POWER POINT-Hitno!!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: POWER POINT-Hitno!!

ATOMIK
    Guest

Podrazumevano POWER POINT-Hitno!!

Treba mi pomoc dobrih ljudi...Hocu da napravim u Power Pointu prezentaciju, slike sam skenirao, slozio i sve uz to...medjutim, kad hocu da ubacim sopstvenu melodiju kao pozadinu, tu mi nastaje problem: npr, svaki slajd mi traje 4 sec. a muzika pocinje sa svakim slajdom odn. ne nastavlja se, a ja bih hteo da mi muzika (cela numera, pesma) traje dok se slajd prikazuje...Tako sam i napravio , sredio sam da mi duzina slajdova pokriva duzinu pesme, medjutim muzika se prekida sa zavrsetkom svakog slajda i pocinje muzika opet iz pocetka sa svakim pocetkom sledeceg slajda...Gde to da namestim, cekiram i slicno...Hitno mi je i HVALA>>>>

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

OK, uradio si prezentaciju onako kako si je zamislio.
    Na prvom slajdu si ubacio zeljenu melodiju.
    E posle toga radi sledece:
    1.desni klik na onaj mali zvucnik pa
    2.Custom animation
    3.U desnom uglu ti se pojavljuje naziv te pesme
    4.klik na nju i u pomocnom meniju odaberi "Effect options"
    5.Ako zelis da ti pesma nije ide od pocetka klikni na "start from begining" ili kako vec zelis.
    6.Ovo je ono sto si trazio. U donjem delu prozora "stop playing" najbolje ti je da cekiras zadnju opciju i odaberes posle koliko slajdova ce ta melodija prestati da se reprodukuje.

Ako je melodija kraca od "slide show"-a ti klikni na karticu "timming" i u opciji Repeat podesi onako kako zelis da se melodija ponavlja.

To bi ukratko bilo najlakse resenje.

ATOMIK
    Guest

Podrazumevano

Hvala, brate Kulirazo...Sve sam ukapirao i sada je ok. Samo mi reci kad narezujem na CD ono sto sam spremio jel narezujem normalno kao svaki podatak sa harda ili postoji nesto drugo (mislim na one opcije, data, copy itd...) Inace narezujem na neru 6...Hvala

ATOMIK
    Guest

Podrazumevano

Da...zaboravih jos i ovo, kad uradim prezentaciju u kojoj extenziji (ako se tako kaze) da sacuvam to...u SAVE AS TYPE ima cise mogucnosti...

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

1.Za ovo nisam siguran, jer do sada nisam imao potrebe da rezem prezentacije sa pesmama.
    Ja mislim da melodiju treba posebno da narezes - odvojeno od prezentacije i da u Power Point-u samo zadas putanju gde se nalazi ta melodija. To bi bilo D:\ime pesme.
    2.Sto se tice extenzije to zavisi od prezentacije do prezentacije, zavisi kako ces tu prezentaciju repsodukovati publici. Nadam se da razumes engleski, pa lako mozes zakljuciti sta koja opcija znaci.

Početnik
    Učlanjen
    19.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: POWER POINT-Hitno!!

Ja sam uradio prezentaciju na power pointu i umetnuo melodiju, koju sam sa MP3 pretvorio u wawe pa pomoću programa dBpoweramp Music Con smanjio veličinu wawe u MB, i kad pokrenem prezentaciju ona ima prateću muziku, ali kada je pošaljem nekome , kod toga ko je primi prezentacija, se otvara ali bez muzike, u čemu je greška? Hvala.

DeMikelis nije na forumu
    ... изјавио... "Бољи сам од Контадора"!...
    Ističe se DeMikelis (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: POWER POINT-Hitno!!

Citat Original postavio brankolaf Pogledaj poruku
    Ja sam uradio prezentaciju na power pointu i umetnuo melodiju, koju sam sa MP3 pretvorio u wawe pa pomoću programa dBpoweramp Music Con smanjio veličinu wawe u MB, i kad pokrenem prezentaciju ona ima prateću muziku, ali kada je pošaljem nekome , kod toga ko je primi prezentacija, se otvara ali bez muzike, u čemu je greška? Hvala.
    Погледај ову тему > http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=360717 можда ти помогне.
    Brain rules, force timber push!

Slične teme

1. Power point
    Autor zahn u forumu Multimedija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 15.05.2008., 13:59
  2. Power Point i GIF-ovi
    Autor Mika u forumu Web dizajn
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.11.2006., 09:22
  3. power point
    Autor ksauyit u forumu Web dizajn