Imate li pravih prijatelja?Jedinih.Ili ste ipak pored svih

Allexandrra:
Znam da ovo nije forum "Zelje i pozdravi" ali, morala sam da napisem da mi je zaista izuzetno drago sto je SVesna sada dobro i da joj pozelim sve najlepse, da uziva u dobrom i iskrenom drustvu...a, naravno, i tebi Bustura :lol:

Kako je to lepo.
Salim se. GDE SI BRE TI?
Samo se promolis das mi pozdrav i opet pobegnes.A ja se sav nesto smusim kada te nema.
A Alexandra.
 
Bustura:
Allexandrra:
Znam da ovo nije forum "Zelje i pozdravi" ali, morala sam da napisem da mi je zaista izuzetno drago sto je SVesna sada dobro i da joj pozelim sve najlepse, da uziva u dobrom i iskrenom drustvu...a, naravno, i tebi Bustura :lol:

Kako je to lepo.
Salim se. GDE SI BRE TI?
Samo se promolis das mi pozdrav i opet pobegnes.A ja se sav nesto smusim kada te nema.
A Alexandra.
Pa, tu sam ja, Bustura :lol:
Svuda gde i ti, samo se ne javljam uvek :oops:
Kao da te pratim...Ili...mozda to i radim :wink:
 
jagodica:
krvolok:
jagodica:
jesam do mojega ;))
pustaju me da parazitiram..valjda su mi prijatelji[/


A, da " valjas " pljeskavice ? Odustala ?

ma nije sad vrme za pljeskavice, leto..bolje sladoletd ili voche
sta mislish

Nisam verziran, javi se na kucevnu postu, naci cemo nesto, samo da te vise ne grize sto parazitiras !!! :lol:
 
krvolok:
jagodica:
krvolok:
jagodica:
jesam do mojega ;))
pustaju me da parazitiram..valjda su mi prijatelji[/


A, da " valjas " pljeskavice ? Odustala ?

ma nije sad vrme za pljeskavice, leto..bolje sladoletd ili voche
sta mislish

Nisam verziran, javi se na kucevnu postu, naci cemo nesto, samo da te vise ne grize sto parazitiras !!! :lol:

Etooo, mozda vi sada ovde postanete i prijatelji...samo, nadam se da cete bas vi biti PRAVI prijatelji ili sta god :D
 
Heheh. . . eh, dok ih nadjem ;)
Ma vazno je da imas nekog. .
mislim neko nema nikog a mi s ezalimo :/

Axa. Pa ja sam se pre druzhila sa nekim kretenima dok nisam nashla najbolju drugaricu koja ima ista interesovanja kao ja, i slichna kao ja... sa njom mogu da pricham o svemu, za razliq od drugih sa kojima nemam nishta pametno da pricham...:)
 
Axa. Pa ja sam se pre druzhila sa nekim kretenima dok nisam nashla najbolju drugaricu koja ima ista interesovanja kao ja, i slichna kao ja... sa njom mogu da pricham o svemu, za razliq od drugih sa kojima nemam nishta pametno da pricham...:)

I ja imam jednu drugaricu isto mogu da popricam sve ali nemam pojma. .
Ali stvarno samo ona ostali mi svi ako izadjem pa da se zezam malo, nista drugo. .
 

Back
Top