Da li će bagra da danas razbija Beograd i građane?

Da li će navijači da lome Beograd i biju ljude bez razloga?


  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .

bgdalibor u egzilu

Početnik
Banovan
Poruka
24
Završeno je prvo poluvreme derbija, Partizan vodi trenutno sa 1:0. Nebitno ko će da dobije, pitanje je sledeće:

obzirom da nije bilo skoro mitinga, molebana ili prebijanja cigana po ulicama, da li će dokona pijana navijačka bagra posle utakmice da lomi Beograd, bije ljude i provocira policiju? Nekako sam navikao da se bilo kakav povod koristi da se napravi šteta, prebiju nejaki i koristi nasilje kao "podrška Srbiji". Tako da smatram da će ova i ova prilika da bude iskorišćena da se stoka iživljava nad ljudima. Šta mislite o tome?
 
Pa mene je iskreno iznenadilo sto si ti sad na forumu a ne negdje kraj stadiona sa flasom / ciglom / cakijom u ruci. :D

Pa ti da imaš mozga, ne bi se iznenadio. A i da nemaš toliko oštećen mozak, shvatio bih kakav sam ja lik. Ja nisam nasilan, samo prezirem ust...., tj. zapadne susJede zbog njihovog zločinačkog i licemernog podriGjetla, ali pritom ne lomim i uništavam ništa i volim i pomažem bližnjeg svoga i verujem u Boga.
 
Pa ti da imaš mozga, ne bi se iznenadio. A i da nemaš toliko oštećen mozak, shvatio bih kakav sam ja lik. Ja nisam nasilan, samo prezirem ust...., tj. zapadne susJede zbog njihovog zločinačkog i licemernog podriGjetla, ali pritom ne lomim i uništavam ništa i volim i pomažem bližnjeg svoga i verujem u Boga.

Vidim da ti je smisao za humor i dalje u kvaru... :lol: ajde, to i nije neka novost.

A kako to - pomazes bliznjeg svog a ujedno prezires svog zapadnog susjeda? :mrgreen:
 
Završeno je prvo poluvreme derbija, Partizan vodi trenutno sa 1:0. Nebitno ko će da dobije, pitanje je sledeće:

obzirom da nije bilo skoro mitinga, molebana ili prebijanja cigana po ulicama, da li će dokona pijana navijačka bagra posle utakmice da lomi Beograd, bije ljude i provocira policiju? Nekako sam navikao da se bilo kakav povod koristi da se napravi šteta, prebiju nejaki i koristi nasilje kao "podrška Srbiji". Tako da smatram da će ova i ova prilika da bude iskorišćena da se stoka iživljava nad ljudima. Šta mislite o tome?

Нема веће багре од 5 октобарске која је палила скупштину и ломила по Београду.
 
Vidim da ti je smisao za humor i dalje u kvaru... :lol: ajde, to i nije neka novost.

A kako to - pomazes bliznjeg svog a ujedno prezires svog zapadnog susjeda? :mrgreen:

Презирати крволоке који желе зло србима је паметно. Неће ниједан прави србин да поштује крволока антисрпског.
 
Презирати крволоке који желе зло србима је паметно. Неће ниједан прави србин да поштује крволока антисрпског.

Zatucani, nije "srpski krvolok" svako ko ima drugacije politicke stavove i poglede na zivot od tebe.


Sto ti nisi na utakmici? Daleko ti Beograd, a? :mrgreen:
 
Ma ne, neće... Cigani (samozvani Delije) su se već potukli sa njima na samom ulazu. Par slupanih njuški i smirili su se. Ali korektni gledaoci i običan narod nemaju pendreke, pa mislim da će oni, po običaju, biti žrtve, uz žardinjere, semafore i izloge.

Ма ти ниси нормалан :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: Иди брзо до неке установе лечи се ... Ти би само скандале неке, разбијања ...
 
pa razmisli o posledicama svojih pisanja.

Jedan napaćeni sarajlija je rekao, "postoje ustaše i hrvati, četnici i srbi, balije i muslimani"

Ti si, sudeći po postovima, ustaša, a to je izmet. Da si Hrvat, bio bi čovek i bilo bi drugačije.

Konkretno kojih pisanja? I otkud ti uopste znas da sam ja Hrvat a kamoli ustasa? Ne lupaj.


Koji je rezultat, moram uskoro ici?
 
Završeno je prvo poluvreme derbija, Partizan vodi trenutno sa 1:0. Nebitno ko će da dobije, pitanje je sledeće:

obzirom da nije bilo skoro mitinga, molebana ili prebijanja cigana po ulicama, da li će dokona pijana navijačka bagra posle utakmice da lomi Beograd, bije ljude i provocira policiju? Nekako sam navikao da se bilo kakav povod koristi da se napravi šteta, prebiju nejaki i koristi nasilje kao "podrška Srbiji". Tako da smatram da će ova i ova prilika da bude iskorišćena da se stoka iživljava nad ljudima. Šta mislite o tome?


Prvo navijaci nisu bagra oni nisu pijana rulja oni ne provociraju policiju oni su navijaci .
Oni ne prave stetu pogotovo to ne cine pod geslom da pomognu Srbiji kako to cesto cinicno i tendeciozno pokusavaju da predstave odredjeni mediji u Srbiji.
Trebalo bi da te je sramota sto sebi dopustas da pises unapred napisane osude po kaslicnom modelu kriv je iako nema dokaz ..
A kriv je zato sto mi tako zelimo!!!
Te floskule i natpisi su pokusaj da se mladi ljudi koji pripadaju navijackom pokretu a koji pored toga imaju dovoljno znanja i pameti a bogami i hrabrosti da ukazu na neke stvari koje drzava lose radi i koje se nasoj drzavi lose rade.
To govori o tome da se tu ne radi o stoci i huliganima kojih sigurno ima vec o nacionalno ali i drustveno svjesnoj grupi ljudi razlicitog profila i obrazovanja.

I to je ono sto danas smeta odrenjene grupacije lobista u Srbiji to sto su ti mladi ljudi dovoljno sposobni da prepoznaju ono sto ne valja i ono sto je lose za njih i sto su spremni da ukazu na to.


I to vam smeta i to vas nervira i treba jer to je znak da ne mozete da pobjedite mladost Srbije !!!!!!
 
08 Apr 2009. 19:17 | Izvor: RSE


U Beogradu ukradena hrvatska zastava​


U Beogradu je sa zgrade hrvatske ambasade nestala hrvatska zastava zbog čega je reagovalo Ministarstvo spoljnih poslova u Zagrebu i uputilo protest Ministarstvu spoljnih poslova Srbije zbog otuđivanja hrvatske zastave.

Ambasada Hrvatske je izrazila nezadovoljstvo zbog povrede najvišeg državnog simbola Hrvatske i zatražilo hitnu reakciju nadležnih tijela te preduzimanje potrebnih radnji kako bi diplomatski objekti Republike Hrvatske u Beogradu bili zaštićeni na primjeren način, dodaje se u saopštenju.

======
L I N K
 

Back
Top