NATO ili Pokret nesvrstanih

Srbija treba da bude chlanica...

  • NATO pakta.

  • Pokreta Nesvrstanih.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne mogu da verujem da si otvorio i temu o Pokretu nesvrstanih???:hahaha::hahaha:

Zar ne znas kako NATO kao vojni savez , i pokret nesvrstanih kao politicko - ekonomski savez drzava.........imaju zajednicko ......nista......:hahaha:

Pa opet meshas frogs & grandmothers???:dash::dash:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne mogu da verujem da si otvorio i temu o Pokretu nesvrstanih???:hahaha::hahaha:

Pa da li si toliko glup da ne znas kako NATO kao vojni savez , i pokret nesvrstanih kao politicko - ekonomski savez drzava.........imaju zajednicko ......nista......:hahaha:

Pa opet meshas frogs & grandmothers???:dash::dash:

Kakve je prirode savez nije bitno, bitno je da je Pokret nesvrstanih dobra alternativa za NATO.
 
Uvek nesvrstani. Oni predstavljaju vecinu u gen skupstini UN i samim tim imaju veci uticaj nego sto bi Srbija ostvarila preko NATO.

Ja sam bio za NATO al sad kad sam video da je u NATO primljena kamenodobska ALbanija ostro se protivim ulasku u isti.

Isto mi je misljenje i o EU :D
 
Ne mogu da verujem da si otvorio i temu o Pokretu nesvrstanih???:hahaha::hahaha:

Pa da li si toliko glup da ne znas kako NATO kao vojni savez , i pokret nesvrstanih kao politicko - ekonomski savez drzava.........imaju zajednicko ......nista......:hahaha:

Pa opet meshas frogs & grandmothers???:dash::dash:

Nije tacno. Pokret nesvrstanih je NEMILITANTNI savez. Dakle ko je u nesvrstanima ne moze biti i u NATO. A nesvrstani ce ubrzo postati bitna svetska politicka sila. Zbog njih ni Kosovo ne moze da udje u UN i ostaje srpsko.
 
od NATO chlanstva nema apsolutno nikakve koristi za Srbiju
to shto se Hrvati Crnogorci i ostali Aljbanci nadaju da ce preko NATO chlanstva pre uci u EU je njihova zabluda i problem...nek ginu za americhke interese po svetu-shto vishe to bolje
a i ova druga solucija je debilizam...pa nas su iz nesvrstanih izbacili kad je pocheo raspad SFRJ,yebesh ti takve saveznike
 
od NATO chlanstva nema apsolutno nikakve koristi za Srbiju
to shto se Hrvati Crnogorci i ostali Aljbanci nadaju da ce preko NATO chlanstva pre uci u EU je njihova zabluda i problem...nek ginu za americhke interese po svetu-shto vishe to bolje
a i ova druga solucija je debilizam...pa nas su iz nesvrstanih izbacili kad je pocheo raspad SFRJ,yebesh ti takve saveznike
to navodno izginuce po Avganistanima je glupost , eno zivi mi kum 10 godina u Pesti i ne vidim da se tamo nesto potresaju zbog tih ratova u pickovcima donjim , a nisu se ni nesto ni proredili od istih iako su u NATO , niti im se Al Quaida raznosi po tramvajima . A da nema neke koristi to si u pravu jer je u sustini jedino finansijski aspekt i bitan u celoj prici , a od NATO se necemo nesto nadobijati kesha ,vec postoji tendencija da cemo jos morati da placamo , zato jedino ne treba ulaziti.
 
to navodno izginuce po Avganistanima je glupost , eno zivi mi kum 10 godina u Pesti i ne vidim da se tamo nesto potresaju zbog tih ratova u pickovcima donjim , a nisu se ni nesto ni proredili od istih iako su u NATO , niti im se Al Quaida raznosi po tramvajima . A da nema neke koristi to si u pravu jer je u sustini jedino finansijski aspekt i bitan u celoj prici , a od NATO se necemo nesto nadobijati kesha ,vec postoji tendencija da cemo jos morati da placamo , zato jedino ne treba ulaziti.

Batice.......koliko je pametno biti van NATO saveza , ako su vec u njemu Albanija i Hrvatska???

Sta cemo da radimo, hipoteticki , ako se Hrvati usqrche oko granice na Savi koja jos nije definitivno resena???........Sta cemo , ako podju da malo preskacu preko reke???

Sta cemo da radimo ako Albanija , sto je jos verovatnije krene da se seta preko grane , onako u vojnu posetu Kosovu???..........ili sta cemo ako Bugari snime da smo ovce, pa i oni pomalo pocnu da se prisecaju nekih ranijih pretenzija???

Zvacemo Ruse u pomoc????:roll:
 

Back
Top