CCleaner

miXed

Iskusan
Poruka
6.560
1891136.jpg
CCleaner

Stalno neki problemi, dosta ljudi govori CCleaner, a tema o njemu nigde...
Pa da ispravimo tu grešku.

CCleaner je izuzetno brz i efikasan besplatan program koji čisti sistem od nepotrebnih fajlova,oslobadja prostor na Hard disku.
Pored čišćenja sistema od nepotrebnih fajlova, on takodje može popraviti registry bazu.


Download:
http://www.ccleaner.com/download

Screenshot:


Vaša mišljenja,iskustva sa ovim programom.
Pa da čujemo.
 
Pozdrav @miXed :)

Što se CCleaner-a tiče, preporučujem ga kao jedan od obaveznih alata u kolekciji programa. Dobro odrađuje to zašta je namenjen i nikada se nije desilo (bar meni) da mi obriše neki bitan fajl. Još jednom, tople preporuke.
 
Pozdrav @miXed :)

Što se CCleaner-a tiče, preporučujem ga kao jedan od obaveznih alata u kolekciji programa. Dobro odrađuje to zašta je namenjen i nikada se nije desilo (bar meni) da mi obriše neki bitan fajl. Još jednom, tople preporuke.


Potvrdio bi ovo s tim da dodam da ne koristim cesto, ali svakako jedan od pristojnih alata ove namjene i nije mi se desilo kako rece DekiM da napravi neki los posao..

I od mene preporuke...

btw..
U poredjenju sa alatima od TU-up, CC mi je daleko sigurniji..
 
Koristim ga na laptopu i zadovoljan sam njime. U kombinaciji sa redovnim zakrpama Microsofta, i NOD 32 antivirusom, do sada komp radi kao zmaj...Bez ikakvih problema... Preporuka sa moje strane!
 

Back
Top