Cамо метла

да ли мора метла да ради?

  • да,нормалним је прекипело

  • не,политичари су нам прави


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
20.637
Uopšte je nebitno ko je kome dao novac ,pitanje je ko je pokrao državni novac,ko je pokrao naš novac?
Sve stranke su krale koliko su mogle,sistem krađe naših(državnih) para je doveden do perfekcije,sada su sve pokrali i treba nam novo sveže nešto na sceni da očisti Srbiji od ovog mulja i taloga,od ovog ološa i šljama
http://forum.krstarica.com/threads/266220
http://forum.krstarica.com/threads/276419
I poruka svim našim političarima . Zapamtite ,i vi ste samo ljudi. Ne možete da istovremeno jedete tri ručka,nosite pet odela ,vozite četri automobila, idete na šest mesta na letovanje,živite u deset stanova . Čemu sva ta alavost?Zar ministar ne znači sluga naroda?Zar vi niste tu da na lice naroda vratite osmeh? Zašto nas terate da se sve više plašimo,komšija ,poznatih i nepoznatih ljudi a ponajviše vas i vaših postupaka? Da li ste ikada bili normalni ? Da li je bilo ko od vas imao iskrenog druga ili bar prijatelja? Da li znate stihove "al zapamti jarane para nemož kupit raju iskrenu i pitatćeš se jednom zašto niko s druge strane ne pomera figure šahovske"? Da li ste svesni da nas svađate ? Da li vas je uopšte briga za bilo šta drugo osim da se dočepate vašeg malog pašaluka vlasti? Da li izlazite na ulicu i da li se družite s običnim ljudima,ili ste samo na havana prijemima?Da liznate koliko košta kilo hleba ?Koliko košta litar mleka?Da li ste svesni da država nije jaka toliko koliko joj vozni park ima konja već koliko joj seljak ima krava i bikova? Da li znate da sindikat nisu radničke sportske igre , polutke , i fotelja predsednika nego borba za prava svih? Dli vas je neko obavestio da u Srbiji postoje i neki drugi radnici sem onih u javnim preduzećima?Da li imate predstavu da ekonomija ne znači provizija?Jeste li svesni da nas je većina (99%)u ovoj državi normalnih ljudi i da nam možda pukne film ,jer se to normalnim ponekada desi? I ZNAJTE MUKA NAM JE OD SVIH VAS . PONAVLJAM MUKA NAM JE OD SVIH VAS KOJI STE NA TV ,RADIJU ,U ŠTAMPI NA PREGOVORIMA U AVIONIMA ,AMBASADAMA .SETITE SE DA JE POSLE RASPADA JUGE SVUDA NAROD PRIČAO" ŠTETA ŠTO JNA NE POBI NJIH 50 I ŠTO NE UVEDE VANREDNO STANJE " ,MOŽDA SADA NEKO BUDE PAMETNIJI? NE MOJTE NAS TERATI DA DOKAZUJEMO DA SMO PRAVI NASLEDNICI SVOIH DEDOVA. NE MOJTE NAS VIŠE DELITI . I ,SAMO VAS MOLIM DA ZAPAMTITE SLOGAN KOJI ĆE NA SLEDEĆIM IZBORIMA PROMOVISATI PARTIJA NORMALNIH LJUDI
SAMO METLA!!!!
 
Poslednja izmena:
Metla_cirokova.jpg
 
ODA METLI

Čelična
Lična
Gromoglasna
Brezova
Nova
Bezopasna
Sićušna
Kućna
Efikasna
Čađava
Stara
Rogobatna
Pristrasna
Strasna
Antiratna

Svakodnevna
Đubretarska
Mirnodopska
Bulevarska
Bezazlena
Neophodna
Narodna i nenarodna
Histerična
Ravnodušna
Nagorela
Neposlušna
Slaba
Jaka
Svakojaka
Uvek spremna
Za čišćenja

Miljenica celog sveta
Večna
METLA

(Љиљана Нинковић - Мргић)
 
Sta bre metla...kakva metla?Govniva motka ima da radi...pa pravac u rudnik sa njima...da pocnu i da bar jednom u zivotu rade nesto posteno i da vide i osete kako se tesko zaradjuje radnicki hleb...da vide koga oni to kradu i ponizavaju...da vide ljude koje su za ovih devet godina pretvorili u robove bez ikakvih prava...joj da mi je samo deset dana vlasti da ih licno rasporedim na nova radna mesta i raspodelim im radne zadatke....vratili bi sve sto su pokrali ma priznali bi i ono sto ih ne pitam...lopine nezasite!
 
Ovaj pinkijev post je odraz dokle je došlo narodu, i kako većina u ovoj zemlji gleda i doživljava ovu, a bogme i prošle vlasti, i one koji nisu vladali, ali bi hteli, i stalno su tu negde u nekim dilovima sa onima koji vladaju, a za publiku se kao svađaju.

Ja sam već nekoliko puta izjavljivao šta je jedini spas za Srbiju. Turski recept, koji je spasio tu državu od totalne propasti. Samo a malom razlikom, odn. prednošću koju Turci nisu imali tih 70-ih.

Dakle, vojska da preuzme upravljanje zemljom. Vojska je narodna, i niko ne može da joj ospori to pravo u kriznim situacijama, kada je ugrožen opstanak same države.
Vojska da postavi eksperte u vladu spasa, totalno apolitične, a ministarstva sile da kontroliše sama vojska.
Vojska da vrati kralja na presto, pod uslovom da uloži sve svoje rodbinske veze i traži, moli, kumi, pomoć po Evropi.

Kada se izađe iz krize, vojska da raspiše prve prave slobodne demokratske izbore na svim nivoima, i vrati vlast u ruke civila.

Napominjem, to je Tursku 70-ih spaslo od propasti i raspada, a nisu ni imali kralja koji bi bio stub narodnog jedinstva, i koji bi tražio pomoć od svojih krunisanih rođaka.

Raspoloženje naroda je takvo, da su razlike između levih i desnih, ovih i onih, sve manje, jer je svima teško, i nikome više ne veruju.
 
Ovaj pinkijev post je odraz dokle je došlo narodu, i kako većina u ovoj zemlji gleda i doživljava ovu, a bogme i prošle vlasti, i one koji nisu vladali, ali bi hteli, i stalno su tu negde u nekim dilovima sa onima koji vladaju, a za publiku se kao svađaju.

Ja sam već nekoliko puta izjavljivao šta je jedini spas za Srbiju. Turski recept, koji je spasio tu državu od totalne propasti. Samo a malom razlikom, odn. prednošću koju Turci nisu imali tih 70-ih.

Dakle, vojska da preuzme upravljanje zemljom. Vojska je narodna, i niko ne može da joj ospori to pravo u kriznim situacijama, kada je ugrožen opstanak same države.
Vojska da postavi eksperte u vladu spasa, totalno apolitične, a ministarstva sile da kontroliše sama vojska.
Vojska da vrati kralja na presto, pod uslovom da uloži sve svoje rodbinske veze i traži, moli, kumi, pomoć po Evropi.

Kada se izađe iz krize, vojska da raspiše prve prave slobodne demokratske izbore na svim nivoima, i vrati vlast u ruke civila.

Napominjem, to je Tursku 70-ih spaslo od propasti i raspada, a nisu ni imali kralja koji bi bio stub narodnog jedinstva, i koji bi tražio pomoć od svojih krunisanih rođaka.

Raspoloženje naroda je takvo, da su razlike između levih i desnih, ovih i onih, sve manje, jer je svima teško, i nikome više ne veruju.

Jel primecujes da se svi polako priblizavaju mojim stavovima o resenju problema :D:D

TORRENTE NEMA ALTERNATIVU !!! :D:D:D


p.s.-Ovo za kralja nikako ne dolazi u obzir posebno ako se misli na ono krme Karadjordjevica ciji su preci i zakuvali Srbima ovo.
 
Torrentea za diktatora ! :lol:

Šala na stranu, nažalost, bar po mom viđenju, naše društvo trenutno ima malo šanse za nekom radikalnom promenom. Tržište moći (političke partije) je trenutno takvo da mi niko ne uliva apsolutno poverenje - da je u stanju da ovu našu namučenu i napaćenu zemlju dovede u položaj da se poštuju zakoni, smanji kriminal, oteraju politički lopovi i svi oni političari koji su na funkcijam isključivo zbog svojih ličnih interesa.

Pitanje političke opcije je manje bitno - u dobro uređenoj i relativno poštenoj administraciji narod bi savakako imao koristi. Pitanje desno ili levo nema sada nikakvog smisla, jer, svi ovi koji su se do sada smenjivali - pokazali su da su isti - jednaki u pustošenju naših džepova i jednako nesposobni da nama, glasačima, narodu, donesu nešto dobro ...

Čak ni "revolucije" koje neki pominju ostavljaju opravdanu sumnju : Ko je lik kome bismo mogli da verujemo i koji ima dovoljno volje i snage da nam donese ono za čim već odavno čeznemo ?! (retoričko pitanje)
Ja ne poznajem nikog u koga bih mogao da se zakunem ... nažalost. Ali da vapimo za "čišćenjem" - vapimo.
 
Apsolutno nemam nista protiv vojne diktature u Srbiji dok se stvari malo ne dovedu u red,od vojnih vlasti obicnom narodu nece biti nista gore,moze da mu bude samo bolje...ali kao prvo treba smeniti Sutanovca i sve generale koje je DS postavio pa onda vojsku na vlast!
 
Čak ni "revolucije" koje neki pominju ostavljaju opravdanu sumnju : Ko je lik kome bismo mogli da verujemo i koji ima dovoljno volje i snage da nam donese ono za čim već odavno čeznemo ?! (retoričko pitanje)
Ja ne poznajem nikog u koga bih mogao da se zakunem ... nažalost. Ali da vapimo za "čišćenjem" - vapimo.

Cedomir Jovanovic :mrgreen:
 
Они су одавно превеслали метлу,..односно прејахали....

За наше политичаре би било најбоље решење,
да их све колективно натерамо да скоче са Бранковог моста,
па ко од њих исплива,
способан је значи,....нека настави и даље да се бави политиком....
а оне остале наравно спасити дављења и препоручити кућну негу...
без да се и даље баве политиком!
 
Они су одавно превеслали метлу,..односно прејахали....

За наше политичаре би било најбоље решење,
да их све колективно натерамо да скоче са Бранковог моста,
па ко од њих исплива,
способан је значи,....нека настави и даље да се бави политиком....
а оне остале наравно спасити дављења и препоручити кућну негу...
без да се и даље баве политиком!

Eh sad. Nije vreme za salu. A ni za psihoze.
 
Они су одавно превеслали метлу,..односно прејахали....

За наше политичаре би било најбоље решење,
да их све колективно натерамо да скоче са Бранковог моста,
па ко од њих исплива,
способан је значи,....нека настави и даље да се бави политиком....
а оне остале наравно спасити дављења и препоручити кућну негу...
без да се и даље баве политиком!
SAMO RUDNIK>>>a i rudnik je nagrada za njih ali eto da ih ostavimo u zivotu da ne budemo kao oni!
 


Čak ni "revolucije" koje neki pominju ostavljaju opravdanu sumnju : Ko je lik kome bismo mogli da verujemo i koji ima dovoljno volje i snage da nam donese ono za čim već odavno čeznemo ?! (retoričko pitanje)
Ja ne poznajem nikog u koga bih mogao da se zakunem ... nažalost. Ali da vapimo za "čišćenjem" - vapimo.


Kasljuc!! Kasljuc!!! A ja!!! :D
 

Back
Top