Automati za grickalice i sl.

User:
Da li neko moze da mi kaze vise o automatima za grickalice (slicne onima za kafu), da li kod nas postoji uvoznik, koliko kostaju, koja je zakonska procedura za postavljanje i ostalo.
Ja sam to planirao jos pre par godina,ali mislim da zakonski to kod nas nije regulisano.Mislim da u zakonu o trgovini uopste nije predvidjen takav vid prodaje,a i kod nas je malo specifno zbog toga sto su ti aparati uglavnom na metalni novac.(koji kod nas ima malu vrednost)Ne znam ,zanimljiva je ideja jer to niko ne radi ali mislim da je kod nas to sad trenutno neizvodljivo.
 
Dozvoljeno je i zakonski regulisano, u beogradu takvi automati postoje u mnogim institucijama.

Preduzeće za trgovinu i usluge koje uvozi i prodaje različite vrste aparata za samoposluživanje namenjenih za upotrebu u restoranima, kafićima kancelarijama kao i domaćinstvu.
Josipa Broza Tita 323a, 11273 Batajnica
011/8488-325, 063/275-652
http://www.maci001.co.yu/
 
DellBoy-011:
Dozvoljeno je i zakonski regulisano, u beogradu takvi automati postoje u mnogim institucijama.

Preduzeće za trgovinu i usluge koje uvozi i prodaje različite vrste aparata za samoposluživanje namenjenih za upotrebu u restoranima, kafićima kancelarijama kao i domaćinstvu.
Josipa Broza Tita 323a, 11273 Batajnica
011/8488-325, 063/275-652
http://www.maci001.co.yu/http://www.maci001.co.yu/
Ja sam se jos pre par godina insteresovao i tad to nije bilo predvidjeno zakonom,a pogotovu ne znam kako je sad kad mora da izda fiskalni racun
 
Izuzetno isplativ posao.postoje takozvani dodatni uredjaj za naplatu papirnim novcem.Aparati kostaju oko 3000 e.Ja sam povodom ovog posla pre dve godine isao u inspekciju i nisu bas bili sigurni kako da me registruju i nisu znali nista o dozvoli za postavljanje ovih masina.Predlozili su da me registruju kao preduzece za pruzanje usluga.Jja sam hteo da postavim takvu masinu u jednoj skoli, procedura je bila sledeca: pisao sam predlog o saradnji sa tom skolom i dostavio sekretaru i direktorki skole.Zatim sam cekao da se na prvoj sednici sastanu i odluce o mom predlogu.Nikad me nisu pozvali i tako ja odustah od projekta.Sto se fiskalizacije tice, postoji mini uredjaj koji belezi broj prodatih casa pa na osnovu toga pausalno placas porez.

pozdrav!!!

PS. ako budes bio zainteresovan za poslovnu saradnju u tom poslu baziran na jednakom ulaganju makar u jednu masinu i otvaranje firme zainteresovan sam za zajednicko ulaganje.
 
kacamak:
Izuzetno isplativ posao.postoje takozvani dodatni uredjaj za naplatu papirnim novcem.Aparati kostaju oko 3000 e.Ja sam povodom ovog posla pre dve godine isao u inspekciju i nisu bas bili sigurni kako da me registruju i nisu znali nista o dozvoli za postavljanje ovih masina.Predlozili su da me registruju kao preduzece za pruzanje usluga.Jja sam hteo da postavim takvu masinu u jednoj skoli, procedura je bila sledeca: pisao sam predlog o saradnji sa tom skolom i dostavio sekretaru i direktorki skole.Zatim sam cekao da se na prvoj sednici sastanu i odluce o mom predlogu.Nikad me nisu pozvali i tako ja odustah od projekta.Sto se fiskalizacije tice, postoji mini uredjaj koji belezi broj prodatih casa pa na osnovu toga pausalno placas porez.

pozdrav!!!

PS. ako budes bio zainteresovan za poslovnu saradnju u tom poslu baziran na jednakom ulaganju makar u jednu masinu i otvaranje firme zainteresovan sam za zajednicko ulaganje.
Sta ces samo sa jednim aparatom.Da bi posao bio isplativ moras da imas najmanje 10.Jer treba da angazujes radnika jednog,auto da mu das,,,,,Ma nema od toga jos uvek nista.
 
Ja radim u kompaniji koja se bavi prodajom svih vrsta vending automata.
Istrazujemo ovu oblast vec skoro dve godine i imamo znanja za izvoz.
Imamo razne automate, od onih za hranu, sokove i kafu, pa sve do onih za
prodaju higijenskih proizvoda, kokice, pizze, suvenire, kuvana jela........................
021 651 28 31 vanilaorange >>>>>>>>>
 
www.vanilaorange.com >>>> uskoro cemo postaviti novu verziju!
[/IMG] Ovim zamenite citavu kantinu!!!
 

Prilozi

  • 001.jpg
    001.jpg
    97,3 KB · Pregleda: 106
Svi oni koje ces kontaktirati u vezi postavljanja automata ce traziti odgovor
na pitanje: "A sta ja imam od toga?" (licna korist naravno).
Vending operateri vec dugo izmisljaju nacine da "kupe" sve te alave pojedince.
Postoji jos jedna protivrecnost u svemu tome i zove se "iznajmljivanje automata",
pri cemu Ti, koji nekome iznajmljuje automat moras jos i nekako da nadoknadis
alavom pojedincu.
Sigurno si cuo za ono "potpuno besplatno postavljanje automata", gde te posle
firma koja ti ga je iznajmila ucenjuje kolicinom sirovina koju moras da kupis mesecno.
STRASNO!!!
Nacina je mnogo, granica je masta.

Ovaj nacin trgovine je oslobodjen fiskalnog racuna ako se registrujes kako treba.
Sto se tice pravne osnove, sve je izmedju tebe i domacina. Nema ogranicenja sem
njihove nesvesti o svim prednostima koja pruzaju ovi automati.
Da bi negde postavio automat treba da budes ubedljiv i to je to.

Ako se iko odluci na ovakav posao, a nema razloga zasto NE, moja kompanija ce
pored automata, opreme i sirovina pruziti kompletnu podrsku znanja o ovom poslu.
Gore sam ostavio broj telefona - svakim radnim danom od 9 do 16h.
 

Back
Top