Neki naši stari forumaši...

Šta se vrednuje?

  • Broj poslatih poruka (aktivnost na forumu)

  • Sadržaj poslatih poruka

  • Broj postavljenih tema

  • Broj posetilaca na postavljenoj temi

  • Broj odgovora na postavljenoj temi

  • Stil, način pisanja

  • vremenski period (koliko godina neko postuje ovde)

  • Ništa od navedenog, nešto drugo - šta?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Becky Thatcher

Domaćin
Poruka
3.587
Pitanje je sledeće - vrede li?

Tamo neki ljudi sede i pune forume različitim kvalitetnim sadržajem, potpuno besplatno - volonterski... Bez kopi pejsta, kao što to neki vole da rade, bez stavljanja svog pseudonima na tuđe tekstove, pa pu - ko postavi ovde taj je i napisao....

Svesno i savesno, direktno iz glave, iz misli, ruke, fotoaparata... nekome će sigurno zatrebati ponešto od ove zbirke misli, iskustva i dela koja imamo ovde... ukucaće na guglu željenu informaciju i on će ga baciti pravo ovde, na krstaricu za koju verovatno prethodno nije čuo ili nije verovao da se odgovori na njegova pitanja baš tu nalaze...

Čime vrednujete tekstove forumaša?
 
meni je bitna istinitost, verodostojnost, autorski tekst, bogato izrazavanje,

bez nekog cuo sam tamo video vamo mogu uzmem novine i citam ako me zanima hronika

posebno me zanima humor u na za to odgovarajucim forumima i druzeljubivost kao i uvazavanje ostalih ucesnika u diskusiji

zavisi zaista jer post moze da bude jedan smajli a da dobije reputaciju a neki se naklate pa prekopiraju isqliranog bana sa nekom lepljivom i nadasve glupom sushtinom tekst

autorski tekst, druzeljubiv, duhovit
 
Zašto na Beogradu? :roll:
Da se izbjegne alavost dežurnih, najpozvanijih, najnenadjebivijih... zar reći i najpametnijih forumaša, sa potforuma adekvatnijih za jednu ovakvu temu?

Fino zametnuta pitanja, ali bi trebalo da se razvijaju i razvijaju... Kompleksno područje... Iskompleksirani stvorovi :)... Svašta neštA...

I pored šarolikosti, malo opcija ankete.

Lako je pridikovati, ali, eto... svratih...
 
O dragi moj orko, ti si uvek dobrodošao... Pitaš zašto ovde, pa zato što je mod loš, balave su teme, pa reko ajde malo da popravim stvar... ne mnogo kao što vidiš nego malko samo fali još opcija, ma neeema vezeeee...

Tema je posvećena masteru, njegovu izbrisali - a nije ni bila protivna pravilniku foruma, nego eto - nije im se svidlo... Možda i ovu izbrišu hmmmm? :think:
Ili bar premeste iz inata što sam je otvorila JA

ljubnula te majcheki : )))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top