Povezivanje

Sisidora-97

Obećava
Poruka
83
Uzasno mi je potrebna pomoc!!!!Ovako ja imam susalice(samo slusalice)I sad ja ne znam kako da prikljucim na kompjuter.Ono ne znam kako se zove sto trebam da ubacim tu negde:lol:mi ima zelenu i rozu boju.E sad ja ne znam gde da ubacim.Z|nam da trebam negde iza kucista ali ne znam gde.PLIZZ OCAJNICKI MI JE POTREBNA POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!:worth::worth::worth::worth::worth:
 
to što je uključeno već u kućište su zvučnici i neki drugi mikrofon (ne mogu zvučnici i slušalice istovremeno da rade)

znači ako hoćeš da koristiš slušalice iščupaj zeleni kabl (od zvučnika) iz kućišta i ubodi zeleni kabl od slušalica ..

i ne brini struja ne može nikako da te drmne dokle god ne dodiruješ ništa metalno :D
 
da plus da kazem da sam ukljucila samo ono zeleno,a gde da podesim ton da bude glasan:lol:

ako si na XPu idi u control panel i otvori "sounds and audio devices properties"

4-9-20093-15-19PM-1.jpg


tu podesi "device volume"
 
Ako i pipnes kuciste najgore sto moze da se desi je da te pecne staticko naelektrisanje na kucistu. Da li je kuciste naelektrisano mozes da saznas vrlo prosto - vrhom ukljucka kabla za zvucnik pipni metal i ako zvucnik pocne da zuji znaci da ima struje. Srecom, napon je vrlo mali i najvise sto moze da uradi je da te uhvati manji grc u prstima ili saki na par sekundi, dakle - nista opasno.

Sto se tice nasumicnog ubadanja zvuci smesno al ne zezam se, stvarno tako radim. Zato i znam kad i koliko ima struje :D
 

Back
Top