hitno potrebna pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: hitno potrebna pomoc

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question hitno potrebna pomoc

sestric rodjen 13.06.1995 Bor 11.40h
    samo jedno pitanje ako moze.problem je skola-7 razred,da li ce zavrsiti razred ili ponavlja ili polaganje?vec mi je receno da mu se sad trenutno tranzitni saturn nalazi na ascedentu-da li zbog tog saturna toliki problemi?i da li zbog saturna ponavlja razred.molila bih za objasnjenje.

Domaćin koca chemist (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: hitno potrebna pomoc

Ne!Ponavljaces jerbo ne ucis...Nije ti Saturn kriv sto ne ucis...Kako deca sve svaljuju krivicu na druge!
    Skromnost se daruje veličinama.
    Kako je teško biti skroman,
    kad si nitko i ništa.

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma ja sam toga svesna,da ne uci.Ali mi objasni od kog da nauci kad nastavnici i ne predaju bas kao nekada,vise se zezaju nego sto objasnjavaju.Ni oni nisu zainteresovani za svoj predmet a kamoli deca.umesto da ih zainteresuju svojim predmetom oni ...ma uzas jedan je danas skolstvo.A deca to koriste hvala bogu nisu glupi i na neke fazone,puskice...znaci celo odeljenje pa i on.
    meni je prijateljica pogledala kartu i kaze da mu je taj TRANZITNI saturn problem jer on odugovlaci,prolongira i sad mu je na ascedentu ,tako da je moguce da je zbog toga-tako mi je receno.E sad ja bih sad pitala neko strucno lice da li je to moguce,jer stvarno moja sestra nezna sta da radi vise snjim.
    ako bi neko pogledao i objasnio.Hvala unapred.
    ps.dete nesvaljuje krivicu na druge,a za saturna nije ni cuo sem geografije!
    Poslednji put ažurirao/la mare.13 : 09.04.2009. u 02:38

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da li neko cita ovo?

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Ako mu je Saturn na Asc onda je moguce...jer je meni vec godinu i nesto na vladaru Asc, i to Mesecu.....problem do problema

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

stvarno mu je tesko.u svakom pogledu-samo da ga vidite.dete ne nalazi izlaz.prelep decko sve je bilo ok.do pre godinu ipo otprilike.i ucio i devojcice i nasmejano dete.odjednom kao neki zemljotres u njegovom zivotu.svi ga posmatramo,zao nam ga je a pomoci niotkuda.
    jos jednom ako moze pomozite.savet neki ili bilo sta.

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Pa oces ti mene da vidis...a sad se vraca,bio je retrogradan a sad se vraca na moj Mesec..ali cupam iz petnih zila

Primećen član emillly (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio mare.13 Pogledaj poruku
    sestric rodjen 13.06.1995 Bor 11.40h
    samo jedno pitanje ako moze.problem je skola-7 razred,da li ce zavrsiti razred ili ponavlja ili polaganje?vec mi je receno da mu se sad trenutno tranzitni saturn nalazi na ascedentu-da li zbog tog saturna toliki problemi?i da li zbog saturna ponavlja razred.molila bih za objasnjenje.
    Pa Saturn se sada nalazi tacno na progresivnom marsu koji je vladar 3.kuce,naravno da otezava uenje i uopste pravi robleme i malere u skoli,pri tom pravi kvadrat na vladara ASC-ta,a i na samom je ASC-tu pa ce svakako biti malo krizan period za njega jer ce uskoro tr.SA da napravi i kvadrat na natalni MO,aspekt unutrasjeg nezadovoljstva,bice malo povucen i depresivan,ali koliko ja primecujem on je izuzetno inteligentan i detaljan,ovo je period krize u njegovom zivotu.Uostalom,pa sta i ako ponavlja razred,nista strasno,imace on lepu karijeru,ne brinite.Pozz!

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

cinimi se da je ta zena rekla da se i ovde vraca treci put a tu negde mu je i mars.mozes zamisliti.toliko se povukao u sebe,u skoli sikaniranje,ocene popustio,moja sestra i zet na njega vrse pritisak,on u pubertetu.dete nezna sta mu se desava,povlaci se u sebe i on se cudi.meni ga je toliko zao,trazim pomoc bilo kakve vrste,i ja se sekiram-ta katastrofa u familiji zbog njega.
    kad bi neko ko zna malo bolje istumacio tog saturna i kad ce da prodje vise neznamo sta da radimo.

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Pa znas kako,to je doba sazrevanja..a za skolu tacno skroz,pa recimo da ce izaci iz device tamo do nove godine i dosta se odaljiti od njega....nista mi ne pricaj,i ovako nisam taj tip da moze da se smiri i sve to ''prelezi'' koljem se sa svima zivima jer to su i problemi sa autoritetima...to su ti pritisci na sve strane...ali to ce ga samo ojacati kad to sve prodje

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ako sam te dobro shvatila sve ce proci do n.god.A da li ce proci godinu-razred,svi ga pitaju za tu dvojku a on mora da zna kao da odgovara za cetvorku(pozalio mi se jednom prilikom).Citala sam danas na netu o tom saturnu-moguce da je sve to to.dete je fenomenalno dosetljiv,pametan,simpatican ima dosta dobrih osobina,i sad odjednom ta skola i skola i svi vrsimo pritisak i on se povlaci,vise nije onako vedar nasmejan,bas mu je tesko.zao bi mi bilo da okine godinu

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

izvini a jer i tebi na ascedentu cim ti je toliko tesko.il je to proslo,jer si imao slicnih problema?

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Ma kakvi da okine godinu....evo po sebi gledam sada...ja sam imao 3 keca do skoro....u kuci uzas...dok mi nije puko film i da izvines oterao ih sve u....i sam sa sobom resio to i svakog popravio na 4..a do kraja godine se nadam odlicnom..tako da poenta svega je pustiti ga...jer sto veci pritisak...medvedja usluga

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio mare.13 Pogledaj poruku
    izvini a jer i tebi na ascedentu cim ti je toliko tesko.il je to proslo,jer si imao slicnih problema?
    Ma jos gore nego kad je bio na asc tada sam se izvukao bukvalno sa malo ozbiljnijom facom
    On je sad presao preko mog Meseca koji predstavlja i moje fizicko telo jer je u devici....i sad se vraca nazad...sto je gore nego na asc...jer ovde dovosi sve moguce probleme i pravo da ti kazem nervira me
    Poslednji put ažurirao/la Skyline : 10.04.2009. u 02:43

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma upravu si,on je i prosle skolske godine pred kraj-(tek je pocelo delovanje verovatno tog saturna),isto bilo povuci potegni mi svi se otkinuli gotovo pada godinu, kad on vrlodobar.-tad nas je bas sve iznenadio.sad opet problem ali mislim da je mnogo veci,moja sestra
    placa privatno casove znaci svi smo se ukljucili-doduse iz tih predmeta gde ide privatno ima pozitivne sada a to mu je bilo kriticno.kad on to popravi nabode jos druga dva iz laksih predmeta tako da je sad bas skripac.
    i ima ih sad oho ho.sad moram i ja da se nasmejem od sve muke.
    pozdrav tebi i hvala ti na podrsci,neznam dal si primetio da je dete dupli merkur i da je taj merkur na mc.nemoze se izaci nakraj sa njim.
    postavila sam i njegovu kartu na "natalne karte"ako hoces pogledaj,u svakom slucaju hvala ti puno
    Poslednji put ažurirao/la mare.13 : 10.04.2009. u 02:53

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Hehe brat moj i ja sam Merkur u OVNU isto na MC...a i Merkur mi je dispozitor ovog Meseca a i Marsa,pa mozes misliti...ma nemojte ga pritiskati,jer ce biti kontra....tako sam i ja kad je pocelo los,los pa na kraju bio skoro skroz odlican,nema to veze
    A za ocene mogli biste mu dati neki podsticaj tipa,sramota da ima keceve ili tako nesto samo da se nekako pokrene,jer nece on dozvoliti sebi da bude los sigurno,opet po sebi gledam...
    Poslednji put ažurirao/la Skyline : 10.04.2009. u 03:08

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio *upINtheSKY Pogledaj poruku
    Hehe brat moj i ja sam Merkur u OVNU isto na MC...a i Merkur mi je dispozitor ovog Meseca a i Marsa,pa mozes misliti...ma nemojte ga pritiskati,jer ce biti kontra....tako sam i ja kad je pocelo los,los pa na kraju bio skoro skroz odlican,nema to veze
    A za ocene mogli biste mu dati neki podsticaj tipa,sramota da ima keceve ili tako nesto samo da se nekako pokrene,jer nece on dozvoliti sebi da bude los sigurno,opet po sebi gledam...
    hvalaupINtheSKY-merkur,nadam se da ce on sam resiti problem,a i normalno nemogu ja uciti i odgovarati umesto njega

Slične teme

1. Hitno potrebna pomoć!
    Autor Limunovo_Drvo u forumu Arhiva
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 01.11.2008., 21:56
  2. Potrebna pomoc - hitno
    Autor bocca147 u forumu Muzika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.07.2008., 18:02
  3. hitno potrebna pomoć
    Autor ljubitelj u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 1