Durex XL

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kakav je to kondom?
Vidim da na njemu ima metar, pa sam mislio da li je to kondom za "dugometrase" one koji dugo torbaju pa da im skrati torbanje ili to znaci da je za onog koji ima XL kitu?
 
naked-gun-condom-scene.jpg
 
Kakav je to kondom?
Vidim da na njemu ima metar, pa sam mislio da li je to kondom za "dugometrase" one koji dugo torbaju pa da im skrati torbanje ili to znaci da je za onog koji ima XL kitu?

to ti je prosto jedan multifunkcionalni kondom
moze da posluzi svojoj uobicajnoj svrsi, izmedju ostalog kao balon na zabavi
mozes sa njim po bakaluk na pijacu, ili da zastitis od moljaca zimske stvari kad ih sklonis tokom letnje sezone
mozes da ga slucajno ispustis na poslu, da kolege pozelene od ljubomore, a koleginice pocnu da se utrkuju koja ce ti pre skuvati kafu...
a, mozes da ga turis u topik, pa da se svi sa krste bar krisom zapitaju "da li zaista nekome ovde treba XL?"
 
Meni taj sajt govori da nemaju više načina da povećaju prodaju, pa je neki marketinški mag smislio da udara na muški ponos, gde će ga svaka prodavačica ili partnerka drugačijim očima gledati kada kaže "Dodajte mi onaj XL Durex"... dok je ovaca, biće i džempera...svaki kondom je dovoljno rastegljiv i dugačak da može da isprati i 30 centima, ako ima mnogo populacije koja ima veći, onda su ljudi u 21.veku postali velike kuronje... što je možda posledica evolucije i kuckanja po forumima...
 
meni ovaj link ne kazuje jesu li oni za obdarene, da se tako kretenski izrazim
ili za mlakonje koje obični.. žuljaju il nešto

Taj kondom zahteva i odgovarajucu uigranu partnerku (da ne kazhem ra$rafljenu) koja ce umeti da ceni to $to taj condom mozhe da se navuche preko pesnaje do lakta ;)

E sad.. do mog ako ima ladne ruke :cool:
 

Back
Top