koliko moze sajta?

duduk:
koliko moze sajta da stane na 1 server ,i iz cega se sastoji isp vrste uredaja
E stvarno Duduce, nije ni cudo sto te ljudi ovde zezaju! Pa nije valjda da ne umes da napises JEDNU recenicu ispravno? Nadam se da se samo zezas, jer je vec postalo smesno kako ne umes da slozis nista normalno gramaticki, a neki puta su ti recenice i bez ikakvog logickog reda i smisla...

Ali ipak cu ti odgovoriti.
Kad kazes sajt, treba da znas da se na serveru definise svaki sajt kao zasebna celina koja se sastoji od jednog ili mnogo direktorija u koje se upisiju potrebni fajlovi, koji cine celinu jednog sajta. Samim, samo jedan sajt moze da zauzima podosta prostora. E sad, u zvisnosti od kapaciteta serverskog diska, zavisi i broj sajtova na jednom serveru.

TO nije sve, broj sajtova moze biti veliki ali ako server nije dovoljno jak, a mnogo posetilaca, opet ce nastati zagusenje servera, pa ce biti problema sa posecivanjem sajtova na serveru...

Sledeca stavka na koju treba obratiti paznju je "bandwidth", znaci veza servera prema internetu, ako nema dovoljno kapaciteta, brzina uploada mala nma primer, nastaju problemi kad se nakaci mnogo posetioca...

Dakle, broj sajtova nije ogranicen nicim sem velicinom diska na serveru, memorijom kojom server raspolaze, brzina koju moze da postigne itd...

Ajd' uzdravlje Duduce i gramatiku u sake, ili razmisli pre nego sto napises post, da ga lepo razumemo, brze ces i lakse dobiti odgovor
 
Pa da vam kazem sledece.. Zar niste primjetili sledece:

Duduk se pojavi ubaci kost i nema ga vise od mjesec dana, a ljudi se raspravljaju do besvijesti zbog njega... Ne padajmo na njegove fore.. On voli da nas zeza, a mi dobronamjerni ne zelimo da uskratimo pomoc....
 
Eto ti sistema, zato i jesmo ovakvi kakvi smo.
Cim se pojavi neki duduk koji je bas duduk njega odmah za predsednika, a pametni ljudi mogu samo da kukaju.

Zato su pametni smislili sarkazam, koji oni drugi retko razumeju.


Ko ce da radi PR za Duduka, aj' neko da skuplja potpise, ne mozhe chovek nepripremljen protiv Sheceroskog...? izbori ce uskoro...
 
Ma Duduk nas ili zeza ili stvarno ne ume da sklopi jasnu misao i to napise...
Ako nas zeza, nije bas nesto vise aktuelno a ako ne ume da pise, pokusacu da desifrujem sta hoce pa coveku da pomognem. Me mogu da ne pokusam da pomognem, makar me vec pomalo izdaje strpljenje...

Inace Secerovski je za njega malo dete :)
 
Ma ne nerviram se ja sto Duduk mnogo stvari ne zna - pravi je duduk za mnogo stosta, no niko se naucen nije rodio i tu smo da pomognemo ako mozemo - ali me uzasava kako je taj covek nepismen...
Cesto zelim da mu pomognem ali jednostavno ne mogu da skontam sta zapravo pise i sta hoce :)
 

Back
Top