Da li će Hrvati i Albanci ratovati protiv muslimana ???

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Dakle Hrvatska i Albanija su primljene u NATO,isao sam malo na hrvatske forume,vecina Hrvata se raduje,a verovatno i Albanaca...ne znam da li ce se isto toliko radovati kada budu morali da plate jako visoku cenu ulaska u pakt sa djavolom...materijalnu za kupovinu oruzja po NATO standardima i tako.kao male i manje vise siromasne i zaduzene zemlje postanu jos siromasnije i jos zaduzenije,finansirajuci pri tome proizvodnju velikih i bogatih NATO clanica,da bi iste bile jos bogatije i mocnije...i da li ce se isto tako radovati ako dodje do sukoba (skoro neizbeznog) izmedju NATO i IRANA,a naravno i drugih muslimanskih drzava u kome ce i HRVATSKI i ALBANSKI vojnici morati da ucestvuju i da pucaju i ubijaju muslimane...i da ginuci placaju racune velikom svetskom konobaru...nema besplatnog rucka,sve se vraca i sve se placa i u parama i u glavama...i jos nesto,kako ce se to odraziti na HRVATSKO-MUSLIMANSKE odnose i na ovim nasim prostorima...Dakle dragi nasi forumasi HRVATI,ALBANCI,MUSLIMANI...kada vam NATO naredi da se ubijate na ovaj ili onaj nacin bilo gde u svetu...da li cete se i tada radovati,da li vi uopste razmisljate o onome sto vas ceka sutra,isto pitanje vazi i za moje drage SRBE,koji su za ulazak SRBIJE u NATO !
 
Neobavešten si muško, Hrvati su već dugo u Avganistanu... Još pre nego su ušli u NATO

vojnik-hrvatske-u-avganista.jpg
 
Dakle Hrvatska i Albanija su primljene u NATO,isao sam malo na hrvatske forume,vecina Hrvata se raduje,a verovatno i Albanaca...ne znam da li ce se isto toliko radovati kada budu morali da plate jako visoku cenu ulaska u pakt sa djavolom...materijalnu za kupovinu oruzja po NATO standardima i tako.kao male i manje vise siromasne i zaduzene zemlje postanu jos siromasnije i jos zaduzenije,finansirajuci pri tome proizvodnju velikih i bogatih NATO clanica,da bi iste bile jos bogatije i mocnije...i da li ce se isto tako radovati ako dodje do sukoba (skoro neizbeznog) izmedju NATO i IRANA,a naravno i drugih muslimanskih drzava u kome ce i HRVATSKI i ALBANSKI vojnici morati da ucestvuju i da pucaju i ubijaju muslimane...i da ginuci placaju racune velikom svetskom konobaru...nema besplatnog rucka,sve se vraca i sve se placa i u parama i u glavama...i jos nesto,kako ce se to odraziti na HRVATSKO-MUSLIMANSKE odnose i na ovim nasim prostorima...Dakle dragi nasi forumasi HRVATI,ALBANCI,MUSLIMANI...kada vam NATO naredi da se ubijate na ovaj ili onaj nacin bilo gde u svetu...da li cete se i tada radovati,da li vi uopste razmisljate o onome sto vas ceka sutra,isto pitanje vazi i za moje drage SRBE,koji su za ulazak SRBIJE u NATO !

NJihov problem...................
 
Dakle Hrvatska i Albanija su primljene u NATO,isao sam malo na hrvatske forume,vecina Hrvata se raduje,a verovatno i Albanaca...ne znam da li ce se isto toliko radovati kada budu morali da plate jako visoku cenu ulaska u pakt sa djavolom...materijalnu za kupovinu oruzja po NATO standardima i tako.kao male i manje vise siromasne i zaduzene zemlje postanu jos siromasnije i jos zaduzenije,finansirajuci pri tome proizvodnju velikih i bogatih NATO clanica,da bi iste bile jos bogatije i mocnije...i da li ce se isto tako radovati ako dodje do sukoba (skoro neizbeznog) izmedju NATO i IRANA,a naravno i drugih muslimanskih drzava u kome ce i HRVATSKI i ALBANSKI vojnici morati da ucestvuju i da pucaju i ubijaju muslimane...i da ginuci placaju racune velikom svetskom konobaru...nema besplatnog rucka,sve se vraca i sve se placa i u parama i u glavama...i jos nesto,kako ce se to odraziti na HRVATSKO-MUSLIMANSKE odnose i na ovim nasim prostorima...Dakle dragi nasi forumasi HRVATI,ALBANCI,MUSLIMANI...kada vam NATO naredi da se ubijate na ovaj ili onaj nacin bilo gde u svetu...da li cete se i tada radovati,da li vi uopste razmisljate o onome sto vas ceka sutra,isto pitanje vazi i za moje drage SRBE,koji su za ulazak SRBIJE u NATO !


Već se radujemo!!

Osim "vašeg" rata gdje je to NATO još ratovao???
 
Pucaće ako treba i jedni na druge ,tako to ide izdaš jednom izdaš uvek

pa ako su hrvati iz paraginih formacija ubijali hrvate koji su se povlacili sa borbenih linija zasto ne bi pucali i na tamo neke balije. i to ne vazi samo za hrvate. ako je na mene pucao slobin srbin zasto da taj srbin ne puca i na sav ostali narod na svetu. primitivne stoke ima u celom svetu i ameri nemaju nikakav problem da ih pronadju i da ih nahuskaju ako treba i na sopstvenu decu.
zato ja homosapiense delim na stoku i na ljude.

uzgred kako sam raskrstio sa crnogorci radi slobe tako sam odlucio da raskrstim i sa hrvati radi nato. sa slovenci odavno ne diskutiram.
cast svim postenim hrvatima ali tek sada sa ulaskom hrvatske u nato hrvatska je za mene neprijateljska zemlja.
 
pa seti se 1944 smo bili saveznici...ali im to nije smetalo da bez ikakvog razloga bacaju bombe po Srbiji i srpskim gradovima,ubijaju srpske civile i ruse ono sto nisu porusili Nemci!

Udaljavamo se od teme...Pusti WW2, jer ću početi da ti navodim kako su Rusi i Partizani na primer, streljali oslobodioce Kruševca, na čelu sa majorom Keserovićem...
 

Back
Top