Najbolji program za foto-montazu?
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Najbolji program za foto-montazu?

Primećen član france (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Najbolji program za foto-montazu?

Hteo bih da na CD-u narezem slike ,zajedno sa muzikom ....koji je program dobar da se prave ovakve montaze?

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Photoshop

Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio peleplay
    Photoshop
    PHOTOSHOP IMAM ALI NE VIDIM NA NJEGA AUDIO MONTAZU!

Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

ti zaista nisi normalan... napises naslov NAJBOLJI PROGRAM ZA FOTO - MONTAZU i ja ti kazem a ti kazesh da photoshop ne moze da postavlja i zvuk PA HVLA BOGU DA NE MOZE!!! to je program za obradu GRAFIKE. A ti ako hoces kompilaciju zvuka i slike uzmi FLASH mada ne shvatam sta oces da uradis... :?

Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

ti zaista nisi normalan... napises naslov NAJBOLJI PROGRAM ZA FOTO - MONTAZU i ja ti kazem a ti kazesh da photoshop ne moze da postavlja i zvuk PA HVLA BOGU DA NE MOZE!!! to je program za obradu GRAFIKE. A ti ako hoces kompilaciju zvuka i slike uzmi FLASH mada ne shvatam sta oces da uradis... :?
    Pa drugi put kad nekom hoces da odgovoris procitaj sta trazi i sta hoce da radi...i ne davaj glupe odgovore!

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da bi napravio jedan album sa slikama i na svaku sliku imao razlicite zvucne podloge preporucujem ti FHOTO ALBUM home. Imao sam jednom to instalirano kod sebe i sluzio je sasvim dobro. Nije zahtjevan i da da se odradi bas to sto trazis.. Poz.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Citat Original postavio france
    Pa drugi put kad nekom hoces da odgovoris procitaj sta trazi i sta hoce da radi...i ne davaj glupe odgovore!
    Covek ti uopste nije dao glup odgovor, bilo je pitanje najboljeg programa za photo-montazu i lepo ti je odgovorio, a tvoje pitanje ispod naslova je postavljeno tako da verovatno niko ovde nije 100% siguran sta si ti zapravo hteo!
    Photo-montaza je pojam koji ima tacno jedno znacenje, a audio montaza je nesto sasvim drugo, a ti si izgleda hteo da slici dodas zvuk, ako sam dobro shvatio!?

Andreavk
    Guest

Podrazumevano

Sa Photo2DVD Studiom mozes praviti slide show od svojih fotografija a onda ih prikazati na TV-u npr. Mozes i kombinovati fotografije sa muzikom i jos nekim efektima - ako je to ono na sta si mislio

Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

trazim neki program kao MOVIE MARKER...da ,na naslovu sam dao FOTO MONTAZA ali sam fino rekao sta hocu da radim i sta me interesuje...Interesuje me da slike koje imam na H D prebacim na CD i da ih pustim na DVD i gledam i slusam muziku u isto vreme...tj da narezem u isto vreme slike i muziku na CD...ali prije toga moram da to namontiram ali ne znam sa kojim programom...!?

Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

trazim neki program kao MOVIE MARKER...da ,na naslovu sam dao FOTO MONTAZA ali sam fino rekao sta hocu da radim i sta me interesuje...Interesuje me da slike koje imam na H D prebacim na CD i da ih pustim na DVD i gledam i slusam muziku u isto vreme...tj da narezem u isto vreme slike i muziku na CD...ali prije toga moram da to namontiram ali ne znam sa kojim programom...!?
    evo ovako. Prvo da ti se izvinim jer sam bio besan kad sam pisao pa zaista nisam mislio da si idiot samo da si vrlo neprecizno pitao. Nije mi bilo jasno kad si rekao da zelish na CD da narezes zvuk i slike (nije mi pao napamet DVD) Izvini josh jednom. ops:

Uzgred, Hvlaka Kad_LupimLupim na podrsci 8)

Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

evo ovako. Prvo da ti se izvinim jer sam bio besan kad sam pisao pa zaista nisam mislio da si idiot samo da si vrlo neprecizno pitao. Nije mi bilo jasno kad si rekao da zelish na CD da narezes zvuk i slike (nije mi pao napamet DVD) Izvini josh jednom. ops:

Uzgred, Hvlaka Kad_LupimLupim na podrsci 8)

Slične teme

1. NAJBOLJI TV PROGRAM
    Autor MIKICA RBD u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.03.2008., 01:02
  2. Program za Video Montazu
    Autor Goku u forumu Softver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.09.2005., 20:18
  3. Najbolji download program
    Autor bojance u forumu Softver
    Odgovora: 7