Help!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Help!

Nov član
    Učlanjen
    05.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Wink Help!

E ovako...
    visoka sam 172, i ima 75 kg E sad hocu da smrsam jedno 7-10 kg, mislim da bi to bilo dovoljno..
    I usput zelim da zategnem tijelo, posebno da skinem salo sa stomaka

Ako ima ko kakav dobar savjet (samo bez nekih rigoroznih dijeta,jer mi tempo zivota stvarno ne dozvoljava da drzim bilo kakvu dijetu ), bila bih zahvalna

Nov član boris0230 (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Help!

Bez rigorozne dijete nećeš ništa postići. Možeš pročitati neke ''lepe'' ili ''moderne'' i ''lake'' savete od strane stručnjaka koji zvuče ekstra.
    Međutim istina je da bez snažne ishrane (koja je glavna fondacija zdravlja) i vežbe, ti nećeš ništa postići. Nemoj me držati za reč i ne moraš mi verovati ali zabeleži današnji dan, izmeri obim tvog struka i kilograma koliko imaš. Ako ne promeniš ishranu i posvetiš se mentalno, za 6 meseci ćeš isto izgledati. Tvoj nivo zdravlja i izgleda će biti potpuno isti.

Drugi problem je što BAŠ sada pišeš ovu poruku i postavljaš ovo pitanje. Gde si bila zimi?
    Ne bih da zvučim grubo ali želim samo da budem jasan.
    Mnogo ljudi čekaju lepo vreme i spremaju se Aprila ili Maja za Jun (kada Sunce izađe).
    Naravno ovo je ne moguće (pogotovo za one koji očajnički izgledaju).

Pravi šampioni treniraju cele godine, zato i izgledaju bolje od onih koji ''čekaju'' da se rode vrate.

Imaš dva meseca da se spremiš (ako ne i manje) i ja ti garantujem, ako kompletno ne promeniš ishranu i ne radiš teške vežbe (dugoročni kardio) rezultata neće ni biti.

U svakom slučaju ovakvih tema postoji (na gomile). Koristi pretraživač, čitaj malo više tema ovde na Rekreaciji.
    "TO BE A CHAMP, YOU HAVE TO BELIEVE IN YOURSELF WHEN NOBODY ELSE WILL."

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •