Наташа Јовановић - тајно у НАТО!!!

Тајни одлазак Наташе Јовановић у НАТО штаб је:


  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .
Јесте била - па шта? :D Да није требало да тражи дозволу од Гробара?

Ооооопаааааа!
Признање из прве руке...

Дакле шта је "српска патриоткиња" тражила у центру злочиначког НАТО-пакта!?
Какав вам је дил са Бриселом!?
 
Дакле шта је "српска патриоткиња" тражила у центру злочиначког НАТО-пакта!?
Какав вам је дил са Бриселом!?

Радила је оно што ваш лидер никада не би могао да ради јер не зна енглески језик - изложила ситуацију у којој се налазимо након уласка Хрватске и Албаније у ову организацију. То што је била не значи да имамо било какав дил и не видим чему сензационализам и згражавање када нико није ни порекао њен пут ;)
 
Радила је оно што ваш лидер никада не би могао да ради јер не зна енглески језик - изложила ситуацију у којој се налазимо након уласка Хрватске и Албаније у ову организацију. То што је била не значи да имамо било какав дил и не видим чему сензационализам и згражавање када нико није ни порекао њен пут ;)

Аха.. све ти верујем. да је она рекла нешто НАТО-вцима, вриштао би Тодоровић у скупштини и хвалио се подвигом.
Него све време сте ћутали!

Како сте клели "Ко са Тадићем реч проговорио..." а ви- право у штаб НАТО пакта!!!!!
 
Ма бре напрдњаци траже само разлог да пљују по радикалима. Е са жутима је другачије ... Њих бране

Ма да!
Јовановићка отишла у Брисел на ноге НАТО пакту, а зли Напредњаци то користе против ње!
:hahaha::hahaha::hahaha:

Еј бедо људска, Радикална странко!
 
Радила је оно што ваш лидер никада не би могао да ради јер не зна енглески језик - изложила ситуацију у којој се налазимо након уласка Хрватске и Албаније у ову организацију. То што је била не значи да имамо било какав дил и не видим чему сензационализам и згражавање када нико није ни порекао њен пут ;)
А немој тако!:rtfm:
Њихов лидер је спиритиста - разговара с дуси! :ok:
Шта ти је искуство!:hahaha::rotf::hahaha::rotf:

А "зеленооки" као не види да прочита задња два пасуса?:think:
 
Аха.. све ти верујем. да је она рекла нешто НАТО-вцима, вриштао би Тодоровић у скупштини и хвалио се подвигом.
Него све време сте ћутали!

Како сте клели "Ко са Тадићем реч проговорио..." а ви- право у штаб НАТО пакта!!!!!

Добро 'ајде. Ево у праву сте, ишла је да моли да нас још једном бомбардују пошто је потајно мазохиста и преговара са жутима а за узврат ће јој дати десет кила зимнице и два хрчка. Срећан? :hahaha:

Мислим стварно ми нисте јасни :roll::roll::roll: Шта очекујете да чујете? :neutral: Да ли стварно мислите да би слали баш Наташу да имамо неки генијални план? :confused: А Тодоровић не може да "вришти" по Скупштини из разлога што је суспендован још у прошли уторак, када је Наташа још била ту. Она једина поред Марине тренутно није суспендована па кад дође на заседање ваши могу да је замоле да преприча утиске.

А ако имаш неко генијално тумачење слободно га изнеси, ја не могу ни да наслутим шта инсинуираш.
 
Добро 'ајде. Ево у праву сте, ишла је да моли да нас још једном бомбардују пошто је потајно мазохиста и преговара са жутима а за узврат ће јој дати десет кила зимнице и два хрчка. Срећан? :hahaha:

Мислим стварно ми нисте јасни :roll::roll::roll: Шта очекујете да чујете? :neutral: Да ли стварно мислите да би слали баш Наташу да имамо неки генијални план? :confused: А Тодоровић не може да "вришти" по Скупштини из разлога што је суспендован још у прошли уторак, када је Наташа још била ту. Она једина поред Марине тренутно није суспендована па кад дође на заседање ваши могу да је замоле да преприча утиске.

А ако имаш неко генијално тумачење слободно га изнеси, ја не могу ни да наслутим шта инсинуираш.

Овамо пљујете Ивановићку и Јанковићку што се сликале са Клинтоном а Наташа "Дабогда" Јовановић - пасош и правац штаб НАТО у Бриселу!

Па ви сте нападали Николића да је преговарао са Тадићем а ви преговарате са НАТО пактом!?

Сада се коцкице склапају... планирали сте савез са демократама и Николић и Вучић су вам сметали, лепо сте са Тадићем сменили Поноша и преузели одбор за незбедност и - уместо у Москву - правац у Брисел по инструкције!
 
Које радикале?
Па нас из врха странке!?
file.php
:hahaha::rotf::hahaha:
 

Back
Top