NATERALI ME DA SE SLIKAM S KLINTONOM!

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
Dragi(:roll:) forumaši,

pošto smo pre izvesnog vremena, samo tako, nakrpili i isprozivali naše teniserke, zbog slikanja sa Klintonom, dužni smo da damo i komentar na ograđivanje od pomenutog događaja, koji je iznela naša teniserka Jelena Janković.

image.jpg


Prvi ženski reket Srbije Jelena Janković priznala je u intervjuu za hrvatsku stanicu Nova TV da je bila primorana da se slika s bivšim američkim predsednikom Bilom Klintonom! Ova fotografija s humanitarne egzibicije „Bili Džin King kup", na kojoj se nalazi i Ana Ivanović, početkom marta prilično je uzburkala srpsku javnost, a Džej Džej je, posle više od mesec dana čekanja, prvi put prokomentarisala situaciju u kojoj se tada našla.

Jelena je rekla da je mogla jedino da napravi skandal i da pred samim Klintonom odbije slikanje, ali je objasnila da niko normalan na njenom mestu to ne bi uradio.

Digla se frka

- Mi smo tu stajali i, jednostavno, morali smo da se slikamo. Naravno, niko neće da kaže ja ne želim da se slikam iz tog i tog razloga. Eto, to je sve - rekla je 24-godišnja Beograđanka o fotografiji s Bilom Klintonom.

Jelenino i Anino slikanje s čovekom koji je najzaslužniji za bombardovanje Srbije 1999. godine izazvalo je veoma negativne komentare u srpskoj javnosti. Možda sve to i ne bi bilo toliko čudno da njih dve gotovo u svim svojim intervjuima nisu pričale o teškim danima koje su preživljavale tokom NATO agresije. Da stvar bude gora, Ana je još sve i dosolila izjavom objavljenom na njenom zvaničnom internet sajtu, u kojoj je izrazila oduševljenje zato što je upoznala bivšeg američkog predsednika, koji je „veliki ljubitelj i poznavalac tenisa". S druge strane, Jelena se posle tog „incidenta" nije uopšte oglašavala u medijima i nije želela da objasni kako je došla u tu situaciju.

Nole, Srbi i Hrvati

Hrvatski novinari, pored Jelene Janković, intervjuisali su i Novaka Đokovića i Anu Ivanović, a najzanimljivije pitanje bilo je upućeno Novaku, koji je zamoljen da prokomentariše svoju izjavu „da su Srbi i Hrvati isto".

- Znate šta, ja sam suviše mlad da bih obraćao pažnju na neke stvari koje su se dešavale ranije. Ostavićemo istoriju istoričarima da je razmatraju i dalje. Ja stvarno nemam problema sa tim. Najbolji prijatelji u tenisu su mi Srbi i Hrvati i ljudi sa tih prostora, tako da nemam nikakvih nesporazuma i nesuglasica - rekao je veoma diplomatski Novak.

image.jpg


LINK
 
Kako god, ogradila se od tog postupka i to je meni dovoljno...

Како год, она је јавна личност и њена је обавеза да се слика са свим и сваким ...
Да дели аутограме,
да одговара на глупа питања,
да се блесаво смешка у свакој прилици ...

Не разумем зашто се уопште дигла толика фрка око тог сликања ...

Глупо ...
 

Back
Top