nemir

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Da li uvek neka druga osoba unese nemir u nas svet? Ili je on tu, pritajen, samo ceka da neko pokuca, da dodje pravo godisnje doba, da proklija od kise, pa da zagrebe iznutra? Sta vas cini nemirnim? Ima li to uvek veze sa ljubavlju? Ko vas najcesce/najjace cini nemirnim? I, sta radite onda?
 
Mislim da to nema veze sa drugima, nego sa nama samima. Imas nemire koji su pokretacki i pozeljni su, a imas i nemire koji su sputavajuci koji su vezani za nase strahove.
 
Da li uvek neka druga osoba unese nemir u nas svet? Ili je on tu, pritajen, samo ceka da neko pokuca, da dodje pravo godisnje doba, da proklija od kise, pa da zagrebe iznutra? Sta vas cini nemirnim? Ima li to uvek veze sa ljubavlju? Ko vas najcesce/najjace cini nemirnim? I, sta radite onda?

Ako si mnogo nemirna onda uzme$ ne$to za smirenje & voila.

Svako teleso ce ostati u stanju mrtvovanja ili pravolinijskog kretanja sve dotle dok delovanje nemirne osobe to stanje ne promeni. Chista fizika i logika. Nema na ovoj temi mesta filozofiji.
 
Da li uvek neka druga osoba unese nemir u nas svet? Ili je on tu, pritajen, samo ceka da neko pokuca, da dodje pravo godisnje doba, da proklija od kise, pa da zagrebe iznutra? Sta vas cini nemirnim? Ima li to uvek veze sa ljubavlju? Ko vas najcesce/najjace cini nemirnim? I, sta radite onda?

Nemir je u nama i tu je iz raznih razloga, najcesce vezano za stvari koje me bole ili za osobe koje su me povredile, i dovoljno je samo da se spomene odredjeni dogadjaj i eto ga...obicno izbegavam i da se secam i trudim se da ne razmisljam :bye:
 
ja sam rodjena nemirna i uglavnom sama sebi, a i drugima unosim nemir :mrgreen:
sve me chini nemirnom..promena vremena, nedostatak ljubavi, sexa, deshavanja...
a tek kad je tu osoba koja mi pridoda..zurci nikad kraja :mrgreen:
osobe koje najvishe volim me chine nemirnom....ima veze s ljubavlju, naravno :)
 
uopsteno..zavisi kakav mi je dan....
ako se osecam hiper sjebano ispoljim sve moguce neuroze i sujetu.... iznervirace me bilo sta....
ako sam cool raspolozen..... tolerantan sam do jaja(ali ne na nacin koji neki fegeti sad misle ):-/
e sad kakav mi je dan zavisi 50 % i koliko kinte imam kod sebe..sto znaci da sam generalno pist off...
 
uopsteno..zavisi kakav mi je dan....
ako se osecam hiper sjebano ispoljim sve moguce neuroze i sujetu.... iznervirace me bilo sta....
ako sam cool raspolozen..... tolerantan sam do jaja(ali ne na nacin koji neki fegeti sad misle ):-/
e sad kakav mi je dan zavisi 50 % i koliko kinte imam kod sebe..sto znaci da sam generalno pist off...

:cmok:
 
ima veze sa mojim trenutnim stanjem, nije bash da moze svako da mi narushi mir, ali definitivno moze brze ili cheshce, ako me stiska i pritiska neshto sa druge strane.. shta onda radim..ako je reshivo, problem, konflikt..reshavam odma`, ako treba vremena, onda radim ono u chemu uzivam i ono shto me stvarno chini srecnom..prijatelji, voda, vezba, knjiga, muzika, izlazak..pa neshto "legne"..
 
Nemir mi unose razne stvari.. Ali postoji onaj pozitivan kad npr nesto jedva ceka pa je u obliku nekog iscekivanja, pozitivna trema koja mi ne da da mirujem.. :aha:
I onaj negativni kad ne nesto tisti i pritiska.. :neutral:
Inace sam 'nemirni' tip.. Stalno negde vilenim, skakucem, letim.. :metla:
 
Baš sam nešto u zadnjih par meseci mnogo nemirna i stalno sam u nekom pokretu i ne mogu da čekam ništa i htela bih sve odmah sada, odmah sada i tako... :D
I nema nikakve veze ni sa kim takvo moje stanje..
Jednostavno se sjajno osećam, mnogo sam srećna zbog sebe i zbog svega i onda stalno ovako cupkam i đuskam i na ulici skakućem i kad vozim bicikli pevam i iskreno uživam posle mnogo godina i zaista takvo moje stanje nema veze ni sa jednom osobom...
A bila sam mnogo mirna, možda i predugo.. i tako..
 
ja sam definitivno naklonjena osobama koje u meni izazivaju nemir. jer ja sam pre svega takva, mir poistovecujem sa monotonijom, atrofijom, kako god hocete. mir je za mene nesto negativno, da se preciznije izrazim. rutina i mir mene rastuzuju, umrtvljuju, ubijaju, unesrecuju.
osoba koja u kombinaciji sa mnom stvara neki mir, rutinu, camotinju, meni je neko ko me gasi i gusi.
zato da, nemir...nemir je meni druga rec za biti ziv. i za ljubav.
 
ja sam definitivno naklonjena osobama koje u meni izazivaju nemir. jer ja sam pre svega takva, mir poistovecujem sa monotonijom, atrofijom, kako god hocete. mir je za mene nesto negativno, da se preciznije izrazim. rutina i mir mene rastuzuju, umrtvljuju, ubijaju, unesrecuju.
osoba koja u kombinaciji sa mnom stvara neki mir, rutinu, camotinju, meni je neko ko me gasi i gusi.
zato da, nemir...nemir je meni druga rec za biti ziv. i za ljubav.
a jel si sama išla u ćošak u osnovnoj ili si imala istomišljenika, pa ste delili uglove
 
BAJAGA NEMIRKO :lol:


Tamo kud ide$
Beskrajem plove
Jata belih zdralova

Zamisli svetlo
Kako te nosi
Kao da si pra$ina

Poleti i pevaj
Dok leti$
Neka zvoni tvoj glas

I nek svemir cuje nemir
Nebo peva sa nama
 
ja sam definitivno naklonjena osobama koje u meni izazivaju nemir. jer ja sam pre svega takva, mir poistovecujem sa monotonijom, atrofijom, kako god hocete. mir je za mene nesto negativno, da se preciznije izrazim. rutina i mir mene rastuzuju, umrtvljuju, ubijaju, unesrecuju.
osoba koja u kombinaciji sa mnom stvara neki mir, rutinu, camotinju, meni je neko ko me gasi i gusi.
zato da, nemir...nemir je meni druga rec za biti ziv. i za ljubav.


Poen!Cist!

Da ne kazem trica :P
 
Da li uvek neka druga osoba unese nemir u nas svet? Ili je on tu, pritajen, samo ceka da neko pokuca, da dodje pravo godisnje doba, da proklija od kise, pa da zagrebe iznutra? Sta vas cini nemirnim? Ima li to uvek veze sa ljubavlju? Ko vas najcesce/najjace cini nemirnim? I, sta radite onda?

Ma tebe je pi,ca zasvrbila za drugim i bolje mu dozvoli da je pocese i da niko ne zna, nego ceo zivot provedes u tome sto ces sebi prebacivati neprevaru.:D
 
zato da, nemir...nemir je meni druga rec za biti ziv. i za ljubav.

Nemir moze da bude druga rec za zaljubljenost. Kad ti nesto nedostaje i tome tezis, covek je nemiran. U ljubavi si ispunjen, dobijas snagu i svakako si blazen, sto je suprotno od nemira u svakom slucaju.
Al' ok, u dvadeset i kusur godina, nisam ni ja ovo kapirala. :lol:
 

Back
Top