Primio bih na poklon americkog staforda hitno

Meni je nekako zbog ovakvih situacija mnogo humanije da sterilisem moju Lolu, nego da razmisljam kome bi stene moglo da padne u ruke. Mislila sam da je pustim jedno leglo i da poklonim prijateljima, nisam planirala da prodajem jer mi muzijak nema papire. I javi mi se brda ljudi kao cuvaj stene za mene, i ja srecna... I udjem u malo dublju pricu i pitam tipa, sta se desilo sa proslim psom, dobijem odgovor tipa, kopao mami oko cveca pa ga izbacili na ulicu.....i ja vec zamislila staforda kako vileni, i kakva bi mu sudbina bila sa tom mamom....Pa sam odustala.
 
Evo ovako, bicu kratak i jasan mozda sam ja ozbiljniji kandidat za tog muzijaka staforda :) posto sam pre 3 god udomio dugodlaku civavu kojoj je sudbina bila da ostane sama na ulici :) a sada zivi kao prava dama moja Mimi :) vec duze vreme pokusavam da nabavim jednog staforda ali ne uspevam, ja sam iz zemuna i imam veliki plac a pas bi bio u boksu, lanac ni u ludilu... pas mi treba samo kao ljubimac...
 
I ja moram da se ubacim u pricu...mogu da rzaumem da neko bas bas zeli psa (i sama sam postawila oglas za stene pit bulla) ali da naglasawa da je hitno...hm...nece da moze...
sta je tu toliko hitno,ako si do sada bio bez psa mozes da izdrzis jos neko wreme tj jos koji mesec!
a na poklon psa sa papirima,to je tek tesko jer swakog kosta izdawanje rodownika i niko to nece tek tako pokloniti jer moze da se debelo zloupotrebi!
Slauey je u praqwu sto posto,waznije je znati kome se daje pas,pogotowu rase tipa bull jel ima dosta losaka koje bi ih za borbe upotrebljawali itd....zato nema rec HITNO...wec strpljenja...
 
Ne bilo koji, bas tigrasti?:think: Kolko treba da bude star?
heheh a tigrasti mi je lep bas njega kad sam ugledao u gradu odlepio sam za njim... perfektan mi je.... njega bih najpre zeleo....mada u principu njihova gradja mi se svidja... nisu ni puno veliki... pa trazim neko stene da se ja zezam sa njim... da ga dresiram.... i tako to... :)
 
Poslednja izmena:
Nisam tigrasta, ali sam umiljata i šarena do besvesti :zcepanje:
 

Prilozi

  • Sara.jpg
    Sara.jpg
    54 KB · Pregleda: 16

Back
Top