Vlasi: Uskoro normalizacija odnosa Kosova i Srbije

a ti nemas sramotu tvoja nacija je cista nije proterala 300+ hiljada srba iz Krajine i nije ih ubijala izbeglice u koloni vi vodite cist rat po konvencijama??

u ratu nema cistih ruku niti ce ih ikad biti

..kolega..mlad si naučit ćes.. medalja ima dvije strane..rat je samo posao..neki to shvate prije neki kasnije...vjeruj da je to tako..životno iskustvo....
 
Sto imamo sagovornike ha ha ha ... Adema i Ujkica ha ha ha... pa polako JUNACI lopta je okrugla okrece se a i Vi s'njom ha ha ha... Za Siptare dovoljan je samo moj "Uzicki region" ne treba vam niko vise a za Ujkice na ja,Malo Italijani,malo Mi a ono rest Austrijancima da im timarite konje kao i pre! Mislim to vam i oni Zele!
SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA

..Ž I V E L A..
 
Вуковар је добро одрађена војна акција, која се проучава на војним академијама...као и пробијање коридора кроз посавину... :D
То је доказ ваше крватске неспособности....дока вам амери нсиу дошли у помоћ...

13.gif


А "бљесак" и "олуја" су осуђени као геноцидни са намером етничког чишћења Срба са подручја РСК!

Тако да боље ти да ћутиш!
:hahaha::hahaha::dash::dash:
mozda se proucava kao ono sto nikako ne treba raditi :mrgreen:
 
Вуковар је добро одрађена војна акција, која се проучава на војним академијама...као и пробијање коридора кроз посавину... :D
То је доказ ваше крватске неспособности....дока вам амери нсиу дошли у помоћ...

13.gif


А "бљесак" и "олуја" су осуђени као геноцидни са намером етничког чишћења Срба са подручја РСК!

Тако да боље ти да ћутиш!

....ajde.. borac....odmori malo...orijentiraj se pomocu mahovine....:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
mozda se proucava kao ono sto nikako ne treba raditi
Да ниси полуписмени продавац кошпица...знао би да се проучава као успешна акција са мало жртава на Србској страни...а бљесак и олуја као геноцид и ратни злочин који су починили крвати својствен само зверовима..


17.gif
 
Да ниси полуписмени продавац кошпица...знао би да се проучава као успешна акција са мало жртава на Србској страни...а бљесак и олуја као геноцид и ратни злочин који су починили крвати својствен само зверовима..


17.gif
pa ti se ne pravis glup ,ti si stvarno idiot , pazi molim te malo zrtava :dash:
 
pa ti se ne pravis glup ,ti si stvarno idiot , pazi molim te malo zrtava

Наравно, на нашој Србској страни....и ако имаш у виду обим акције...и да су крвати били наоружани по подрумима и скаривали се иза жена и деце....те није било могућа класична акција чишћења терена...наравно!
Знам да је за продавача кошпица тешко размишљати из више праваца и димензија..али се бар прави, немој да лупаш!

9.gif
 
Наравно, на нашој Србској страни....и ако имаш у виду обим акције...и да су крвати били наоружани по подрумима и скаривали се иза жена и деце....те није било могућа класична акција чишћења терена...наравно!
Знам да је за продавача кошпица тешко размишљати из више праваца и димензија..али се бар прави, немој да лупаш!

9.gif
pa ti si izrazito retadirano dete , izginulo zvanicno iljadu i po vojnika JNA ukljucujuci komadanta Novosadaskog korpusa generala Bratica , a sa 30 iljada ljudi i stotinama tenkova i topova su osvajali tu slavonsku selendru puna 3 meseca iako je teren ravan kao ploca i nema nijednog brda ,niti sumarka gde bi se pisljivih 2,3 iljade Rvata koji su branili grad sakrilo ,pa su ga opet jedva osvojili posle punih 90 dana
i onda se nadje neka maloumna budaletina da sere kako je to bio ogroman vojni uspeh i minimalne zrtve :dash:
 
pa ti si izrazito retadirano dete , izginulo zvanicno iljadu i po vojnika JNA ukljucujuci komadanta Novosadaskog korpusa generala Bratica , a sa 30 iljada ljudi i stotinama tenkova i topova su osvajali tu slavonsku selendru puna 3 meseca iako je teren ravan kao ploca i nema nijednog brda ,niti sumarka gde bi se pisljivih 2,3 iljade Rvata koji su branili grad sakrilo ,pa su ga opet jedva osvojili posle punih 90 dana
i onda se nadje neka maloumna budaletina da sere kako je to bio ogroman vojni uspeh i minimalne zrtve :dash:

..:hahaha: :hahaha: :hahaha: ..:hvala:..sto si mu odgovrio u moje ime.....ide bona..:super::super:
 
pa ti si izrazito retadirano dete , izginulo zvanicno iljadu i po vojnika JNA ukljucujuci komadanta Novosadaskog korpusa generala Bratica , a sa 30 iljada ljudi i stotinama tenkova i topova su osvajali tu slavonsku selendru puna 3 meseca iako je teren ravan kao ploca i nema nijednog brda ,niti sumarka gde bi se pisljivih 2,3 iljade Rvata koji su branili grad sakrilo ,pa su ga opet jedva osvojili posle punih 90 dana
i onda se nadje neka maloumna budaletina da sere kako je to bio ogroman vojni uspeh i minimalne zrtve :dash:

Nikakav to uspeh nije bio i za to treba da se zahvale Slobi najvishe. Mislim stvarno sramota. Niti su se oni branili neshto hrabro niti su imali neko oruzje. Cemu to rusenje grada i mrcvarenje meni stvarno nije jasno. Mogli su da ga razbucaju za 2 dana. Danas razmisljam da su ubacili samo jednu specijalnu jedinicu kao npr. zandarmeriju danas, zauzeli bi ga za 2 sata. Taj rat je bio cirkus totalni:thumbdown:
 

Back
Top