prijatelji,shta da se radi?

budca

Zainteresovan član
Poruka
238
U vezi smo dve godine,sex upraznjavamo od kada smo zajedno,znaci dve godine.Pre godinu dana ona zakaci(valjda sa mnom),sve to se nekako sredi,nismo postali roditelji,od tada sex ja nemogu da uporedim sa onim shto smo imali pre nego sto je zakacila,ok nisam je puno forsirao oko toga je sam mislio da ce vreme uciniti svoje,dok mi nije dozlogrdilo,sex sa njom mi je postao prava nocna mora
Pre izvesnog vremena sam razgovarao s'njom na tu temu
i dosli do zakljucka da ona nikako ne moze da se opusti jer ima neki flesh u glavi da ce ponovo da zakaci iako je sex nikada bezbedniji,zamislite situaciju da za godinu dana imate samo 5 puta sex na nekom nivou a ostalih 100 puta kao sa zombijem
Pomoc mog,ne malog,iskustva ipak nije dovoljna da joj ,tj nama pretvorim sex u nesto nalik onom shto smo imali pre nego shto je zakacila,zato molim svoje prijatelje,tj. vas za sugestije
hvala
 
Tipkaros:
Steffan:
hahahaha.... shhit happends... :P

Klasican primer onoga da ovde ljudi jedino Engleski pricaju gore nego Srpski...
Ostavite se Engleskog!

Inace, u vezi sa temom, batalite da zezate coveka, pa nije ni njemu lako nego mu pomognite ako imate nekakvog iskustva iz slicne oblasti. Ja nemam, tako da...

Ok ok... it HAPPENS.. bas si picajzla... :P

Pa sta da mu kazem, da cesce upotrebljava kondome?!?! Ocigledno je da njih dvoje moraju jos dosta da pricaju, pogotovo o poverenju... trazi pomoc na pogresnom mestu, jer taj problem samo njih dvoje zajedno mogu resiti... neka bude iskren prema njoj za pocetak (a mozda i kraj), to je jedini savet koji mogu da mu dam...
 
Ocigledno je devojka prezivela traume i sada zivi u strahu da se isto ne ponovi... a i ti mi ne delujes kao covek koji je spreman na zenidbu i koji uopste ima nekih ozbiljnijih namera sa njom sem seksa... znaci u slucaju da zatrudni isti scenario bi se najverovatnije ponovio... a tu jos stoji strah da posle toga nece moci vise da ima dece... mozda nije problem u njoj, mozda je u tebi.. verovatno joj ne ulivas dovoljno poverenja jer je dozivljavas kao seksualan objekat... ti zelis dobar seks ali pitanje je sta ona zeli... ako ti nije stalo do te devojke najbolje bi bilo da je ostavis, ionako je dovoljno propatila...
 
Ja da ti kazem Budca,tako se valjda zoves.To dete sigurno nije bilo tvoje,i ona vise ne moze da se s tobom opusti kao sa pravim ocem tog deteta.Zato je sex los,jel ti nisi on.Mozda je pre bio odlican,ali pojavio se on,opcinio je,napravio joj je dete,i ti ispadas iz kombinacije.Ali posto nije mogla da se smara s tobom,abortirala je.I sada se vidja s njim i opusta,a ti joj sluzis za vodanje,a mozda i za jos nesto.Razmisli da u celoj prici nisi ti ta @ebena strana.Stvarno zelim da ti pomognem,imam osecaj da stvar gledas iz skroz pogresnog ugla. :twisted:
 
just a girl:
Ja da ti kazem Budca,tako se valjda zoves.To dete sigurno nije bilo tvoje,i ona vise ne moze da se s tobom opusti kao sa pravim ocem tog deteta.Zato je sex los,jel ti nisi on.Mozda je pre bio odlican,ali pojavio se on,opcinio je,napravio joj je dete,i ti ispadas iz kombinacije.Ali posto nije mogla da se smara s tobom,abortirala je.I sada se vidja s njim i opusta,a ti joj sluzis za vodanje,a mozda i za jos nesto.Razmisli da u celoj prici nisi ti ta @ebena strana.Stvarno zelim da ti pomognem,imam osecaj da stvar gledas iz skroz pogresnog ugla. :twisted:

Ovo zvuci bolno iskusno. Je l' ti to iz licnog iskustva?
Ako je odgovor DA... my deepest regrets... :cry:
 
Obzirom da je ona prezivjela psihicke i fizicke "more" na tu temu nemozete joj zamjerit, budca, probaj da je opustis njeznoscu ,zajedno nadjite neko kontraceptivno sredstvo, nemozes ni da sanjas kako je njoj...malo vise razumijevanja i bice sve ok...
 
Beli_machor:
just a girl:
Ja da ti kazem Budca,tako se valjda zoves.To dete sigurno nije bilo tvoje,i ona vise ne moze da se s tobom opusti kao sa pravim ocem tog deteta.Zato je sex los,jel ti nisi on.Mozda je pre bio odlican,ali pojavio se on,opcinio je,napravio joj je dete,i ti ispadas iz kombinacije.Ali posto nije mogla da se smara s tobom,abortirala je.I sada se vidja s njim i opusta,a ti joj sluzis za vodanje,a mozda i za jos nesto.Razmisli da u celoj prici nisi ti ta @ebena strana.Stvarno zelim da ti pomognem,imam osecaj da stvar gledas iz skroz pogresnog ugla. :twisted:

Ovo zvuci bolno iskusno. Je l' ti to iz licnog iskustva?
Ako je odgovor DA... my deepest regrets... :cry:

halooo?
devojka ne moze da se opusti jer je abortus sam po sebi traumaticno iskustvo...
milsim, jesi bila tamo pa tako odgovorno tvrdis da dete nije bilo njegovo i da se ona sad vidja sa tim tipom?
 
Budca,necu ti odgovarati na pp.Jel muskarci kao ti u meni izazivaju nagon na povracanje,mada nisam valjda trudna.Ja ne poznajem ni tu devojku ,ni tebe,niti imam zelju da upoznam.I nisam imala to iskustvo,niti cu ikada.Jel mi je pamet jos u glavu a ne medju nogama.Ali ti si sam rekao da je dete valjda tvoje,znaci sigurno nije bilo.To se samo da zakljuciti.Ako zena ne moze s tobom da se opusti,onda je ne palis dovoljno.Nisi taj,i sex zaboravi sa njom.Nece nikad biti kao pre,jel ona je u medjuvremenu saznala za bolje.To proistice,logicno sledi.Ne govorim ja sad neko moje iskustvo.Samo da pojasnim,za redovne budale koje ne shvataju.I necu vise da se smaram s tobom.Ti si ipak neizivljeni klinac,koji mora sad sve da prozivi il da umre.Moguce da si celu pricu i izmislio,sve vise verujem u to.Decja posla. :twisted:
 
just a girl:
Budca,necu ti odgovarati na pp.Jel muskarci kao ti u meni izazivaju nagon na povracanje,mada nisam valjda trudna.Ja ne poznajem ni tu devojku ,ni tebe,niti imam zelju da upoznam.I nisam imala to iskustvo,niti cu ikada.Jel mi je pamet jos u glavu a ne medju nogama.Ali ti si sam rekao da je dete valjda tvoje,znaci sigurno nije bilo.To se samo da zakljuciti.Ako zena ne moze s tobom da se opusti,onda je ne palis dovoljno.Nisi taj,i sex zaboravi sa njom.Nece nikad biti kao pre,jel ona je u medjuvremenu saznala za bolje.To proistice,logicno sledi.Ne govorim ja sad neko moje iskustvo.Samo da pojasnim,za redovne budale koje ne shvataju.I necu vise da se smaram s tobom.Ti si ipak neizivljeni klinac,koji mora sad sve da prozivi il da umre.Moguce da si celu pricu i izmislio,sve vise verujem u to.Decja posla. :twisted:
Imam osecaj da si se ti prijavila na ovaj forum samo da bi zayebavala ljude svojim krajnje zlobnim komentarima. :x
Uopste nisi interesantna! :evil:
 

Back
Top