Kako u Hrvatskoj doživljavaju Predsjednika Borisa Tadića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sucutnikolicunaprijedbosn-1.jpg
 
Znači, ako neki pojedinac smatra sebe pripadnikom hrvatskog naroda, znači sve što kaže, nije u pravu? :roll:

Да!
Јер у старту греши...јер нема хрвата...значи ако му је почетна пртпоставка погрешна...читава теза пада у воду....чиста математика!
 
Новинар је усташа, Францетић је Хрват, чему онда интервју. Не би ме изненадило ако су на крају заједно запевали:

"Jasenovac i Gradiška Stara,
To je kuća Maksovih mesara.
U Čapljini klaonica bila,
Mnogo Srba Neretva nosila.

Oj Neretvo teci mi na stranu,
Nosi Srbe plavome Jadranu.
Kroz Imotski kamioni žure,
Voze crnce Francetića Jure.

Ja Ustaša i ćaća mi bio,
Otac sinu zanat ostavio.

Ko je moga zamisliti lani,
Da će Božić slavit partizani.
Ko je reka jeba li ga ćaća,
Da se Crna Legija ne vraća.

Jasenovac i Gradiška Stara,
To je kuća Maksovih mesara.
Sjajna zvijezdo iznad Metkovića,
Pozdravi nam Antu Pavelića."
 
Poslednja izmena:
Новинар је усташа, Францетић је Хрват, чему онда интервју. Не би ме изненадило ако су на крају заједно запевали:

"Jasenovac i Gradiška Stara,
To je kuća Maksovih mesara.
U Čapljini klaonica bila,
Mnogo Srba Neretva nosila.

Oj Neretvo teci mi na stranu,
Nosi Srbe plavome Jadranu.
Kroz Imotski kamioni žure,
Voze crnce Francetića Jure.

Ja Ustaša i ćaća mi bio,
Otac sinu zanat ostavio.

Ko je moga zamisliti lani,
Da će Božić slavit partizani.
Ko je reka jeba li ga ćaća,
Da se Crna Legija ne vraća.

Jasenovac i Gradiška Stara,
To je kuća Maksovih mesara.
Sjajna zvijezdo iznad Metkovića,
Pozdravi nam Antu Pavelića."
zapevali i verovatno koje srbce i nejac priklali za rastanak :evil:
 
Slaven777
I kakve to ima veze sa temom?
Основне, јер за Хрвате и даље важи изрека "да су опасни не зато што се ничега не боје, већ зато што се ничега не стиде".

Зато јер се ничега не стиде никада неће ни успети да спознају сву дубину зла, које су у протекла два рата нанели Србима и недостатак гриже савести је толики хендикеп, да га је тешко илустровати неким примером. Злочинце без савести не муче ноћне море, не чују вапај жртви, нити осећају задах распаднутог меса. За њих је геноцид посао који се морао одрадити једном за свагда, како би после дуго времена најзад поново могли, да у своја плућа удахну чисти хрватски зрак.

Када би сву крв покланих и побијених Срба сабрали, тешко да би на читавој територији Хрватске могли биле где да спустите стопу, а да не угазите у њу. Мислите о томе.
 
Poslednja izmena:
Slaven777Основне, јер за Хрвате и даље важи изрека "да су опасни не зато што се ничега не боје, већ зато што се ничега не стиде".

Зато јер се ничега не стиде никада неће ни успети да спознају сву дубину зла, које су у протекла два рата нанели Србима и недостатак гриже савести је толики хендикеп, да га је тешко илустровати неким примером. Злочинце без савести не муче ноћне море, не чују вапај жртви, нити осећају задах распаднутог меса. За њих је геноцид посао који се морао одрадити једном за свагда, како би после дуго времена најзад поново могли, да у своја плућа удахну чисти хрватски зрак.

Nije tebi lako kad te muče noćne more, čuješ vapaje žrtvi i osjećaš zadah raspadnutog mesa!
Jesi razmišljao da posjetiš psihijatra? Krajnje je vrijeme.
 
Slaven777Основне, јер за Хрвате и даље важи изрека "да су опасни не зато што се ничега не боје, већ зато што се ничега не стиде".

Зато јер се ничега не стиде никада неће ни успети да спознају сву дубину зла, које су у протекла два рата нанели Србима и недостатак гриже савести је толики хендикеп, да га је тешко илустровати неким примером. Злочинце без савести не муче ноћне море, не чују вапај жртви, нити осећају задах распаднутог меса. За њих је геноцид посао који се морао одрадити једном за свагда, како би после дуго времена најзад поново могли, да у своја плућа удахну чисти хрватски зрак.[/QUOTE]


Svaku temu začiniš sa boleštinama. Ti si pacijent, dijagnoza svima poznata.....avatar ti stoji ko saliven...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top