prva voznja zaborava nema

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.122
Zasto kazu prvi put treba iz ljubavi..(naravno da nece iz mrznje..znamo kako se to zove..)
ali zasto iz ljubavi kad se ionako vise od pola zena toga ni ne seca a lik je nebitan i zaboravljen odavno....(osim onih staromodno-tradicionalnih sto gotive te davno prevazidjene vrednosti,iliti pred brak)
danas se klinke satiru od.... e ali sta one znaju sta je ljubav ???????????
ako se neko pita o cemu je rec ovde.... nek se pita u sebi :D
ja kazem..ebite se deco....slobodno...pa i bez ljubavi..... samo se ebite....i uzivajte naravno...:D
 
Zasto kazu prvi put treba iz ljubavi..(naravno da nece iz mrznje..znamo kako se to zove..)
ali zasto iz ljubavi kad se ionako vise od pola zena toga ni ne seca a lik je nebitan i zaboravljen odavno....(osim onih staromodno-tradicionalnih sto gotive te davno prevazidjene vrednosti,iliti pred brak)
danas se klinke satiru od.... e ali sta one znaju sta je ljubav ???????????
ako se neko pita o cemu je rec ovde.... nek se pita u sebi :D
ja kazem..ebite se deco....slobodno...pa i bez ljubavi..... samo se ebite....i uzivajte naravno...:D

Meni je jako interesantno to što ti na temu pišeš iz ženske perspektive...nda...čak i ljubav spominješ...:think:
 
Zasto kazu prvi put treba iz ljubavi..(naravno da nece iz mrznje..znamo kako se to zove..)
ali zasto iz ljubavi kad se ionako vise od pola zena toga ni ne seca a lik je nebitan i zaboravljen odavno....(osim onih staromodno-tradicionalnih sto gotive te davno prevazidjene vrednosti,iliti pred brak)
danas se klinke satiru od.... e ali sta one znaju sta je ljubav ???????????
ako se neko pita o cemu je rec ovde.... nek se pita u sebi :D
ja kazem..ebite se deco....slobodno...pa i bez ljubavi..... samo se ebite....i uzivajte naravno...:D

zasto prvi put?paaa..smorilo me da repertiram virshlu,hteo sam da jeebem.
nije bilo ni lj od ljubavi,toliko me smorila posle metar dana,da sam ponovo repertirao virslu samo da je ne bih **** :mrgreen:
 
zasto prvi put?paaa..smorilo me da repertiram virshlu,hteo sam da jeebem.
nije bilo ni lj od ljubavi,toliko me smorila posle metar dana,da sam ponovo repertirao virslu samo da je ne bih **** :mrgreen:

ja sam usao u krv...njenu krv...... i bilo je krvi po meni.... ruzna engleskinja...... prva voznja je bila prljava ....a ona je ispod kreveta imala list papira na kojem je mene stavila kao jos jednu recku sa letovanja u nizu...koliko se secam bio sam jedno deseti po redu :mrgreen:
 
ima grafit...skoro sam ga citirao...jebbite se deco jebbanje je raj, to vam poručuje čika Jova Zmaj...
Nešto imam utisak da se današnji klinci ne projebbuju zato što je to kao nekakav normalan sled događaja u ljubavi, nego eto iz nekog pomodarstva, da se pohvali drugovima kako je jebbo, da se pohvali drugaricama i tako...
Znači skroz poremećen sistem vrednosti...
Možda i grešim, ali to je moje mišljenje...
 
Moj prvi put nije bio iz ljubavi.
Bili smo zajedno godinu dana on je bio ok, pokusala sam da ga zavolim i mislila sam da cu na taj nacin kada mu se predam drugacije da ga gledam, plus bila sam punoletna, imala strah od prvog puta i tih godinu dana veze je presudilo.
Rekla sam sebi ako ne uradis to sa njim ostaces nevina zauvek:lol:
Dosta je presudilo sto je to bila moja odluka, jer je decko posle dva meseca veze i ubedjivanja digao ruke od toga da nastavi da me ubedjuje :lol:
Ne pamtim kao lepo uopste, bilo je planski sa moje strane i nimalo spontano, ali zato je sada i sa godinama sve bolji, ne mogu da se pozalim:lol:
 
Zasto kazu prvi put treba iz ljubavi..(naravno da nece iz mrznje..znamo kako se to zove..)
ali zasto iz ljubavi kad se ionako vise od pola zena toga ni ne seca a lik je nebitan i zaboravljen odavno....(osim onih staromodno-tradicionalnih sto gotive te davno prevazidjene vrednosti,iliti pred brak)
danas se klinke satiru od.... e ali sta one znaju sta je ljubav ???????????
ako se neko pita o cemu je rec ovde.... nek se pita u sebi :D
ja kazem..ebite se deco....slobodno...pa i bez ljubavi..... samo se ebite....i uzivajte naravno...:D
nije tachno.. ufff kako greshish..neoprostivo.. :confused:
secam se dana, meseca, godine kada sam ga upoznala i na koji nachin se zalepio za mene i kako nam je bilo lepo kao da smo se znali vec..stvarno nije verovao da pre njega nisam imala nikoga i taj prvi put secam ga se kao da je juche bio..krvav, bolan, prelep..nije bio stariji od mene, ali je ochigledno znao shta radi..mada po kolichini krvi, ne bi se reklo :mrgreen:
i u ''moje vreme'' su se klinke satirale od ku.rca i u osnovnoj shkoli su se vatale po dvorishtu i hodnicima, ali ja nisam bila od tih satirachica.. mislim, mogla sam, ali nisam zelela..valjda sam bila uzasno stidljiva.. samo sam znala da udarim u jaja nekog ko me uhvati za dupe..bash sam jako udarala..kolenom :confused:
btw. mislim da je taj prvi put vazan za psihosexualni razvoj osobe, nisam kompetentna da govorim o tome, al ne znam onda ko je :mrgreen: uvek treba da bude ljubavi :neutral:
 
Moj prvi put nije bio iz ljubavi.
Bili smo zajedno godinu dana on je bio ok, pokusala sam da ga zavolim i mislila sam da cu na taj nacin kada mu se predam drugacije da ga gledam, plus bila sam punoletna, imala strah od prvog puta i tih godinu dana veze je presudilo.
Rekla sam sebi ako ne uradis to sa njim ostaces nevina zauvek:lol:
Dosta je presudilo sto je to bila moja odluka, jer je decko posle dva meseca veze i ubedjivanja digao ruke od toga da nastavi da me ubedjuje :lol:
Ne pamtim kao lepo uopste, bilo je planski sa moje strane i nimalo spontano, ali zato je sada i sa godinama sve bolji, ne mogu da se pozalim:lol:

majn nejm iz bond, dzejms din :per:
 

Back
Top