Mustek mdcz5500 ili canon 2.0 Mp
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Mustek mdcz5500 ili canon 2.0 Mp

ika101
    Guest

Podrazumevano Mustek mdcz5500 ili canon 2.0 Mp

Interesuje me preporuka ako je cena ista koji bi vi digitalni fotoaparat. Mustek mdcz5500 ili canon 2 Mp. Da vas cujem sad.

Guest

Podrazumevano

Koji Canon???
    Mada ako je cena i priblizno ista Canon u svakom slucaju. Kao sto bih se i u bilo kom drugom slucaju odlucio u korist "fotografske" firme.

ika101
    Guest

Podrazumevano

Pa Canon A60. Mada bih voleo da cujem nekog ko ima Musteka. Zasto . Pa zato sto je u svetu kompjutera dosta napredna firma. Imam njihov skener i stvarno mi zadovoljava sve prohteve . Samo pitanje da se nasteluje dobro. Hvala jos jednom. A cene Canon A60-155 e a mustek 5500dcz 157 e.

Primećen član Candyman (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio ika101
    Pa Canon A60. Mada bih voleo da cujem nekog ko ima Musteka. Zasto . Pa zato sto je u svetu kompjutera dosta napredna firma. Imam njihov skener i stvarno mi zadovoljava sve prohteve . Samo pitanje da se nasteluje dobro. Hvala jos jednom. A cene Canon A60-155 e a mustek 5500dcz 157 e.
    CIAO!
    Ja sam takodje bio pred dilemom, doduse ja sam se devetoumio. :? Posle iscrpnih analiza stranih review site-ova zakljucio sam da je MNOOOOGOOO bolji A60. Iz vise razloga. Dobro analiziraj sve karakteristike. voZdra. 8)

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano

Danas sam dobio MDC3500 i posto sam apsolutni pocetnik imam problema da ga namestim.Recite slobodno da postoji uputstvo ali mala pomoc bi dobro dosla pogotovu sto nisam uspeo ni da nadjem karticu.

Obećava
    Učlanjen
    09.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Mislim da je suvisno uopste porediti tamo neki Mustek sa jednim velikim Canonom. Naravno, kad kazete Canon prvo na sta se pomisli su fotoaparati kao i kad spomenete Olympus. To vam je isto kao da poredite Hewlett Packard digitalne fotoaparate sa Olympusom, Kodakom, Canonom... Ili ako poredite mercedesa sa jugom... sve je receno Canon u svakom slucaju premda se trenutno ne isplati kupovati aparat ispod 3 MP...

Guest

Podrazumevano

A zasto se ne isplati kupovati aparat ispod 3 megapixela???
    Odnosno sta se dobija vecim brojem megapixela??

Obećava
    Učlanjen
    09.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

pa sto veci broj piksela to kvalitetnija fotografija, jednostavno receno ali to ima uticaja i kod izrade fotografija kod fotografa ili stampanju na stampacu... detaljnije posetite www.steves-digicams.com i pogledajte strucna misljenja o aparatima i poredjenja i sve tamo ima snadjite se....

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio vADAmP
    pa sto veci broj piksela to kvalitetnija fotografija, ...
    To znaci da Olympus c-5000 od 5 megapixela ima visi kvalitet fotografije od Nikon D2H koji ima "samo" 4 megapixela.

Mozda ja i nisam neko ko bi trebao da se informise

Obećava
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ako prodajes fotoaparate, onda je sigurno tacno da veci broj piksela znaci kvalitetniju fotografiju [/b]

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano

Kako je moguce da moj mustek mcdc5500 nema shutter controls i focus links.Da li ih ja samo nisam video?

ika101
    Guest

Podrazumevano

Ljudi mnogo ste mi pomogli a i odmogli.
    Kupio sam Koniku i razocaran sam.
    Prvo: Slika kad mu se cefne. Zavisno od osvetljenja kao da blic i ne koristi.
    Drugo:Nece da radi kao kamera. To jest oce , ali ako podesim kodekse za njega , ne rade filmovi i tjuner. Ili obratno.
    Ovo je ujedno i trazenje pomoci ako neko ZNA tu caku.
    Pozdrav svim ucesnicima.

Guest

Podrazumevano

Kupio si Konicu :shock: :shock: :shock: :shock:

Zavidim ti. Ti mora da si ekstremno bogat covek, KonicaMinolta je multinacionalna kompanija povecih razmera i svako ko je u stanju da je kupi ...... :wink:

ika101
    Guest

Podrazumevano

Pa neznam bas sta si teo da kazes "Gost" nisam bogat ali mi veoma potreban digitalni aparat. Cena 230 e.
    A sto se tice funkcijonalnosti za sada mislim da je nula. Neko gore rece da je ipak najbolji stari dobri sa filmom. Neznam , ovo je prvi digitalni aparat koji imam u rukama. I veoma lose . Predpostavljam da nemam sve pratece programe. ~ Ima li neko ideju o Quick Time 6.0 i krek. Gde se to skida . Pozdrav.............

Guest

Podrazumevano

Shala shala sinko ne skaci odma :wink:

Nego da si rekao koji model si kupio i jos neki blizi podatak ovako ....
    BTW za sta ti treba digitalni aparat?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •