Ненад Чанак - хрватски нациста

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nenad Canak,predsjednik skupstine vojvodine:
Kad Milosevic u Hagu odsedi 500 godina zatvora, po povratku cemo ga streljati.


Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak izjavio je da je „ostao bez reči” na presudu Međunarodnog suda pravde u Hagu po tužbi Bosne i Hercegovine protiv SRJ za genocid.
„Neka krv i pepeo Bosne padnu na ruke svih onih koji su doneli ovakvu presudu”, poručio je Čanak


kisela bombona
Њега треба поклонити Хрватима...
ми ћемо бити лакши за стотињак килограма, а они
тежи!
Нема везе, нећемо да жалимо
Он и јесте избеглица из Хрватске кога је Србија у претходном рату примила, нахранила и обула, међутим мржња и дивљаштво које је са собом донео из Хрватске, чине од њега ово, што управо гледамо.
 
Poslednja izmena:
Pre samo šest dana Čanak je u izjavi za Press izjavio da je lud svako ko uopšte pomisli da bi on mogao da bude jedan od stanara kuće „Velikog brata": - U te priče može da poveruje samo lud čovek. Ta ideja da ja uđem u „Velikog brata" je toliko glupa da nemam šta ni da kažem. Neću da komentarišem takve gluposti i da se spuštam na nivo tog šoua - rekao je Čanak za Press.



"Након што смо се решили Милошевића, мислили смо да ћемо добити слободу, али смо, уместо да нас пусте из затвора, само добили бољу храну. Јасно је, међутим, да пука промена затворског јеловника не може решити суштину проблема" - рекао је Чанак за новосадски "Дневник"! Он је, чак, ситуацију у Војводини индиректно довео у везу са Косовом и поновио да је комунистички устав из 1974. године најбоље решење!"
 
Poslednja izmena:
Докле више та потреба да се неко ко је лош назива фашистом, Хрватом, чиме већ не? Ненад Чанак нити је Хрват (Србин је) нити је нациста (либерални демократа је). Ако је неко сепаратиста, не мора да значи да је одмах Хрват. Ако неко ради против интереса сопственог народа и државе, у чему је ту нацизам?

Ненад Чанак је Србин, и то онај прави, непрскани, по обе гране свог порекла. Са очеве стране Личани, са мајчине стране Банаћани. Са нацизмом нема никакве везе, јер је по питању Другог светског рата партизански оријентисан. А са друге стране, нису нацисти стварали аутономије и покрајине по Србији, него комунисти.
 
Od jedne lijepe manifestacije napravili ste takav gadan propagandni materijal! Sramota!
Te večeri u Lisinskom narod Srijema došao je pokazati Hrvatskoj svo svoje kulturno bogatstvo i zato se zove taj program "Srijem Hrvatskoj"!
Srijem je te večeri Hrvatskoj poklonio dio svoje kulture i to je sve.

Ali nekome ništa nije sveto.
A Čanak, ako je štitio Hrvate od progona, skidam kapu i kažem - SVAKA ČAST! :worth::worth:
 
А зар ово не доказуједа Н. Ч. не скрива свој фетиш према Хрватској?

Не мора човек да буде Хрват да би имао фетиш према Хрватима или Хрватској. Ако боље погледаш, огромна већина чланова и симпатизера ЛСВ српске народности гаји снажан фетиш према Хрватској, Федерацији БиХ и унитарној Босни и Херцеговини, независној Црној Гори и Косову као независној држави.

nenad canak je debela svinjetina i izdajnicko kopile

И Шешељ и Вјерица су дебели. Чанак није копиле, отац му је добро познат. А и не знам чега је издајник, када наступа са истих позиција са којих му је наступао отац и цела КПЈ, и са истих позиција са којих наступају његови коалициони партнери у Београду... који су га, узгред, и довели на власт у Војводини, где је за њега гласало мање од 5% грађана.
 
Не мора човек да буде Хрват да би имао фетиш према Хрватима или Хрватској. Ако боље погледаш, огромна већина чланова и симпатизера ЛСВ српске народности гаји снажан фетиш према Хрватској, Федерацији БиХ и унитарној Босни и Херцеговини, независној Црној Гори и Косову као независној држави.



А зар сам ја негде рекао да је Н. Ч. Хрват?
 
A Čanak, ako je štitio Hrvate od progona, skidam kapu i kažem - SVAKA ČAST! :worth::worth:

И ја сам лично штитио Хрвате од прогона.

Сад, јесте да их нико није прогонио, и да су људи више шиканирали Србе из Хрватске и Босне због ијекавице и другачијег понашања, али сам их штитио да до тог прогона не дође, и са поносом могу да кажем да из мог града није прогнан ниједан грађанин хрватске народности.

Od jedne lijepe manifestacije napravili ste takav gadan propagandni materijal! Sramota!
Te večeri u Lisinskom narod Srijema došao je pokazati Hrvatskoj svo svoje kulturno bogatstvo i zato se zove taj program "Srijem Hrvatskoj"!
Srijem je te večeri Hrvatskoj poklonio dio svoje kulture i to je sve.

У питању је одлично смишљена игра речи. Питам се како би хрватске институције одреаговале на наслов "Источна Славонија, Барања и Западни Срем Србији!"
 
Ето видиш. Ненад Чанак је иначе добро познат новосадским староседеоцима као једна ноторна сељачина. Човек који се 5 пута женио, Човек који на зиду у кући има слику са 5 гусака и каже да је свака жена по једна гуска, дакле човек без поштовања према женама. Човек који је претио свим укућанима ВБ како они не смеју да се с њим замерају јер их може појести мрак .. Дај бре .. где ту има места за одбрану оваквог човека?

А ово раније? То раније је само слика и прилика оних у Војводини што дају глас ЛСВ и Н. Ч.
 
И ја сам лично штитио Хрвате од прогона.

Сад, јесте да их нико није прогонио, и да су људи више шиканирали Србе из Хрватске и Босне због ијекавице и другачијег понашања, али сам их штитио да до тог прогона не дође, и са поносом могу да кажем да из мог града није прогнан ниједан грађанин хрватске народности.



У питању је одлично смишљена игра речи. Питам се како би хрватске институције одреаговале на наслов "Источна Славонија, Барања и Западни Срем Србији!"

E onda i tebi svaka čast! :ok:

Igra riječi se može smatrati samo onda ako se izvuče iz konteksta.
 
Ето видиш. Ненад Чанак је иначе добро познат новосадским староседеоцима као једна ноторна сељачина. Човек који се 5 пута женио, Човек који на зиду у кући има слику са 5 гусака и каже да је свака жена по једна гуска, дакле човек без поштовања према женама. Човек који је претио свим укућанима ВБ како они не смеју да се с њим замерају јер их може појести мрак .. Дај бре .. где ту има места за одбрану оваквог човека?

Не браним ја Чанка, ја о његовом карактеру имам умерено лоше мишљење, а о политичком курсу екстремно лоше. Ако се једног дана не истпостави да је заправо наш агент који ради на компромитацији идеје и аутономној Војводини, ја њега и његову странку сматрам друштвеном штеточином. Али није сељачина, урбан је лик... мислим, далеко од тога да нешто лоше мислим о људима са села, али Чанак није тај профил.
 
E onda i tebi svaka čast! :ok:

Хвала, али и то је била игра речи јер у мом месту (у којем има Хрвата) није прогнан нико, нити је ко трпео било какво шиканирање, од одраслих на послу, до деце у школи, тако да слободно могу да тврдим да сам их штитио од прогањања, иако тако нечег није било.

Српски Хрвати су одређене непријатности имали по селима Хртковци и Нови Сланкамен, и иако те непријатности не износе ни 1% онога чему су били изложени Срби по хрватским градовима, оне никако не иду Србији на част. Међутим, треба нагласити да само у Новом Саду живи више Хрвата него у та два села заједно (а да не помињем остале градове и места по Србији) и да ту Ненад Чанак није имао кога да штити од било чега.
 
Ja ne znam zashto se toliko osvrcete na pavijan ideologiju jednog secesioniste koji nema apsolutno nikakav uticaj na politichka deshavanja u Srbiji? To shto on pukushava da uradi je samo privlachenje paznje na sebe. Nedostatak popularnosti koju je pokushao da ispravi ulaskom u VB.
Da bude josh interesantnije, Chanak je u VB izjavio da je tu samo da bi dokazao ljudima kako je ovaj realiti show dno dna...talog. Inache, nama je bio potreban jedan prepotentni debeljko da nam to objasni...
 
Od jedne lijepe manifestacije napravili ste takav gadan propagandni materijal! Sramota!
Te večeri u Lisinskom narod Srijema došao je pokazati Hrvatskoj svo svoje kulturno bogatstvo i zato se zove taj program "Srijem Hrvatskoj"!
Srijem je te večeri Hrvatskoj poklonio dio svoje kulture i to je sve.

Ali nekome ništa nije sveto.
A Čanak, ako je štitio Hrvate od progona, skidam kapu i kažem - SVAKA ČAST! :worth::worth:

Chanak je i inache smrda, nevezano za Hrvate i Hrvatsku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top