OVO JE NEnormalno!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

david.007

Zainteresovan član
Poruka
423
Morala sam da vam prenesem ovaj oglas, jer ovo treba prijaviti!!! !:eek::thumbdown:
http://www.besplatni-oglasi.net/show/sex_pozude_sa_zivotinjama/18747.html
molim sve osobe koje imaju bilo kakvih iskustva, u sexualnom druyenju sa zivotinjama da mi se jave radi razmene iskustva.... Samo ozbiljni, imaju prednost... VerA +381612500596 +381612344148

Orijentaciona cena: 1,DINAR din (0,00 eur - preračunato po trenutnom kupovnom kursu: 0,00)
Telefon: 00381612344148
Grad: Smederevo
Slucajno sam naishla na oglas trazeci neshto drugo.
 
Poslednja izmena:
Bolesno bez sumnje! :evil:
No, isto tako mi je delovala priča Vuka Bojovića u emisiji "Amidži šou" u razgovoru sa Oskarom! Umesto da i sam kaže da ( na pitanje o ljudima i sexu sa životinjama, kao i homosexualizmu) je to čista patologija i da ne želi govoriti o takvim bolesnicima, on još naširoko opisuje.
 
Slažem se da je ovo nenormalno, ali ne vidim smisao ovako postavljene teme. :think:
Oglas nije sa nešeg Foruma, dakle niko nema nikakvu "nadležnost" nad njim, a ovim ga samo popularizujemo - bilo da se neko izmotava ili, daleko bilo, stvarno traži ono što je oglašeno.
To što će nas 5, 10 ili 500 napisati i potvrditi da je to nenormalno i bolesno - nema nikakvog efekta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top