Kako da je oraspolozim??

mala_zemunka

Početnik
Poruka
7
- Imam drugaricu koja trenutno ima nekih odredjenih problema u kuci i van nje i stalno je nervozna i ne moze ni u jednom trenutku da bude opustena! Inace nije takva, svi je poznaju kao :lol: (nasmejanu, srecnu) i bas zbog toga su svi primetili ovu drasticnu promenu u njenom ponasanju! Sta sam htela vas da pitam je to: Da li imate neke ideje kako bi je nekim sitnicama pokusala da koliko - toliko oraspolozim i da pokusa da bar prividno bude kao ona stara? Ajde da vidim kako vam radi masta dajte neke originalne ideje!!!
(meni je jedino za sad palo na pamet da napisem sve nase anegdote, lepe uspomene i ostale gluposti u jednu svesku gde bih joj napisala i to koliko mi znaci pa da joj to ubacim u torbu da to nadje tek kad kuci stigne!!!) Aj sad da vidim vas...
 
Xtina:
Napravi neku salu na svoj racun na koju ce se svi nasmejati,pa i ti.Ili se blamiraj.Veruj mi svi ce se nasmejati,pa cak i ona.I eto to je Xtinin savet.
Ne razumem zbog cega bi se ona morala blamirati da bi se ovoj drugoj malo nasmejao brk. :roll:
Isto tako me nerviraju ljudi koji su nadrndani u drustvu. Boze moj pa svi mi imamo probleme (mozda cak i vece), ali to ne znaci da sad treba da zabrinemo i sve koji su oko nas i koji nas vole! :roll:
 
Mislim da prvo treba da joj das do znanja da ti je stalo do nje,da ces uvek biti uz nju i da u svakom trenutku moze da racuna na tebe.Podseti je,da nije sama u sa svojim problemima,vec i da ima tebe i da je svaki njen problem i tvoj.
To ce joj pomoci da lakse prevazidje krizu.....znam iz licnog iskustva,mojoj najboljoj drugarici sam vise puta pomogla na taj nacin.
 

Back
Top