Crna Gora polako ali sigurno postaje četvrta albanska država na Balkanu

Astrica

Poznat
Poruka
8.182
Pored Albanije, Makedonije (tamo su konstutivni, dakle to je njihova država) i "Kosova", i milogorje postaje albanska država :top:

Kolega, koji je inače rodom iz Tivta (tamo ima i dalje familiju), mi je rekao da među Srbima u Crnoj Gori (koji žele da se odsele u Srbiju) postoji prećutni dogovor da se nekretnine prodaju isključivo Albancima i da se u Crnoj Gori sve više mogu naći oglasi tipa:



Srbi ovo rade iz dva razloga:
1. Albanci su poznati po tome što daju najviše novca;
2. Da bi se osvetili Crnoj Gori za priznanje "Kosova".

Skoro je bio članak u Kuriru o ovome, da Srbi masovno u Crnoj Gori prodaju Albancima sa velikim porodicama svoje nekretnine.

Link o sličnosti CG i Hrvatske: http://www.hrvatskauljudba.hr/index...ent&task=view&id=5561&pop=1&page=0&Itemid=117
Dakle ovo je samo kvot sa jednoga foruma i pošto je tema interesantna stavih je ovdje.Nadam se da zbog ovog neću biti banirana:mrgreen:
 
I ova je tema do...
 

Prilozi

  • Pogled%20do%20jaja.jpg
    Pogled%20do%20jaja.jpg
    20,3 KB · Pregleda: 15
A i ovako su i slicni...i jedni i drugi su plemenski organizovani.....itd..itd...imaju dosta slicnosti i bio bi red da se ujedine.

A čuj blizu su geografski. Kak to da vi nemate sličnosti sa Hrvatima i Bošnjacima na istu temu dakle geografsku blizinu.To te ja pitam.
Koja je treca shiptarska drzhava na Balkanu? :dontunderstand:

Ne znam ja ni koje su prve dvije. Ja samo prenosim.
 
bole me tuki za sve crnogorce i sve one koji su glasali za mila djukanovica pokazali us da to visenije srpska zemljia cao

I mene za ljubitelje radikala sa Vojom ko idolom.:mrgreen:
О *********, кад су вас Схиптари изгласавали били вам добри, а сад кад вам покуповаше приморје не ваљају ???? :bljak:

Ah ti predstavnici nebeskog naroda vole da koriste pljuvačku i previše :mrgreen:

Sramota je uopste nesto ovakvo otvoriti...

Sramota je što uopće pišeš presdstavniče nebeskog naroda :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
I mene za ljubitelje radikala sa Vojom ko idolom.:mrgreen:


Ah ti predstavnici nebeskog naroda vole da koriste pljuvačku i previše :mrgreen:



Sramota je što uopće pišeš presdstavniče nebeskog naroda :mrgreen:

Ti si nesto pobrkala. Srbi su nebeski narod, a Crnogorci su munje nebeske:cool::lol:

@tema, evo vec 5 godina mlacenja prazne slame :lol: Ista vam je bila prica i tad :lol:
 
Dakle ovo je samo kvot sa jednoga foruma i pošto je tema interesantna stavih je ovdje.Nadam se da zbog ovog neću biti banirana:mrgreen:

Od mene ces dobiti odgovorTrazili ste-gledajte.ko s djavolom tikve sadi o glavu mu se lupaju.Neka sad malo nabijaju flase i drugima-svojim braniocima-da vide kako je bilo nasim Martinovicima koji su preziveli teror siptara.:mrgreen:
 
Ti si nesto pobrkala. Srbi su nebeski narod, a Crnogorci su munje nebeske:cool::lol:

@tema, evo vec 5 godina mlacenja prazne slame :lol: Ista vam je bila prica i tad :lol:

Nisam.Nebeski narod je prepotentan.:whistling:
Nijes' ti normalna, obraza mi :think:

Bitno je da ti jesi.Imam pravo da kažem svoje mišljenje i na tebi je da ga poštuješ sviđalo ti se ili ne.
 

Back
Top