prijatelji,shta da se radi?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: prijatelji,shta da se radi?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano prijatelji,shta da se radi?

U vezi smo dve godine,sex upraznjavamo od kada smo zajedno,znaci dve godine.Pre godinu dana ona zakaci(valjda sa mnom),sve to se nekako sredi,nismo postali roditelji,od tada sex ja nemogu da uporedim sa onim shto smo imali pre nego sto je zakacila,ok nisam je puno forsirao oko toga je sam mislio da ce vreme uciniti svoje,dok mi nije dozlogrdilo,sex sa njom mi je postao prava nocna mora
    Pre izvesnog vremena sam razgovarao s'njom na tu temu
    i dosli do zakljucka da ona nikako ne moze da se opusti jer ima neki flesh u glavi da ce ponovo da zakaci iako je sex nikada bezbedniji,zamislite situaciju da za godinu dana imate samo 5 puta sex na nekom nivou a ostalih 100 puta kao sa zombijem
    Pomoc mog,ne malog,iskustva ipak nije dovoljna da joj ,tj nama pretvorim sex u nesto nalik onom shto smo imali pre nego shto je zakacila,zato molim svoje prijatelje,tj. vas za sugestije
    hvala

Veoma poznat limunada (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    646

Podrazumevano

E u cijeloj ovoj prici meni zapade za oci ono "valjda sa mnom"...

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano

Citat Original postavio limunada
    pa pronasla si sustinu

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Da znas... fuj... stvarno zalim tu devojku... ali njega jos vise... sorry fat ass...

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio DellBoy-011
    pa pronasla si sustinu
    hahahaha.... shhit happends...

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio Steffan
    Klasican primer onoga da ovde ljudi jedino Engleski pricaju gore nego Srpski...
    Ostavite se Engleskog!

Inace, u vezi sa temom, batalite da zezate coveka, pa nije ni njemu lako nego mu pomognite ako imate nekakvog iskustva iz slicne oblasti. Ja nemam, tako da...

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio Tipkaros
    Klasican primer onoga da ovde ljudi jedino Engleski pricaju gore nego Srpski...
    Ostavite se Engleskog!

Inace, u vezi sa temom, batalite da zezate coveka, pa nije ni njemu lako nego mu pomognite ako imate nekakvog iskustva iz slicne oblasti. Ja nemam, tako da...
    Ok ok... it HAPPENS.. bas si picajzla...

Pa sta da mu kazem, da cesce upotrebljava kondome?!?! Ocigledno je da njih dvoje moraju jos dosta da pricaju, pogotovo o poverenju... trazi pomoc na pogresnom mestu, jer taj problem samo njih dvoje zajedno mogu resiti... neka bude iskren prema njoj za pocetak (a mozda i kraj), to je jedini savet koji mogu da mu dam...

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Da znas... fuj... stvarno zalim tu devojku... ali njega jos vise... sorry fat ass...
    Zalim njegov mozak

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Bolje je roditi se bez one stvari nego bez mozga :?

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Mislim da bi ti devojka trebala otici kod nekoga na razgovor (psihologa, sexologa...). Mozda bi i ti trebao otici sa njom.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

daj ljudi pa nema sanse da je samo meni ovakav 'problem' u zivotu?
    Najlakse mi je da promenim ribu ali nije ni u tome odgovor na pitanje shta da se radi pa da mi sex sa njom lici na ono shto je bilo,a bilo je jako,jako dobro

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Pa ako ti je stalo samo do dobrog seksa zasto se onda patis sa njom? Zasto jednostavno ne nadjes novu devojku?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

menjao sam a i dalje menjam,malo, ali menjam,pa ne bih bio sa njom 2 god. da sex nije zaista inspirativan,ali mene muci problem kako da ga vratim na vreme od pre godinu dana

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Ocigledno je devojka prezivela traume i sada zivi u strahu da se isto ne ponovi... a i ti mi ne delujes kao covek koji je spreman na zenidbu i koji uopste ima nekih ozbiljnijih namera sa njom sem seksa... znaci u slucaju da zatrudni isti scenario bi se najverovatnije ponovio... a tu jos stoji strah da posle toga nece moci vise da ima dece... mozda nije problem u njoj, mozda je u tebi.. verovatno joj ne ulivas dovoljno poverenja jer je dozivljavas kao seksualan objekat... ti zelis dobar seks ali pitanje je sta ona zeli... ako ti nije stalo do te devojke najbolje bi bilo da je ostavis, ionako je dovoljno propatila...

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ja da ti kazem Budca,tako se valjda zoves.To dete sigurno nije bilo tvoje,i ona vise ne moze da se s tobom opusti kao sa pravim ocem tog deteta.Zato je sex los,jel ti nisi on.Mozda je pre bio odlican,ali pojavio se on,opcinio je,napravio joj je dete,i ti ispadas iz kombinacije.Ali posto nije mogla da se smara s tobom,abortirala je.I sada se vidja s njim i opusta,a ti joj sluzis za vodanje,a mozda i za jos nesto.Razmisli da u celoj prici nisi ti ta @ebena strana.Stvarno zelim da ti pomognem,imam osecaj da stvar gledas iz skroz pogresnog ugla.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio just a girl
    Ja da ti kazem Budca,tako se valjda zoves.To dete sigurno nije bilo tvoje,i ona vise ne moze da se s tobom opusti kao sa pravim ocem tog deteta.Zato je sex los,jel ti nisi on.Mozda je pre bio odlican,ali pojavio se on,opcinio je,napravio joj je dete,i ti ispadas iz kombinacije.Ali posto nije mogla da se smara s tobom,abortirala je.I sada se vidja s njim i opusta,a ti joj sluzis za vodanje,a mozda i za jos nesto.Razmisli da u celoj prici nisi ti ta @ebena strana.Stvarno zelim da ti pomognem,imam osecaj da stvar gledas iz skroz pogresnog ugla.
    Ovo zvuci bolno iskusno. Je l' ti to iz licnog iskustva?
    Ako je odgovor DA... my deepest regrets...

Početnik
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Obzirom da je ona prezivjela psihicke i fizicke "more" na tu temu nemozete joj zamjerit, budca, probaj da je opustis njeznoscu ,zajedno nadjite neko kontraceptivno sredstvo, nemozes ni da sanjas kako je njoj...malo vise razumijevanja i bice sve ok...

anakin
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Beli_machor
    Ovo zvuci bolno iskusno. Je l' ti to iz licnog iskustva?
    Ako je odgovor DA... my deepest regrets...
    halooo?
    devojka ne moze da se opusti jer je abortus sam po sebi traumaticno iskustvo...
    milsim, jesi bila tamo pa tako odgovorno tvrdis da dete nije bilo njegovo i da se ona sad vidja sa tim tipom?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

biti ce da cu morati da cekam jos neko vreme za 'iscelenje' tih ljutijih rana
    promenuli smo kontraceptivno sredstvo,jedino shto mogu je da cekam i da se nadam bogatom letu

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Budca,necu ti odgovarati na pp.Jel muskarci kao ti u meni izazivaju nagon na povracanje,mada nisam valjda trudna.Ja ne poznajem ni tu devojku ,ni tebe,niti imam zelju da upoznam.I nisam imala to iskustvo,niti cu ikada.Jel mi je pamet jos u glavu a ne medju nogama.Ali ti si sam rekao da je dete valjda tvoje,znaci sigurno nije bilo.To se samo da zakljuciti.Ako zena ne moze s tobom da se opusti,onda je ne palis dovoljno.Nisi taj,i sex zaboravi sa njom.Nece nikad biti kao pre,jel ona je u medjuvremenu saznala za bolje.To proistice,logicno sledi.Ne govorim ja sad neko moje iskustvo.Samo da pojasnim,za redovne budale koje ne shvataju.I necu vise da se smaram s tobom.Ti si ipak neizivljeni klinac,koji mora sad sve da prozivi il da umre.Moguce da si celu pricu i izmislio,sve vise verujem u to.Decja posla.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

yebote gorka si ko los krastavac....

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Budca,necu ti odgovarati na pp.Jel muskarci kao ti u meni izazivaju nagon na povracanje,mada nisam valjda trudna.Ja ne poznajem ni tu devojku ,ni tebe,niti imam zelju da upoznam.I nisam imala to iskustvo,niti cu ikada.Jel mi je pamet jos u glavu a ne medju nogama.Ali ti si sam rekao da je dete valjda tvoje,znaci sigurno nije bilo.To se samo da zakljuciti.Ako zena ne moze s tobom da se opusti,onda je ne palis dovoljno.Nisi taj,i sex zaboravi sa njom.Nece nikad biti kao pre,jel ona je u medjuvremenu saznala za bolje.To proistice,logicno sledi.Ne govorim ja sad neko moje iskustvo.Samo da pojasnim,za redovne budale koje ne shvataju.I necu vise da se smaram s tobom.Ti si ipak neizivljeni klinac,koji mora sad sve da prozivi il da umre.Moguce da si celu pricu i izmislio,sve vise verujem u to.Decja posla.
    Imam osecaj da si se ti prijavila na ovaj forum samo da bi zayebavala ljude svojim krajnje zlobnim komentarima. :x
    Uopste nisi interesantna!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio budca
    biti ce da cu morati da cekam jos neko vreme za 'iscelenje' tih ljutijih rana
    promenuli smo kontraceptivno sredstvo,jedino shto mogu je da cekam i da se nadam bogatom letu
    uzasno si hladan, koji je uopste njen motiv da se vidja s tobom :I

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

u stvari mozda ti ni nemas poverenja u nju posto sumnjas da nije tvoje ...ili je ona tebi samo dobar seks... :I rascisti s njom to.. a ona verovatno vise nema poverenja u tebe.. otkud ti znas da ona nije htela to dete

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

I meni isto....

Slične teme

1. Gde je sad i shta radi vasha PRVA LJUBAV ?
    Autor dugi777jezik u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 402
    Poslednja poruka: 06.12.2008., 20:36
  2. shta vam se sad radi.....
    Autor neizreciva u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 373
    Poslednja poruka: 17.11.2008., 14:10
  3. Shta radi te kada se posvadjate sa nekim?
    Autor Maya93 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 27.02.2008., 22:34
  4. Prijatelji bivshi...Prijatelji budutji!
    Autor oxi u forumu Arhiva
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 05.08.2005., 19:35
  5. Gde je sad i shta radi vasha PRAVA LJUBAV?
    Autor Kurt2 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 30.07.2005., 22:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •