече кад изађем деси се да спојим људе који се никад не би срели. Некад буде сјајно, некад мање сјајно.

Али не спајам људе кад проценим да неком неће бити пријатно.
 

Back
Top