Ogledalo

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Na sugestiju jednog mog dalekog rodjaka po ljudskome rodu, a ženskog je porijekla, otvaram temu o hladnim i nedodirljivim muškarcima i ženama, a opet ih žele i zaljubljeni su u njih i ako ovi ne obraćaju pažnju na ljubav koja im se nudi.
Šta mislite o takvim osobama, koje su hladne poput odraza na ogledalu, a opet neko čezne za njima i ako im ljubav nije uzvraćena?
 
Mislim da su te osobe jako povredjene ili se plase da ne budu povredjene. Ja sam imala jednog decka, koji mi se jako svidjao. Bio je vodoinstalater. Imao je plave oci, a posao mu je isao prilicno dobro. Jednom je dosao kod mene, da mi procisti lavabo, a meni se on vec ranije, jako svidjao. On nije obracao paznju, zato sam ga ja startovala, tako sto sam mu rekla da je on divan decko i da moram da izadejm sa njim, a da njemu treba devojka, kao sto sam ja. Izasli smo uvece, a malo pomalo sam otopila to hladno srce. Posle sam se smuvala sa jednim drugim deckom, a sada sam super sa ovim vodoinstalaterom. Cujemo s eponekad, a ponekad mi i popravi nesto.
 
Dobra tema :)
Hladna sam samo kad primetim da je neki muskarac taj tip koji se lozi na nedodirljivost i izazove ;)
A inache mi kazu da cesto delujem nezainteresovano za ceo svet oko sebe i da imam neki gard :neutral:
Inache kad mi neko udeli kompliment ili startuje ili bilo sta , nikad 'ne poletim' , vec se normalno zahvalim ili odreagujem:) Komunikativna sam i niko me ne lovi po visinama..
Cesce je to stav muskaraca 'frajera' .. Oni nekako imaju tu urodjenu nadmocnost muzjaka :rumenko: :zaljubljena:
Kod devojaka je to cesce gluma ili uobrazenost.. Retke su one koje su prirodno nedodirljive.. :)
 
Na sugestiju jednog mog dalekog rodjaka po ljudskome rodu, a ženskog je porijekla, otvaram temu o hladnim i nedodirljivim muškarcima i ženama, a opet ih žele i zaljubljeni su u njih i ako ovi ne obraćaju pažnju na ljubav koja im se nudi.
Šta mislite o takvim osobama, koje su hladne poput odraza na ogledalu, a opet neko čezne za njima i ako im ljubav nije uzvraćena?
meni zanimljiviji ovi sto ceznu do besvesti dok se ne pretvore u prave uzorne stalkere sto ne mos da ih skines sa...:manikir:
 
Na sugestiju jednog mog dalekog rodjaka po ljudskome rodu, a ženskog je porijekla, otvaram temu o hladnim i nedodirljivim muškarcima i ženama, a opet ih žele i zaljubljeni su u njih i ako ovi ne obraćaju pažnju na ljubav koja im se nudi.
Šta mislite o takvim osobama, koje su hladne poput odraza na ogledalu, a opet neko čezne za njima i ako im ljubav nije uzvraćena?

Oni mogu da budu hladni i nedodirljivi zato što su nezainterosavani za
dotičnu/og, da im nisu doprli do srca, da nemaju otvorena osećanja
prema toj osobi, ne znači da su takvi prema svima, naravno postoji
razlika u količini emocija i ljubavi koju osoba nosi u sebi, nisu svi isti
po tom pitanju. Zatim, razlog nedodirljivosti ako je ubobičajena i konstantna
prema svima može da bude znak nekadašnje povređenosti koja je još uvek
sveža ili je tapacirana u osobi i ova ne želi da je se oslobodi. U svakom
slučaju, ako neko ne pokazuje nikakve emocije prema određenoj osobi, ne
treba se puno zadržavati, već tražiti dalje toplu dušu koja je u stanju da
razmenjuje, podeli sa drugima isto (pri tome ne mislim sa svima, već sa
onima koji joj prijaju, da dozvoli da oseti ko joj odgovora, sa kim postoji
taj zdrav protok energije od srca do srca). Međutim, dešava se taj emotivni
proces kod pojedinih da ih pali nedodirljivo jer onda mašta može da cveta
do mile volje, jer nema odgovora, nema ostvarenja želje, što delujući sa te
strane atraktivno (dakle, sve svoje želje projektujemo na nju/njega i usled
nemanja povratne reakcije ne umemo jasno da razlučimo pa se zanosimo)
je ipak nezdravo i može dovesti do nekih patoloških stanja osobe na kraju.
Prema tome, toplo preporučujem svima, otvorenost, pokazivanje emocija
prema suprotnom polu kakve god da su, onda nema iluzije i gubljenja
vremena, na taj način dozvoljavamo i sebi i drugima da nastavimo dalje
kako god, da li sa tom osobom ili nekom drugom.
 
Na sugestiju jednog mog dalekog rodjaka po ljudskome rodu, a ženskog je porijekla, otvaram temu o hladnim i nedodirljivim muškarcima i ženama, a opet ih žele i zaljubljeni su u njih i ako ovi ne obraćaju pažnju na ljubav koja im se nudi.
Šta mislite o takvim osobama, koje su hladne poput odraza na ogledalu, a opet neko čezne za njima i ako im ljubav nije uzvraćena?


Pa nije im hitno, mozda ni ne vole sex previse ili nisu naisli na osobu koja bi ih zainteresirala.
 
Na sugestiju jednog mog dalekog rodjaka po ljudskome rodu, a ženskog je porijekla, otvaram temu o hladnim i nedodirljivim muškarcima i ženama, a opet ih žele i zaljubljeni su u njih i ako ovi ne obraćaju pažnju na ljubav koja im se nudi.
Šta mislite o takvim osobama, koje su hladne poput odraza na ogledalu, a opet neko čezne za njima i ako im ljubav nije uzvraćena?

Po meni je apsurdno ceznuti za nekim ko te nece. Gubljenje vremena i zivaca...
 
Sujeta ili pogresno domace vaspitanje,lupis jean vid samara i posmatras rezultat...

problem ovog podforuma je sto neka pitanja previse romantizuje smatrajuci da ih na taj nacin vise priblizava fenomenu zvanom ljubav.nije bas tako.cinjenica:everibadi vant a pis of kejk.tink abaut it..;)
 

Back
Top