Do sledećeg milenijuma u Prištini......

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Gledam Stipu Mesica, i jos nekog siptara, kako svecano postaju clanice NATO .....

Mashala.......u Hrvatskoj i Albaniji, razlozno veselje.....korak napred do EU, a o kolektivnom kisobranu odbrane da ne pricamo...........

U Srbiji sve po starom......mimo sveta i vremena....Srbija vitla gancije oko blokova, kuka i zapomaze na sav glas kako nije u redu da radikali sede u magarecoj klupi.........

Dok se i yebena Albanija, najruznije mesto na kugli zemaljskoj za zivot, priblizava normama civilizacijskog i ekonomskog drustva dostojnog evrope 21 veka, srbija se naravno i dalje valja u gomnima shatro patriJotizma i naciJonalizma........nudeci goozicu za sve manje para rusima, koji se gade neopranih , a tako voljnih rusofila ......

I niko se ne pita kako ce sada srbija to da vrati izgnanike u Hrvatsku ( o granicama da ne pricamo ) ili izbeglice na Kosovo......????

Albanija ce uskoro poslati svoje vojnike na Kosovo u sklopu mirovnih snaga .......

Izgledi da srbija ikada vrati ono sto misli da je jos njeno, se svodi na domen nemoguce misije.............

Ovde se stalno pominjalo kako su se jevreji pozdravljali sa "do godine u Jerusalimu".............pa bi mogli i mi da pocnemo sa "do sledeceg milenijuma u Pristini".......
 
Gledam Stipu Mesica, i jos nekog siptara, kako svecano postaju clanice NATO .....

Mashala.......u Hrvatskoj i Albaniji, razlozno veselje.....korak napred do EU, a o kolektivnom kisobranu odbrane da ne pricamo...........

U Srbiji sve po starom......mimo sveta i vremena....Srbija vitla gancije oko blokova, kuka i zapomaze na sav glas kako nije u redu da radikali sede u magarecoj klupi.........

Dok se i yebena Albanija, najruznije mesto na kugli zemaljskoj za zivot, priblizava normama civilizacijskog i ekonomskog drustva dostojnog evrope 21 veka, srbija se naravno i dalje valja u gomnima shatro patriJotizma i naciJonalizma........nudeci goozicu za sve manje para rusima, koji se gade neopranih , a tako voljnih rusofila ......

I niko se ne pita kako ce sada srbija to da vrati izgnanike u Hrvatsku ( o granicama da ne pricamo ) ili izbeglice na Kosovo......????

Albanija ce uskoro poslati svoje vojnike na Kosovo u sklopu mirovnih snaga .......

Izgledi da srbija ikada vrati ono sto misli da je jos njeno, se svodi na domen nemoguce misije.............

Ovde se stalno pominjalo kako su se jevreji pozdravljali sa "do godine u Jerusalimu".............pa bi mogli i mi da pocnemo sa "do sledeceg milenijuma u Pristini".......

bold.

1-:hahaha:

2-Srbija malim slovom a Analbananija i Krvatska velikim :thumbdown:

3-nije Kosovo nego Kosmet :mrgreen:

4-mozemo onda valjda i mi sa dogodine u Prishtini :mrgreen:

i 5-Ajde ti sad meni lepo reci,a kako bi smo vratili da udjemo u NATO?i sta bi tad bilo.......jel' bi smo trebali da proglasimo okupaciju tj. da smo okupirali sami sebe?:hahaha:
 
srbija se naravno i dalje valja u gomnima shatro patriJotizma i naciJonalizma........nudeci goozicu za sve manje para rusima, koji se gade neopranih , a tako voljnih rusofila ......

srbija se naravno i dalje valja u gomnima evropoltronstva........nudeci goozicu za sve manje para europskoj uniji, koja se gadi neopranih , a tako voljnih evrofila i sengenfila ......
 
Gledam Stipu Mesica, i jos nekog siptara, kako svecano postaju clanice NATO .....

Mashala.......u Hrvatskoj i Albaniji, razlozno veselje.....korak napred do EU, a o kolektivnom kisobranu odbrane da ne pricamo...........

U Srbiji sve po starom......mimo sveta i vremena....Srbija vitla gancije oko blokova, kuka i zapomaze na sav glas kako nije u redu da radikali sede u magarecoj klupi.........

Dok se i yebena Albanija, najruznije mesto na kugli zemaljskoj za zivot, priblizava normama civilizacijskog i ekonomskog drustva dostojnog evrope 21 veka, srbija se naravno i dalje valja u gomnima shatro patriJotizma i naciJonalizma........nudeci goozicu za sve manje para rusima, koji se gade neopranih , a tako voljnih rusofila ......

I niko se ne pita kako ce sada srbija to da vrati izgnanike u Hrvatsku ( o granicama da ne pricamo ) ili izbeglice na Kosovo......????

Albanija ce uskoro poslati svoje vojnike na Kosovo u sklopu mirovnih snaga .......

Izgledi da srbija ikada vrati ono sto misli da je jos njeno, se svodi na domen nemoguce misije.............

Ovde se stalno pominjalo kako su se jevreji pozdravljali sa "do godine u Jerusalimu".............pa bi mogli i mi da pocnemo sa "do sledeceg milenijuma u Pristini".......

A zasto bi rusi uopste bili zainteresovani za istrosenu qurvu ? a isto tako sta su to Srbi prodali Rusima sem NIS-a pa da mozemo konstatovati kako se Srbija trpa i prodaje Rusima :roll: - teorija ti je retardirana povodom ovoga, pogotovu kad znamo da skoro da nista nije ostalo i sve je prodato "zapadnim partnerima" koji su tu guzicu koju spominjes rasturili maksimalno.

Izgnaninke kazes? dobro ti ide hrvatski ;) .... Srbija da je mislila o tim Srbima oni nebi ni bili u poziciji u kojoj jesu, a Hrvate stvarno boli qurac jednako i danas kao sto je i juce pre nego sto su bili clanica NATO, o Kosmetu da i ne pricam, ja bi se cudio budali koja bi se vratila tamo da zivi, bilo da je rec o Hrvatskoj ili Kosmetu.

Ma ajde, poslat ce Albanija svoje vojnike :hahaha: i oni ce kao da budu neki bitan faktor znajuci da je tu godinama UCK koji je i brojniji i mocniji od cele albanske armije :D

Ono sto misli da je jos njeno :mrgreen: ;) fino fino, pa ovo je odlicna prilika da zuti na celu sa Tadicem objasne Srbima i Srbiji REALNOST :ok:
 
Zaklela sam se da neću ovdje da se oglašavam pošto sam deklarirana kao srbomrzac.Ali bome se Srbija "iskazala" preko svojih velikana.Koje mislim da ne trebam spominjati? Dakle što se bunite? To mi isto što me na jednom forumu lik napao jer sam rekla da su Hercegovci sami krivi za ono o lopovluku. A čuj čim nisu opovrgnuli te priče čemu me uvjeravati u suprotno. E pa koga ste izabrali od njegovih posljedica i živite.To je sve što ću reći po cijenu pljuvanja.
 
[

Ono sto misli da je jos njeno :mrgreen: ;) fino fino, pa ovo je odlicna prilika da zuti na celu sa Tadicem objasne Srbima i Srbiji REALNOST :ok: [/B]

e, ako vama treba BOta da objasnjava da kosovo nikada vise nece biti srpsko, onda ste stvarno retardirani.........:roll:

nego da vidimo mi od cega se zivi.......da se uvalimo bar preko veze, brace hrvata u NATO, pa onda na foru u EU........:D
 
e, ako vama treba BOta da objasnjava da kosovo nikada vise nece biti srpsko, onda ste stvarno retardirani.........:roll:

nego da vidimo mi od cega se zivi.......da se uvalimo bar preko veze, brace hrvata u NATO, pa onda na foru u EU........:D

Ne znam kome se obracas, meni su i Pristina i Beograd u stranoj zemlji ;)

Kad ste vec kod uvaljivanja, tu si u pravu, obratite se braci Hrvatima, oni su uvek znali dobro da vam uvale :ok:
 
Gledam Stipu Mesica, i jos nekog siptara, kako svecano postaju clanice NATO .....

Mashala.......u Hrvatskoj i Albaniji, razlozno veselje.....korak napred do EU, a o kolektivnom kisobranu odbrane da ne pricamo...........

U Srbiji sve po starom......mimo sveta i vremena....Srbija vitla gancije oko blokova, kuka i zapomaze na sav glas kako nije u redu da radikali sede u magarecoj klupi.........

Dok se i yebena Albanija, najruznije mesto na kugli zemaljskoj za zivot, priblizava normama civilizacijskog i ekonomskog drustva dostojnog evrope 21 veka, srbija se naravno i dalje valja u gomnima shatro patriJotizma i naciJonalizma........nudeci goozicu za sve manje para rusima, koji se gade neopranih , a tako voljnih rusofila ......

I niko se ne pita kako ce sada srbija to da vrati izgnanike u Hrvatsku ( o granicama da ne pricamo ) ili izbeglice na Kosovo......????

Albanija ce uskoro poslati svoje vojnike na Kosovo u sklopu mirovnih snaga .......

Izgledi da srbija ikada vrati ono sto misli da je jos njeno, se svodi na domen nemoguce misije.............

Ovde se stalno pominjalo kako su se jevreji pozdravljali sa "do godine u Jerusalimu".............pa bi mogli i mi da pocnemo sa "do sledeceg milenijuma u Pristini".......

Pa idi lezi ..........umri.......skrati sebi muke:hahaha:

Samo kukate ko pi^cke .....zato vas nece ni rodjeni , a kamoli NATO, EU, ili ne daj boze "ruska pederastija::hahaha:


ja kukam ko p. a ti otvorio temu zarozan i zaguljen kao ljubomorno derle zbog prikljucenja hrvata i shiptara "prosperitetnom" zapadu

ne vredi, nece nas ni cetvoronoske, evroljupci-anusoljupci, lose su vam oralne sposobnosti...da probate neke mazohistickije perverzije?
 
Najjači je bio Sanader, koji je napravio kučeću facu, dok je sa obe ruke stiskao Obaminu ruku i onako ponizno izgovarao "Thank you, thank you, thank you..." :lol: Kao da ga je ovaj lično svojom rukom izvadio iz neke ruševine...

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:.......brate , jeste smesno........ali njih vise kicma ne boli....;)

tako smo se smejali na "danke dojcland" , pa hrvatska postade drzava, i to bez srba......tako je smesno i ovo slihtanje Obami......pa su danas zapecatili granicu za vek vekova.....:roll:

Politicari su placeni da budu smesni, groteskni, glupi , jadni, pateticni.......u interesu naroda

Ovi nasi su sve to........ali u interesu svojih partija.........:roll:
 
Gledam Stipu Mesica, i jos nekog siptara, kako svecano postaju clanice NATO .....

Mashala.......u Hrvatskoj i Albaniji, razlozno veselje.....korak napred do EU, a o kolektivnom kisobranu odbrane da ne pricamo...........

U Srbiji sve po starom......mimo sveta i vremena....Srbija vitla gancije oko blokova, kuka i zapomaze na sav glas kako nije u redu da radikali sede u magarecoj klupi.........

Dok se i yebena Albanija, najruznije mesto na kugli zemaljskoj za zivot, priblizava normama civilizacijskog i ekonomskog drustva dostojnog evrope 21 veka, srbija se naravno i dalje valja u gomnima shatro patriJotizma i naciJonalizma........nudeci goozicu za sve manje para rusima, koji se gade neopranih , a tako voljnih rusofila ......

I niko se ne pita kako ce sada srbija to da vrati izgnanike u Hrvatsku ( o granicama da ne pricamo ) ili izbeglice na Kosovo......????

Albanija ce uskoro poslati svoje vojnike na Kosovo u sklopu mirovnih snaga .......

Izgledi da srbija ikada vrati ono sto misli da je jos njeno, se svodi na domen nemoguce misije.............

Ovde se stalno pominjalo kako su se jevreji pozdravljali sa "do godine u Jerusalimu".............pa bi mogli i mi da pocnemo sa "do sledeceg milenijuma u Pristini".......

Pratim te i iskrene imas teme,ali ti si Don Qihote,sta te pokrece nego iskrena :heart: prema domovini i svome narodu,a ne sebicnoidi koji kolju i zapomagaju kako su zrtve od kad je dragoga Boga,Dobra te sreca pratila od :heart: ti zelim.:cool:
 
ja kukam ko p. a ti otvorio temu zarozan i zaguljen kao ljubomorno derle zbog prikljucenja hrvata i shiptara "prosperitetnom" zapadu

ne vredi, nece nas ni cetvoronoske, evroljupci-anusoljupci, lose su vam oralne sposobnosti...da probate neke mazohistickije perverzije?


Pa , ne krivim ih.......ne bi vas ni ja.......:hahaha:

.da probate neke mazohistickije perverzije?

Neka, hvala........samo ti nastavi sam.......ponudjen ko pocascen:roll:
 

Ne znam kome se obracas, meni su i Pristina i Beograd u stranoj zemlji ;)

Kad ste vec kod uvaljivanja, tu si u pravu, obratite se braci Hrvatima, oni su uvek znali dobro da vam uvale :ok:


A da.......ti si onaj nesrecnik iz fckn kanadske vukoyebine???

Kakav si ti loozer, kada u Kanadi nemas nista da radis nego da se dopisujes sa srbima:hahaha:

Ja , bre kada odem preko , zaboravim srpski.........ne bi mi palo na pamet da se ulogujem na krstu.........sem ako si tuzan , usamljen , jadan , loozer sa kraja sveta........:hahaha:
 
Nebeski narod je tu da pljuje po svima koji nisu tako posebni ko oni :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
.Na ovim prostorima nisam vidjela umišljenijeg naroda od Srba.A sjećam se još prije balvan revolucije jednoga koji je spominjao Veliku Srbiju.Po meni nebeski narod treba da se spusti na zemlju ,a ne da pljuje po svime i svakome kao što to rade alkosi npr. I naravno da se sam vadi z govana pošto je sasvim jasno zašto je Đinđić ubijen.Ali to nije bilko zato što je bio dupelizac već zato što vi dopuštate da vas zasljepljuju radikali poput Voje&co.
 
A da.......ti si onaj nesrecnik iz fckn kanadske vukoyebine???

Kakav si ti loozer, kada u Kanadi nemas nista da radis nego da se dopisujes sa srbima:hahaha:

Ja , bre kada odem preko , zaboravim srpski.........ne bi mi palo na pamet da se ulogujem na krstu.........sem ako si tuzan , usamljen , jadan , loozer sa kraja sveta........:hahaha:

Ti koji si se hvalio po forumu kako ti je otac streljao Srbe posle rata nekog da nazivas nesrecnikom :hahaha:

Ovde smo svi ustanovili da se radi o debilu, ne moras to da dokazujes iz posta u post ;)

p.s. ma tuzan, usamljen, jadan, sve zajedno, zato i dolazim da me razveseli maloumnik sa nabildanim kretenom na avataru ;) .... ti si car :hahaha:
 
Nebeski narod je tu da pljuje po svima koji nisu tako posebni ko oni :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
.Na ovim prostorima nisam vidjela umišljenijeg naroda od Srba.A sjećam se još prije balvan revolucije jednoga koji je spominjao Veliku Srbiju.Po meni nebeski narod treba da se spusti na zemlju ,a ne da pljuje po svime i svakome kao što to rade alkosi npr. I naravno da se sam vadi z govana pošto je sasvim jasno zašto je Đinđić ubijen.Ali to nije bilko zato što je bio dupelizac već zato što vi dopuštate da vas zasljepljuju radikali poput Voje&co.

Naravno, covek ovo izjavi i ubise ga nedelju dve posle ;)


 

Back
Top