voli me - zeza me

sofffy

Elita
Poruka
23.141
evo ovako: imam jedan problemcic
naime, jedan momak mi se svidja i ja se njemu svidjam...... znate vec kako to ide....
po citav dan mi salje poruke da me voli .....

e sad, saznala sam da on "trza" sve osobe iz imenika.... pa trza i moju super drugaricu... nekoliko puta dnevno.
malo sam ljubomorna,ali da li imam razloga za to, s obzirom da svi znaju da mu se svidjam?


pusa!!!!! please, pomagajte!imate li prijedloga sta da uradim? :lol: :wink:
 
Hahah a to je onaj fazon-voli tebe ali i sve ostale devojke kojima zna telefon? Moj savet ti je da bežiš od takvih,a zašto shvatićeš kad porasteš.A koliko vi to godina imate? 12?
 
Ma to je bar lako... predlozi da gledate u bioskopu 'Teksaski masakr motornom testerom' :twisted:

... zvace te svakog dana da proveri jesi li sigurna ;)

... ili ako bas ne mozes da podneses toliko krvi, a ti predlozi 'Odpozadi' (Irreversible) (ako ga neko jos pusta) sa Monikom Beluci... ;)
 
sofffy:
evo ovako: imam jedan problemcic
naime, jedan momak mi se svidja i ja se njemu svidjam...... znate vec kako to ide....
po citav dan mi salje poruke da me voli .....

e sad, saznala sam da on "trza" sve osobe iz imenika.... pa trza i moju super drugaricu... nekoliko puta dnevno.
malo sam ljubomorna,ali da li imam razloga za to, s obzirom da svi znaju da mu se svidjam?


pusa!!!!! please, pomagajte!imate li prijedloga sta da uradim? :lol: :wink:
Em, uradi ovako. Ubij tu najbolju prijateljicu a momka otmi i odvedi ga na neko pusto ostrvo gde cete ziveti sretno i KRATKO;)

Poz.
 
sofffy:
evo ovako: imam jedan problemcic
naime, jedan momak mi se svidja i ja se njemu svidjam...... znate vec kako to ide....
po citav dan mi salje poruke da me voli .....

e sad, saznala sam da on "trza" sve osobe iz imenika.... pa trza i moju super drugaricu... nekoliko puta dnevno.
malo sam ljubomorna,ali da li imam razloga za to, s obzirom da svi znaju da mu se svidjam?


pusa!!!!! please, pomagajte!imate li prijedloga sta da uradim? :lol: :wink:
ma zeza te...
 
iipak,nije se javo vec 10 dana
QchCK*a:
sofffy:
prekjuce smo imali DATE.i nismo bas puno pricali.dogovorili smo kino u petak....... samo me je jednom zvao od tad. :roll: hehehehehehehehe :lol: :wink:

Pa, sacekaj malo, kad bude izasao sa svim devojkama ciji broj ima u imeniku, i posle toga ih pozove po jednom, onda ces opet da dodjes i ti na red :roll:
ej,da! ali skoro sam se ohladila...... :lol: :wink:
 
sofffy:
iipak,nije se javo vec 10 dana
QchCK*a:
sofffy:
prekjuce smo imali DATE.i nismo bas puno pricali.dogovorili smo kino u petak....... samo me je jednom zvao od tad. :roll: hehehehehehehehe :lol: :wink:

Pa, sacekaj malo, kad bude izasao sa svim devojkama ciji broj ima u imeniku, i posle toga ih pozove po jednom, onda ces opet da dodjes i ti na red :roll:
ej,da! ali skoro sam se ohladila...... :lol: :wink:

E, bre !
Ide leto ! :lol:
Nacices nesto bolje :twisted:
Sigurno :lol:
 
pa sad da li se ti njemu stvarno svidjas to ne moze niko da znas mogu da ti kazem jedino da otvoreno popricas sa njim da kazes sta ti smeta, da pokusa to da ispravi pa ako mu ne odgovara znaci da mu nije stalo do tebe a to sto cima ostale pa nemoj da se brines nema razloga za ljubomoru ... :D
 
da.... ali on se nije javio,a ja necu da ispadne da letim za njim.iako,poslala sam mu nekoliko poruka poslije,na koje nije odgovorio! :lol: :wink:
I don`t care..... naravno da cu nekako(bilo kako) popricati s njim!
neko je rekao da ide duuuuuuuuuuugoooooooo,toooooooooplooooooooooo ljeto :lol: :wink: i more i bazeni i izlasci,a s njima i komadi.......
ali on....
 
danas mi je sa tudjeg broja poslao poruku da pita da li cu se skontati s njim,i da odgovorim na njegov br.
a ja rekla: o tom ne treba preko moba
on je napisao:nisam to ja napisao,nego neki drugi!
:lol:
 
sofffy:
danas mi je sa tudjeg broja poslao poruku da pita da li cu se skontati s njim,i da odgovorim na njegov br.
a ja rekla: o tom ne treba preko moba
on je napisao:nisam to ja napisao,nego neki drugi!
:lol:
Хахаха....ма важи да је послао друг..
Стидљив је јел да? :D Плаши се одбијања...
 

Back
Top