Ciganska kafana " Kod veselog Delije "

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
То је нешто најлепше, после лудог зезања у некој дискотеци (кафићу)...Када после тога онако мало луди, под утиском, одемо тамо код парка (ипак је то мали град па је све близу:)) и купимо бомбу (јеленка од 2 литра) и једно 5 кесица црних семенки, и кулирамо тамо до 3, пола 4...:cool:

п.с
Свака част на теми...
 
Hm...nikad nisam isao u lokalni park ali sam visio na Limanu, u Dunavskom...po blizim i daljim gradovima gomilu puta...mnogo parkova, ali za beocinski me veze sklapanje jednog sremackog bratstva :cool:

:cool: :cool: :cool:
Mada se misli na Parkic, ali nema veze, moze i pijancenje u parku :D
A jel znas da je tu gde smo se skupljali trebala da bude dzamija !!! :hahaha:

:worth::worth::worth::worth:
to je to o tom sam i ja mislio... :D
znaci vi samo sremce primate u bratstvo...dooobro! :evil:

Sto smo osetljivi :roll: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

iskreno mislio sam da je peca otvorio ovu temu...ko razume shvatice o cemu pricam...parkic zakon!

oleee oleee, parkic zakon olee oleee oleee :hahaha: :klap:
Nisam ja ;)



PS: NEKO ME JE BANOVAO, OTISAO SAM NA MAIL, I NEMA NIKAKVOG PISAMCETA ZBOG CEGA !!!

'el mo's se proveri kimi >?< :D


Tema edit: Parkicu :mrgreen:
 
E ovako zvanicno obavestenje iz administracije:
6 ili 7 osoba je banovano zbog nereda na forumu jer bez obzira sto su bili izazvani ili revoltirani ono nije bio nacin. Dr.Nitro je skinut sa funkcije moda.
To je zvanicno obavestenje i ja vam ga prenosim.

E sad drugo obavestenje za sve vas ovde. Ovim se ova prica oko ovog problema zavrsava, tema "Fudbal,chat i jos ponesto" je ponovo obrisana jer se pretvorila u cirkus. Otvorena je nova tema i to je ok, na toj temi je dovoljen chat ali nikako ne zapocinjati ponovo ovu pricu.

I na kraju zakljucak: Dobili smo sta smo hteli sto se Dr.Nitra tice, dokazali ste da ste nepravedno kaznjeni. Ali nazalost, individualno poravnanje racuna nije dozvoljeno tako da su neki morali da budu kaznjeni. Zovite ovo Pirovom pobedom.

Ako budete u buducnosti imali bilo kakve prituzbe na rad nekog moderatora, supermoderatora ili administratora prvo prijavite poruku (klasicnom prijavom na trouglic, preko PP-a) i nikako ne preduzimajte sami nesto povodom toga.
 
E ovako zvanicno obavestenje iz administracije:

To je zvanicno obavestenje i ja vam ga prenosim.

E sad drugo obavestenje za sve vas ovde. Ovim se ova prica oko ovog problema zavrsava, tema "Fudbal,chat i jos ponesto" je ponovo obrisana jer se pretvorila u cirkus. Otvorena je nova tema i to je ok, na toj temi je dovoljen chat ali nikako ne zapocinjati ponovo ovu pricu.

I na kraju zakljucak: Dobili smo sta smo hteli sto se Dr.Nitra tice, dokazali ste da ste nepravedno kaznjeni. Ali nazalost, individualno poravnanje racuna nije dozvoljeno tako da su neki morali da budu kaznjeni. Zovite ovo Pirovom pobedom.

Ako budete u buducnosti imali bilo kakve prituzbe na rad nekog moderatora, supermoderatora ili administratora prvo prijavite poruku (klasicnom prijavom na trouglic, preko PP-a) i nikako ne preduzimajte sami nesto povodom toga.

ja bih dodao jednu stvar
iako sam ja na moderatorskom prd-u usao u vecu raspravu sa nitrom, malo je falilo da jeka bude kaznjena zato sto vas je branila i pisala u vasu korist...
tako da u buduce nemojte nista raditi slicno, za sve postoji normalan nacin...naravno osim ako ne zelite da smene mene i jeku pa da vam dodje ovde neko ko je u nitrovom fazonu...:gace:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top