ОПАСНЕ провокације!!!

Poruka
20.103
Opasne provokacije

U poslednja 24 časa sa Kosmeta je iz Unmika i Euleksa stiglo nekoliko
informacija o tome da bi Srbi mogli da budu inicijatori potencijalnih nemira u
južnoj srpskoj pokrajini.

....
U medijima se pojavila i dezinformacija da Srbi hoće da
napadnu Euleks.


- Na severu Kosmeta su se pojavili leci koji se potpuno poklapaju sa
inicijativama Aljbina Kurtija.
Rekao bih da Albanci opet pametno igraju i
da pokušavaju da Srbima „daju“ ulogu da budu inicijatori koji će
„pokrenuti“ nešto loše. Takvim stvarima se ne treba igrati.
Bojim se da bi bilo kakav incident mogao da se pretvori u nešto što
će eskalirati. Pri tom, mislim da kosovski Albanci nisu svesni da su
zaigrali vrlo opasnu igru i da među Albancima ima onih kojima
odgovara zaoštravanje situacije. Ako do toga dođe onda nije važno
ko je prvi počeo.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-05-04-2009/opasne-provokacije


**************************************************************************************************

Да ли се ради о дезинформацијама или се заиста нешто спрема?
Хоће ли Срби и овај пут бити..
......... провозани од стране глупих шипаца?

...
 
Да ли се ради о дезинформацијама или се заиста нешто спрема?
Хоће ли Срби и овај пут бити..
......... провозани од стране глупих шипаца?

...

Sad ce da ti dodje Adem ili vintage i da ti bolduju ovo........i da stave ovaj smajli :think:

I kao zaebace te znash................:mrgreen::hahaha:
 
Što nisi postovala ceo tekst?

Ovo je zlonamerno šta si ti uradila....

Oliver IvanoviĆ na kraju teksta kaže:
- Ne treba smetnuti s uma da je sa provokacijama Srba počelo onog momenta kada su kosovske vlasti neometano, od Unmika i Euleksa, zaustavile funkcionere Srbije da uđu na Kosmet. To navodi da ekstremnih Albanca ima u njihovoj vladi, i to je prava opasnost. Euleks bi konačno trebalo da uspostavi neki red i zakon..
Dakle on se uzda u Euleks, kao instituciju koja će pomoći Srbima
 
Да ли се ради о дезинформацијама или се заиста нешто спрема?

Uh, ima tu svašta, ko i uvek... sutra Euleks zvanično počinje da radi "u punom kapacitetu", to je u stvari već danas. Oni pokušavaju već mesecima da izazovu Srbe oko "povratka Albanaca u Suvi Do". Na stranu užasna amoralnost ovoga dok 230.000 Srba ne može da se vrati u svoje domove, oni po cenu pucnjave (a bilo je i toga par puta jesenas) pokušavaju da vrate neke Albance tamo i izgrade im kuću. Nego možda će Euleks u svom punom kapacitetu ovog puta pokušati da otvoreno pripomogne Albancima, a Srbi ni ovog puta to neće dozvoliti, pa mogu da to shvate kao "napad".

Poenta po meni je da je činjenica da Srbi, tj. Srbija tako čvrsto drže sever nešto što Albanici i njihovi upravljači dole očajnički pokušavaju da izmene. Način je da se Srbi isteraju. Neko značajno nasilje protiv Srba bi moglo da bude povod za etničko čišćenje severa.

Samo Marko i Milan i ekipa stalno o tome pričaju javno, što je odlično, iz očiglednih razloga.
 
Opasne provokacije

U poslednja 24 časa sa Kosmeta je iz Unmika i Euleksa stiglo nekoliko
informacija o tome da bi Srbi mogli da budu inicijatori potencijalnih nemira u
južnoj srpskoj pokrajini.

....
U medijima se pojavila i dezinformacija da Srbi hoće da
napadnu Euleks.


- Na severu Kosmeta su se pojavili leci koji se potpuno poklapaju sa
inicijativama Aljbina Kurtija.
Rekao bih da Albanci opet pametno igraju i
da pokušavaju da Srbima „daju“ ulogu da budu inicijatori koji će
„pokrenuti“ nešto loše. Takvim stvarima se ne treba igrati.
Bojim se da bi bilo kakav incident mogao da se pretvori u nešto što
će eskalirati. Pri tom, mislim da kosovski Albanci nisu svesni da su
zaigrali vrlo opasnu igru i da među Albancima ima onih kojima
odgovara zaoštravanje situacije. Ako do toga dođe onda nije važno
ko je prvi počeo.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-05-04-2009/opasne-provokacije


**************************************************************************************************

Да ли се ради о дезинформацијама или се заиста нешто спрема?
Хоће ли Срби и овај пут бити..
......... провозани од стране глупих шипаца?

...

Jos jedan od siptarskh vlaznih snova(a vec znam da ga je Taci prvi sanjao:)).....ako se ikada desi nesto slicno to ce uraditi siptari i naravno tu ce semov rad biti unisten za sekund!
 
Što nisi postovala ceo tekst?

Ovo je zlonamerno šta si ti uradila....

Oliver IvanoviĆ na kraju teksta kaže:Dakle on se uzda u Euleks, kao instituciju koja će pomoći Srbima

Ех, а када поставим цели текст, онда вам се не допада што
је тако опширно,...

Шта је злонамерно, а шта сам то ја урадила?

..НИШТА ја још нисам урадила, а шта ћу тек да урадим,
....:think:
(само сам поставила тему, са делићима из новина Глас....)...)


...
ОН се узда у ЕУЛЕКС...он,..Оливер Ивановић,
.....кад будем у прилици пљунућу му у лице, толико га ценим и
верујем у оно што прича!!!

.
.
 
Oliver IvanoviĆ na kraju teksta kaže

Oprosti mi ako ti kažem da me boli uvo šta Oliver Ivanović kaže, a ne interesuje me ni za koga radi, to jest ko mu konkretno daje glavnu platu.

17. marta prošle godine, UNMIK/KFOR upada u sud u KM gde mirno protestvuju Srbi. Hapse ih, maltretiraju, i istog dana puštaju, bez da su ikad, tad ili kasnije, podigli bilo kakvu optužnicu protiv njih. Kad saznaju sa upad u sud, Srbi počinju demonstracije. Jedan UNMIK policajac pogine, dva Srbina teško ranjena, stotine povređenih.

Slobodan Samardžić, tadašnji ministar za Kosovo, odmah šalje u Njujork zahtev da UN sprovede istragu o tome ko je kriv za nasilje.

Oliver Ivanović kaže: "bolje bi bilo Beogradu da ne pita ko je kriv, neće im se svideti odgovor. "

Posle par meseci stigne izveštaj o istrazi iz UN, kaže da je kriv UNMIK/KFOR, da su upotrebili nepotrebnu i nesrazmernu silu i time izazvali proteste i nasilje.

Oliver Ivanović komenariše: "još jedna diplomatska pobeda Srbije".

Tako da mani me Olivera Ivanovića koji brani srpske interese, ako si iole ozbiljan. Taj lik jednostavno ide najuspešnijem ponuđaču.
 
Mislim da je svima jasno, i separatistima i okupatorima, posle onih prošlogodišnjih nereda oko suda, da te Srbe dole neće moći poterati kao marvu, kao što je bio slučaj sa Olujom.
Moraće da ih ubijaju, a ne verujem da je neko spreman da zaigra na tu kartu, i da na taj način čisti sever od Srba.
 
Oprosti mi ako ti kažem da me boli uvo šta Oliver Ivanović kaže, a ne interesuje me ni za koga radi, to jest ko mu konkretno daje glavnu platu.

17. marta prošle godine, UNMIK/KFOR upada u sud u KM gde mirno protestvuju Srbi. Hapse ih, maltretiraju, i istog dana puštaju, bez da su ikad, tad ili kasnije, podigli bilo kakvu optužnicu protiv njih. Kad saznaju sa upad u sud, Srbi počinju demonstracije. Jedan UNMIK policajac pogine, dva Srbina teško ranjena, stotine povređenih.

Slobodan Samardžić, tadašnji ministar za Kosovo, odmah šalje u Njujork zahtev da UN sprovede istragu o tome ko je kriv za nasilje.

Oliver Ivanović kaže: "bolje bi bilo Beogradu da ne pita ko je kriv, neće im se svideti odgovor. "

Posle par meseci stigne izveštaj o istrazi iz UN, kaže da je kriv UNMIK/KFOR, da su upotrebili nepotrebnu i nesrazmernu silu i time izazvali proteste i nasilje.

Oliver Ivanović komenariše: "još jedna diplomatska pobeda Srbije".

Tako da mani me Olivera Ivanovića koji brani srpske interese, ako si iole ozbiljan. Taj lik jednostavno ide najuspešnijem ponuđaču.

Тај Оливер Ивановић ради на штету Срба,
заједно са овом кокошком:

http://forum.krstarica.com/threads/256075
 
Mislim da je svima jasno, i separatistima i okupatorima, posle onih prošlogodišnjih nereda oko suda, da te Srbe dole neće moći poterati kao marvu, kao što je bio slučaj sa Olujom.
Moraće da ih ubijaju, a ne verujem da je neko spreman da zaigra na tu kartu, i da na taj način čisti sever od Srba.

Ja se bojim da su spremni.............jer ih toliko malo srba deli........kapiraju jos 1-2 ture i gotovo je........posle mozemo da se slikamo sa svim,osim jedino ako ne krenemo u blitz krieg.
 
Mislim da je svima jasno, i separatistima i okupatorima, posle onih prošlogodišnjih nereda oko suda, da te Srbe dole neće moći poterati kao marvu, kao što je bio slučaj sa Olujom.
Moraće da ih ubijaju, a ne verujem da je neko spreman da zaigra na tu kartu, i da na taj način čisti sever od Srba.

Ови Срби који су остали на Косову и Метохији
су тврд орах,
огуглали мученици на све,..
шта им само раде са овим искључењем струје,
демонстрирањем силе,...е
искрено се надам и ВЕРУЈЕМ да
су то они прави изданци СРБА и
да ће поново "пелцер" од њих морати да се пренесе
на остали део Србије..
.!!!

.
 
Uh, ima tu svašta, ko i uvek... sutra Euleks zvanično počinje da radi "u punom kapacitetu", to je u stvari već danas. Oni pokušavaju već mesecima da izazovu Srbe oko "povratka Albanaca u Suvi Do". Na stranu užasna amoralnost ovoga dok 230.000 Srba ne može da se vrati u svoje domove, oni po cenu pucnjave (a bilo je i toga par puta jesenas) pokušavaju da vrate neke Albance tamo i izgrade im kuću. Nego možda će Euleks u svom punom kapacitetu ovog puta pokušati da otvoreno pripomogne Albancima, a Srbi ni ovog puta to neće dozvoliti, pa mogu da to shvate kao "napad".

Poenta po meni je da je činjenica da Srbi, tj. Srbija tako čvrsto drže sever nešto što Albanici i njihovi upravljači dole očajnički pokušavaju da izmene. Način je da se Srbi isteraju. Neko značajno nasilje protiv Srba bi moglo da bude povod za etničko čišćenje severa.
Samo Marko i Milan i ekipa stalno o tome pričaju javno, što je odlično, iz očiglednih razloga.
Мислим да не смеју више да се поигравају покушајима етничког чишћења.

А да Срби држе север добрано, то је тачно.
Нису шипци тако замишљали своју независност, а ни Амери Бога ми.
 

Back
Top