oralno zadovoljavanje II...

jel volite?

  • joj, jos ako zna da isprzi meso onako kako ja volim... sa lukom i krompirom...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .
čuj, da li se računa? a palačinci sa sirom, šunkom i još svašta nešto...pa zapečeni u rerni...ih...
eto, i ja to znam...i kolače, da...
sad još samo da nađem muža koji može da živi od kolača i palačinaka... :p

Biti ću ti saputnik u životu ako muž ne mogu :rumenko:
Hehe, šalim se.. htedoh reći, i ja znam te palačinke napravim i znam mnogo šta još, ali je problem to što me mrzi da pravim bilo šta..
Ako nemam za koga, stvarno mi je smor, ne znam kad sam zadnji put sebi nešto skuvala..
I kad su moji bili u bolnici, jela sam samo neke povrćne čorbe i voće.. ponešto slano i to suvo.. šunku ili kulen ili tako nešto..
I pita me mama jel' kuvaš.. i onda sam stalno morala da je lažem da ne bi brinula...
A kad imam za koga, onda volim da kuvam.. mada ne znam te pasulje i ta čuda..
A nekako nikad nisam o tome razmišljala, moji oboje kuvaju i tata i mama.. čak je tata i hleb mesio neko vreme.. i meni je to sjajno.. :)
 
kazze meni moj chovek kako on hoce da ja njemu kuvam...
nema problema, reko` ja i dadih se u ozbiljne pripreme...

jedan dan skuvam ovo, on to ne jede, drugi dan skuvam ono, on to ne jede....
reko` da lishim sebe muka, i da ne lupam glavu, sutra cu ponovo razmishljati o kuvanju - isprzzim krompitice i pljusnem pljeske na elektrichni roshtilj... a on sav srecan... sutra ispechem meso i krompir, on odushevljen, prekosutra napravim pire i isprzzim kmenadle, bre na ivici ekstaze... kazzem ja njemu...
`ebo ti takvo kuvanje kad nije na kashiku...

i dan danas se drzzim ovog rasporeda, sa povremenim upadima od strane punjene paprike i zelene sarmice leti tj. sarme prave zimi.
a kad se uzzleim necheg normalno, ja odem kod mame na ruchak. :D
 

Back
Top