Talasi

Zdravko_Dren

Zainteresovan član
Poruka
211
Ovo je

Nadam se, jedno od bezbroj mesta i nacina da se dvoje sretnu i pronadju se u zajednickim
stremljenjima.
Mislim da je neophodno biti iskren, otvoren i cistoga srca (ukoliko nije previse okamenjeno),
zato je verujem neophodno da budemo slobodnog duha i da ukljucimo sva svoja cula, najpre
culo vida, ( dodir,miris,ukus,sluh) nemaju neku narocitu funkciju, ali par razmenjenih reci
ovde takodje nece nikom smetati, naprotiv.
No gde vodi beskrajna prica o samoprozivljenim trenucima?
Zar nije teznja, naseg duha da se ovaj zivot zivi i da se zajednicki podele trenuci koji ce doci,
poput talasa koji neprestano ljubeci obale ovog sveta, neprestano dolazeci odnose tajnu u dubine
nepoznate....
Iz dubine naseg srca isto izviru neki talasi, nasa dusa je okean a nasa cula poput obala prenose
poljupce raznih talasa opet do naseg srca....
Ne znam sta mislite o ovim talasima?!
Naravno PLjUSSSS!!!!
 
cedvig:
Ovo je

Nadam se, jedno od bezbroj mesta i nacina da se dvoje sretnu i pronadju se u zajednickim
stremljenjima.
Mislim da je neophodno biti iskren, otvoren i cistoga srca (ukoliko nije previse okamenjeno),
zato je verujem neophodno da budemo slobodnog duha i da ukljucimo sva svoja cula, najpre
culo vida, ( dodir,miris,ukus,sluh) nemaju neku narocitu funkciju

Mislis ? :)

Ali, ipak, treba zadrzati dozu skepticizma. Cula nas cesto varaju
 
Celt:
cedvig:
Ovo je

Nadam se, jedno od bezbroj mesta i nacina da se dvoje sretnu i pronadju se u zajednickim
stremljenjima.
Mislim da je neophodno biti iskren, otvoren i cistoga srca (ukoliko nije previse okamenjeno),
zato je verujem neophodno da budemo slobodnog duha i da ukljucimo sva svoja cula, najpre
culo vida, ( dodir,miris,ukus,sluh) nemaju neku narocitu funkciju

Mislis ? :)

Ali, ipak, treba zadrzati dozu skepticizma. Cula nas cesto varaju

"U ono sto oci vide i usi cuju, mozak veruje..."
 
Alisa u zemlji cuda:
Celt:
cedvig:
Ovo je

Nadam se, jedno od bezbroj mesta i nacina da se dvoje sretnu i pronadju se u zajednickim
stremljenjima.
Mislim da je neophodno biti iskren, otvoren i cistoga srca (ukoliko nije previse okamenjeno),
zato je verujem neophodno da budemo slobodnog duha i da ukljucimo sva svoja cula, najpre
culo vida, ( dodir,miris,ukus,sluh) nemaju neku narocitu funkciju

Mislis ? :)

Ali, ipak, treba zadrzati dozu skepticizma. Cula nas cesto varaju

"U ono sto oci vide i usi cuju, mozak veruje..."
Da, ali ko i malo zna, svom mozgu ne treba da veruje.
Treba iskljuciti svoj pomraceni razum i prepustiti se uzvisenijem razumu...
Cemu nam sluzi srce, zar nas ne dovodi ovde upravo ono?!
 

Back
Top